Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Witch reacted to Kaxell in Sizi Yanıltan Karakterler Hangileri? [Spoiler İçerir]   
    Asuramaru Tepes...
    Kendisi beni de yanıltmıştı..
    Herkesi yanılttığı gibi.
    Haremime almıştım onu halbuki. Ilk sıralara bile yukselebilirdi...
    Ama o trap olmayı seçti. 
  2. Beğen
    Witch reacted to Singularity in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    tüm gece Slipknot Metallica derken buraya nasıl geldim bu müzik beni biryerden ısırıyor :

Edit : Pes 15 te çalıyormuş ya bu  :D
  3. Beğen
    Witch reacted to jans09 in [Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...   
    Son iki haftanın reytingleri...
    12-18 şubat tarihleri arasında Gintama birinciliğini korudu fakaaaat.....
    12 - 18 Şubat

Boku Dake ga İnai Machi (İçinde benim olmadığım şehir) birinciliği bu hafta Gintama'dan kapmış görünüyor... Bakalım haftaya neler olacak?
    19-25 Şubat

4. Beğen
    Witch reacted to Singularity in Masaüstü Resimleriniz?   
    belki biri kullanmak ister uzun zaman boyunca favori masaüstü resmimdi: 

5. Beğen
    Witch reacted to sadece okan in Masaüstü Resimleriniz?   
    ya tam oturdu bu foto jqehqwenqwe

6. Beğen
    Witch reacted to Celine in Çizimlerime sizinle paylaşmak istedim   
    Bende renklendirmeyi hiç beceremiyorum keçeli kalemle mi renklendirsem ne kuru kalemle yapınca güzel olmuyor. Bir kaç tane denedim gözüme battı renkler aman deyip vazgeçtim. Animeleri renklendirenlere saygı duydum resmen.  Çok güzel boyamış, çizimleride gayet iyi.
  7. Beğen
    Witch reacted to slimjack in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Nice yıllara Wicth-chan iyi ki doğdun ;)
  8. Beğen
    Witch got a reaction from Eldorwyn in Çizime Yeni Başlayan Bir Amatöre Öneriler   
    Ben de tırnaklarını kıskandım ya... :( Yiyorum ben of pof. << Neyse konuya dönelim. x.x Bence gayet iyisin haksızlık etme kendine. Çizime yeni başladığımda tek çizdiğim chibilerdi hehe. Gayet iyi gidiyorsun bence. En sevdiğim Zoro oldu, ki kendini çoook geliştirmişsin o çizimde belli. Ve o Tashigi'yi merak ettim. T-T Farangis de güzel olmuş. *o* Gaara da hoş ancak yüzünde bir tuhaflık var onun dışında kıyafeti, kolları çok hoş.

