Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mustafalrsm reacted to quincy in Tartışma Platformu Talep   
    Olabilir ancak konu bilim ve felsefe olunca ipin ucu ister istemez din'e kaçacak ve seviyesiz tartışmalar yaşanır diye tahmin ediyorum.
  2. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from kata silvia in MBTI Kişilik Analizi   
    INFP :D
  3. Beğen
    mustafalrsm reacted to kata silvia in Öğrendiğinize Pişman Olacağınız Gerçekler   
    be aslanı duymuştum çünkü yavrular onun için bir tehditmiş gibi algılıyor çünkü yendiği erkek aslanın kokusunu taşıyor
    ben o kadar iğrenmedim cidden ama en çok ilgimi çeken nazilerin deneyleri ve uçak kazasında yakalanıp yenilen amerikalılar acaba bunları yaparken nasıl bir psikolojiye sahiptiler 
  4. Beğen
    mustafalrsm reacted to Lola. in MBTI Kişilik Analizi   
    Bütün insanların aynı kişilik özelliklerine sahip olmadığı bilinen bir gerçek.
    Peki kaç farklı kişilik tipi var ve bunların özellikleri neler ?

MyersBriggs Tip Göstergesi (MyersBriggs Type Indicator) Carl Jung’un psikolojik tip teorisine dayandırılarak Katharine Briggs ve Isabel Briggs Myers tarafından geliştirilmiştir.

Günümüzde Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere tüm dünyada iş yaşamında en sık kullanılan kişilik göstergelerinden birisidir. Kişilik tiplerinin kuruma özgün katkıları, liderlik tarzları, hedef belirleme şekli, takım içindeki davranış eğilimleri, karar verme şekilleri, çatışma nedenleri ve çatışma çözümleme yaklaşımı, stres yönetimi biçimi, zaman yönetimi biçimi, işe almada öncelikleri, verimli olacakları çalışma ortamı gibi birçok kriteri ortaya koyar.

Myers-Briggs yaklaşımına göre 16 farklı kişilik tipi bulunuyor ve bu 16 tip, 4 farklı kişilik özelliğinin farklı kombinasyonlarından oluşuyor:

E (dışadönük) / I (içedönük)
    S (duyumsayan) / N (sezgilerini kullanan)
    T (düşünen) / F (hisseden)
    J (yargılayan) / P (kavrayan)

Uzun çalışmalar sonucunda hazırlanmış olan soruların yer aldığı anketlerle bu özelliklerden hangilerini daha fazla gösterdiğiniz baz alınarak kişilik tipinize karar veriliyor. Aşağıda bu özelliklerin kombinlenmesiyle oluşturulan 16 farklı kişilik tipinin özelliği ve toplumdaki görülme sıklıkları yer alıyor.

INFJ

Görülme sıklığı: %1

Kompleks bir kişiliğe sahiptir. Çevresindeki diğer insanlara yardım etme ve bundan zevk alma eğilimindedir.

INTJ

Görülme sıklığı: %1

Tüm tipler arasında kendine güveni en yüksek olan ve en pragmatik düşünebilendir. Kolay karar alabilir ve liderlik ruhudur.

INTP

Görülme sıklığı: %2

Düşüncelerini ve bu düşünceleri kelimelere dökebilme yetisini en akıllıca kullanan kişilik tipidir. Kararsızlıklar ve çelişkilerle kolaylıkla başa çıkabilir. Dünyayı anlamlandırmaya çalışır ve yaşama amacını araştırır.

INFP

Görülme sıklığı: %2

Yaşadığı her durumda pozitif olana odaklanır ve tatminkardır. Bireysel değerlerini önemser ve bu değerler çerçevesinde hareket eder.

ENTP

Görülme sıklığı: %3

Yenilikçi ve kurallara karşı gelen bir yapıdadır. Çevresinde olan biten her şeyi araştırmaktan ve farklı olasılıkları düşünmekten zevk alır.

ENFJ

Görülme sıklığı: %3

Grupta lider konumunda olmayı sever ve diğer insanlara yardım etme konusunda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Mükemmeliyetçiliği zaman zaman iletişim konusunda zorluklar yaşamasına sebep olur.

ENTJS

Görülme sıklığı: %4

Sorumluluk almayı ve yönetmeyi sever. Grup çalışmalarında sürekli lider konumunda olmak ister.

