Jump to content

celinegirls

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    celinegirls got a reaction from moekami in Otome Oyunu Nedir?   
    Ahh, ahh. Öyle üzülüyorum ki bu oyunları gördükçe, oynayamıyorum diye. Sırf bu oyunları oynayabilmek için Japonca öğrenmeye niyetleniyorum.Çizimleri çok güzel oluyor, sevdiğin seiyuuları sana iltifat ederken, hoş sözler dinlemek de cabası. Özellikle Otomate adlı şirketin oyunları çok süper oluyor. Bir de Kagerou Usuba diye bir kadın var. Wand of Fortune ile henüz çıkmamış olan Reine des Fleurs adlı oyunların çizimlerini yapan. Kadının çizimleri müthiş, saatlerce otur seyret, yaptığı karakterleri. Özellikle bu iki oyunu oynamak isterdim. Şunlara bakın yaa:

2. Beğen
    celinegirls got a reaction from jans09 in Nostaljik bir korku: Death Parade   
    Filmini izlemeyi dusunuyordum zaten, artik farz oldu. Animesini mutlaka izleyecegim. Ozgun, kaliteli bir seriye benziyor. Barmen Mushishi'nin ana karakterine benziyor. Seiyuularindan Yosomiya Hosoya'nin sesi de cok hosuma gidiyor.
  3. Beğen
    celinegirls reacted to gökhan in Kişisel web anime projem: Grammon   
    Arkadaşlar boş anlarımda yapmaya başladığım 2d bir animasyon çalışması var. Adı Grammon. İlk bölümünü aşağıdan vaktinizi ayırıp da izlerseniz eleştirilerinizi beklerim.

http://youtu.be/GLwbf9t7xj4

http://youtu.be/GLwbf9t7xj4

Not: Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Yanlış yerdeyse ilgili alana taşımanızı rica ederim.
  4. Beğen
    celinegirls reacted to Keremx9999 in Anime İstek ve Önerileri   
    Bana Mangaka-san To Assistant-san to the animation gibi bir anime önerecek var mı?
  5. Beğen
    celinegirls reacted to ichinosestudiosceo in Anime İstek ve Önerileri   
    Inazuma Eleven serisini tamamlamanızı istiyorum. GO, GO Chrono Storm ve GO Galaxy var.
  6. Beğen
    celinegirls reacted to Nayru in Genç, 20'li ve 30'lu Bayanların Favori Shoujo Manga Anketi   
    Bu listelerden sadece Sukitte ii na yo , Kimi no todoke ve Ao haru ride izledim onların dereceleri de gayet iyi 

Hano yori dango uzun süredir aklımda ama halen izleme fırsatım olmadı
  7. Beğen
    celinegirls got a reaction from Celine in Genç, 20'li ve 30'lu Bayanların Favori Shoujo Manga Anketi   
    Bence Kimi ni Todoke ile Chihayafuru çok masum, iç ısıtan daha çok joseiye kaçan seriler ve ikisini de çok severim. 
    Dengeki Daisy de epey komiktir ama bu listeye girebilecek kadar popüler değil.
    Öte yandan Kaichou wa Maid-sama, Lovely Complex ve Kamisama Hajimemashita benim için romantik komedi türü animelerin 3 büyükleridir.
  8. Beğen
    celinegirls got a reaction from Milli Midilli in Genç, 20'li ve 30'lu Bayanların Favori Shoujo Manga Anketi   
    Bence Kimi ni Todoke ile Chihayafuru çok masum, iç ısıtan daha çok joseiye kaçan seriler ve ikisini de çok severim. 
    Dengeki Daisy de epey komiktir ama bu listeye girebilecek kadar popüler değil.
    Öte yandan Kaichou wa Maid-sama, Lovely Complex ve Kamisama Hajimemashita benim için romantik komedi türü animelerin 3 büyükleridir.
  9. Beğen
    celinegirls got a reaction from asunakawaii in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
    Slice of life turu ile shoujo turu animeler kolaylikla dizi yapilabilir aslinda.
  10. Beğen
    celinegirls reacted to Berker51 in Anime İstek ve Önerileri   
    Kuroshitsuji serisine başlıycam'da 3 sezon olan anime serisi manga'nın orjinal serisimi hikaye olarak yoksa mangadan bağımsızmı ? ona göre ikisinide ayrı ayrı seyredip okuycam eğer mangaya göreyse boşuna manga okumiyim :)
  11. Beğen
    celinegirls got a reaction from tetsuomonogatari in Anime Filmleri - öneriler   
    Çok iyi olmuş böyle bir blog açman. Animelerle ilgili pek türkçe blog da yok zira. Ben de bugünlerde izleyecek pek anime serisi bulamadığım için anime filmlerine yönlendim. Bu yüzden blogun epey yararlı olacak benim için. Kesinlikle devam etmelisin.Eminim yazdıkça kendini geliştireceksin.
    Ben de şimdiye kadar Hosada Momoru'dan:
    Ookami Kodomo no Ame to Yuki,Toki wo Kakeru Shoujo,Summer WarsSatoshi Kon'dan:Tokyo Godfathers,Paprika,Perfect Blue(Millennium actress'i de en kısa sürede izlemeyi düşünüyorum.)Shinkai Makoto'dan: (Bu adamın filmlerinin çizimleri çok güzel ama aşırı sıkıldım 2 filmi de zor bitirdim. Hiç olay yok, içimi ısıtan bir duygusallıktan ziyade, durağan bir atmosferi vardı.)Byousoku 5 CentimeterKotonoha no Niwabunlar dışındaHotarubi no Mori e (Bu da çok sıkıcı geldi, herkes duygusal deyip beğeniyor ama ben hoşlanmadım.)bi de Nerawareta Gakuen izlemiştim.Ayrıca izlediğim serilerin eğer filmleri olursa onları da izlemeye çalışıyorum. Ama dediğim gibi 100 seriyi aştı izlediğim animeler. Belli bir düzeye ulaştım, anime filmlerinde geri kaldım. Onlardan da epey izleyip, hakim olmak istiyorum, çünkü anime filmlerinin çizimleri daha da güzel oluyor ve kurguları da epey karışık ve izlemesi keyifli oluyor.
  12. Beğen
    celinegirls reacted to kawaii kereste in Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı   
    linki ilk iletiye koyuyorum izninle :D
  13. Beğen
    celinegirls reacted to kawaii kereste in Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı   
    öncelikle yanlış anlaşılmalar olmasın diye Meme = en basitinden bizdeki Caps gibi bişey, bir akım haline gelmiş ve gına gelene kadar yapılacak olan espriler bütünü.

işin özü basit, bir anime veya film sahnesine bi karakterin eline hamilelik testi aleti(adı ne lan bunun?) tutuşturuyorlar. ortaya güzel şeyler çıkmış :D

dahası için:

http://www.tumblr.com/tagged/pregnancy-test  (ty celinegirls)
    http://www.smosh.com/smosh-pit/memes/japans-pregnancy-announcement-meme

14. Beğen
    celinegirls got a reaction from SUNA in K Anime Projesi Devam Ediyor   
    Harika bir haber. Animeyi çok beğenmiştim. Biraz Durarara!! havası da vardı. Özellikle kullandıkları renk düzenleri çok değişik ve hoştu. Karakterler çok havalıydı. Kuroh Yatogami favorimdi. Animasyon kalitesi de yüksekti. Özellikle şu kaykaylı karakterin kaykay sürdüğü ve kaykayla dövüştüğü sahnelere bayılmıştım. Son ana kadar süren gizem de müthişti. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.