Ehem ehem dip düşmesi seansına son verip eleştirilerime geçeyim. 2 ayda çok gelişmişsin. Çok gerçekten çok. Ben birkaç yıldır çiziyorum ve tempoyu iyice düşürdüm, ara da verince iyice allak bullak oldum. Paylaşmak için de önemliler aa. :< Gölgelendirme istediğin gibi olmuyorsa kağıt veyahut kalem seçimin yanlış olabilir, böyle şeylere dikkat etmek gerek çünkü her kalemin bıraktığı iz ayrıdır. Kağıt da aynı şekilde önemli. Bol bol eskiz yap o an aklına geleni çiz -burada yazar durup ders kitaplarını düşünüyor ve iç çekiyor...- bakarak çizmeyi seviyorsan bakarak çiz ne istersen, ama sürekli çiz sakın peşini bırakma. Bir süre sonra sen de fark edeceksin ne kadar ilerleme kaydettiğini. Ay ne çok konuştum hala da toparlayamadım konuyu. :c Şu iskelet çıkarma tam olarak nedir bilmiyorum bile ben de senin gibi ya bakarak ya kafama göre o an ne istiyorsam çiziyorum. :P (Şu an Zoro'nla bakışıyoruz da gerçekten çok güzel olmuş ya.) Şimdilik ne tavsiye etsem gelmiyor aklıma bir şey ama o.o hayat hikayeme döneyim pehh... YouTube'da keşfe çıkmak çizim yaparken en sevdiğim şey. İstersen birkaç kanal önerebilirim, beni hırslandırıyor(du) o güzel çizenler (artık sinirimi bozuyorlar<<), üstüne gidesim geliyor. :D Özellikle Mark Crilley abimizi öneriyorum adım adım anlattığı videolar çok işe yarıyor. Bir dene bence seversin. :') Bu kadar sanırım, daha fazla kafanı şişirmemi istiyorsan istediğin zaman mesaj kutuma beklerim. İyi çizmeler! -çizmeler... çizme x.x- 
  9. Beğen
    Witch got a reaction from Black Angel in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çoklu alıntı yapamadığım birkaç dakika...
    Black Angel, Red King, Sora-chan, Perinu-chan*.*, Kai, Lulu-chan, kereste-kun hepinize çooook çok teşekkür ederiim~ Ay geçen doğum günümde de buraları işgal etmiştim. 8( En nadide bıyıklarımdan günderiyorum size 
    Sanırsam dün Yuki-chan'ın da doğum günüydü, Mai ve Yuki-chann doğum gününüz kutlu olsuun *-*
  10. Beğen
    Witch reacted to kawaii kereste in Bıyık FC   
    o kaşları zaten sevmemek elde mi :D
    ayrıca bıyıkları beğendiyseniz hemen size özel bi kampanya yapalım
    bıyıklı bere alana kargo bedava!* bu yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan kampanyamızdan faydalanmak için hemen sipariş verin. ama durun! daha bitmedi! kargo pakedi de kampanyamızla ücretsiz. evet yanlış duymadınız! şimdi sipariş verin, kapınızdan teslim alın.**
    *yalnızca 50$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    **kurye evde bulamazsa karışmayız valla.
  11. Beğen
    Witch reacted to Luluna in Bıyık FC   
    oo bıyıklar çokkzelmiş   

Ben kaş da seviyorum 

12. Beğen
    Witch reacted to kawaii kereste in Bıyık FC   
    geldim, hatta bu kez çok iyi haberlerle geldim

bıyık istiyorsunuz ama bıyığınız çıkmıyor mu? kışın dışarı çıktığınızda kafanız bi taraflarınızdan önce mi donuyor? artık bütün bu dertlere son! bu yeni ürünle bi taşla iki kuş vuracaksınız!
    http://www.amazon.com/eYourlife2012-Womens-Mustache-Knitted-Striped/dp/B00IHUZH1C/ref=pd_sim_193_3?ie=UTF8&dpID=51shyd%2BRr%2BL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL200_SR160%2C200_&refRID=17GFSVKWV51H0CRSNK1N
  13. Beğen
    Witch reacted to kawaii kereste in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    doğum gününüz kutlu olsun sayın Witch hanım. yeni yaşınızın size saadet getirmesi dileği ile, esen kalın.
  14. Beğen
    Witch reacted to Luluna in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Witch-chiii doğum günün kutlu olsun 
  15. Beğen
    Witch reacted to Kai in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İyi ki doğdun Witch.
  16. Beğen
    Witch reacted to Red-King in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Witch-chann^^ 
    Nice mutlu yıllara 
  17. Beğen
    Witch reacted to Black Angel in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Witch ve Mai' Doğum Gününüz Kutlu Olsun....
  18. Beğen
    Witch reacted to sadece okan in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    saolun gençler :D o değilde d.günüm olduğumu bu sabah yeni fark ettim zaman kavramım kaymıştı iş okuldan xD
  19. Beğen
    Witch got a reaction from sadece okan in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Okan-chiiin ahahahshaas doğum günün kutlu olsuun~ ne kadar ezmiş olsan da beni. :( Nice mutlu yıllara 
  20. Beğen
    Witch got a reaction from Luluna in AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)   
    Yaa çok heyecanlandım :s okurken yani... Çok güzel olmuş yaa. :') El çizme yeteneğine hayran kaldım gidip bir köşede ağlayacağım. Ve yaşasın ayakashiler! *kalp*
  21. Beğen
    Witch got a reaction from Strix. in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Lucy Heartfilia Cilingir, acilmayan kapiniz mi var? Arayin 5 dakikaya gelelim. :"D
    Yuka Suzuki kuafor kas biyik 10 TL. ;(

22. Beğen
    Witch reacted to Luluna in AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)   
    EDİT: Öncesinde yazdığım tüm dırdırı sildim yerine yenisini yazıyorum, mutlaka okuyun :D
    One Shot olarak başladığım bu denemeyi gaza getirilmenin sonucu olarak devam eden bir seri haline getirmeye karar verdim,hayırlı olsun.
    Okuduğu manga sayısı 10 parmağını geçmeyen biri olarak manga yapmaya çalışmak da ilginç oldu :D
    Öncelikle çizimi kolay olsun diye karakter dizaynları üzerinde ufak değişiklikler yaptım. İsimler uydurma olsa da Japonca'ya aşina olduğumuz için ana karakterin adı da böyle (bkz karakter tanıtımı)
    Profesyonel mangakalar bile editöre ihtiyaç duyarken benim düzgün bir anlatım çıkartmam elbette mümkün değil zaten çabuk bitsin diye araları çok doldurmadan hoppidik hoppidik sahneleri atladım , çok ani geçişler olabilir idare edin :D Aynı tipleri 100 defa çizmek çok zor ve sıkıcı, daha şimdiden gına geldi o yüzden bundan sonra büyük ihtimalle sadece önemli sahneleri çizip araları yazıyla anlatacağım, henüz düşünme aşamasındayım.
    Şimdilik eldeki malzeme bu, gelecek yeni karakterler ve olay akışını hazırladım sayılır. Biraz yavaş başladı ama fena olmayacak gibi. Herkese iyi okumalar...

KAPAK

AD:Ayın gözleri
    TÜR: Fantastik
    KONU:  
    Toi, tek başına hayatını sürdürmeye çalışan bir gençtir. Uykunun uğramadığı bir gece dışarıyı izlerken, uzaktaki bir binanın tepesinde görmemesi gereken bir gölge fark eder. Bu genç adamın kendisini gördüğünü anlayan kişi bir sıçrayışta açık pencereden içeri atlar ve göz göze geldiklerinde Toi’nin gözlerine kara bir büyü koyup gecenin siyahına karışır. Neler olduğunu bile anlamadan Toi karanlık köşelerde yaşayan her türlü mahluğu görebilme yeteneği kazanır ancak karşılığında hayatı alt üst olur. Eski sıradan hayatını geri alabilmek için kendisine bunu yapanın peşine düşen Toi, daha sonrasında kendini karanlık ve aydınlığın sınırındaki sıra dışı bir savaşın ve maceranın ortasında bulacaktır.

BÖLÜM 1

BÖLÜM 2

23. Beğen
    Witch reacted to Luluna in AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)   
    Sorun çözüldü, resimler eklendi.  Çizerim demiştim 
    Ya akıl küpüü  Sen demesen görmemiştim bile o seçeneği ben, yaptım dediğin gibi oldu  Sorunsuz resimler yüklendi en azından şimdilik. Bir de helal olsun tek tek üşenmeyip açtıysan  Konuya yeni giriş yaptığım için 2. bölüm biraz sıkıcıydı ama daha çok aksiyon koyacağım, yani güzel olcak diye umuyorum 
  24. Beğen
    Witch reacted to Singularity in İtiraf Köşesi   
    ben henüz juniorken (6 yaşında) komşunun kızına kolye takıp evlenme teklif etmişim kız o gündür piyasada yok biri şuna teklifin zaman aşımına uğradığını söylesin.
  25. Beğen
    Witch reacted to Haruka in İtiraf Köşesi   
    Ya sen nasıl bir manyaksın? Ahjahsıd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.