ISTP

Görülme sıklığı: %5

Çevresindeki objeleri farklı amaçlarla kullanmada ustadır. Eğlenceyi sever ve korkusuzdur. Hayatı planlı değil, spontane yaşamayı sever.

ENFP

Görülme sıklığı: %6

Çevresindeki insanların görüşleriyle hareket etmeyi sever ve motivasyonunu bundan alır. Hayatı drama tadında yaşamayı sever.

ISFP

Görülme sıklığı: %7

Güzel sanatlara ilgilidir. Hisleri kuvvetlidir ve estetik duygusu güçlüdür.

ISFJ

Görülme sıklığı: %8

Seçilmiş ve saygın olmayı sever. Bireysel ihtiyaçlarının başkası tarafından karşılanması gerektiğine inanır.

ISTJ

Görülme sıklığı: %9

Karar verme mekanizması güçlüdür. Bağımlı yaşamayı sever ve zaman yönetimi konusunda hassastır.

ESTP

Görülme sıklığı: %10

Yarışmacı bir ruha sahiptir ve rekabeti sever. Girişimci ve uzlaşmacıdır. Dikkat çekmek için anormal davranışlar sergileyebilir.

ESFP

Görülme sıklığı: %12

Etrafına mutluluk ve samimiyet saçar. Daima pozitif düşünür ve cömerttir.
    Birlikte zaman geçirmekten hoşlanılan ve çevreleri tarafından sevilen kişilerdir.

ESTJ

Görülme sıklığı: %13

Güçlü kişilikleri nedeniyle zor zamanlarda yanınızda olmasını istediğiniz insanlardır. Dış dünyayla olan bağlantıları kuvvetlidir.

ESFJ

Görülme sıklığı: %14

Tüm kişilik tipleri arasında en sosyal ve uyumlu olandır. Başkalarına yardım etmekten ve başkaları için çalışmaktan zevk alır.

Siz de kişilik tipinizi öğrenmek istiyorsanız, internette bununla ilgili tonla test bulacaksınızdır. 
    Ben birkaç tanesinin linkini bırakıyorum, eğer isterseniz siz başka bir siteden çözüp öğrenebilirsiniz. :)

Türkçe; 
    Tık.  (buna önce üye olup sonra çözmenizi öneririm)
    Tık. 

İngilizce;
    Tık. 
    Tık.  (burayı çok beğendim, öneriyorum)

Bu resim de çok hoşuma gittiği için eklemek istiyorum,

5. Beğen
    mustafalrsm reacted to Ecciel in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Nightwraith haklı. Kanon'un 2002 ve 2006 yılındaki animesi bu yıl farkı konusunda çok açıklayıcı :D (Resimler yukarıdan aşağıya sırasıyla : Görsel romandan, Kanon 2002, Kanon Remake (2006))

Bir de Yui"chin" muhabbeti var :D

6. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Ecciel in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Cidden belli oluyormuş teşekkürler :D
    -Beğeni kotam yine dolmuş :lol:
  7. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from kata silvia in Öğrendiğinize Pişman Olacağınız Gerçekler   
    Şu aslan şeysi çok mantıklı gelmedi, ne bileyim o kadar belgesel izliyoruz ama hiç görmedim öyle bir şey :)
    -Şu metroyla ilgili olan biraz iğrençmiş cidden :D
    -Bir solak olarak solaklara üzüldüm :(
    -Yatağın ağırlığı da ilginç geldi, o kadar da olduğunu zannetmiyorum, ama yanlış diyemem bilmiyorum sonuçta  :)
    -Erkek civcivler  :eaten-alive-onion-head-emoticon
    -Sayısal loto içinse tek yorumum:Puahahhahahha
  8. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Nanilyas in Öğrendiğinize Pişman Olacağınız Gerçekler   
    Şu aslan şeysi çok mantıklı gelmedi, ne bileyim o kadar belgesel izliyoruz ama hiç görmedim öyle bir şey :)
    -Şu metroyla ilgili olan biraz iğrençmiş cidden :D
    -Bir solak olarak solaklara üzüldüm :(
    -Yatağın ağırlığı da ilginç geldi, o kadar da olduğunu zannetmiyorum, ama yanlış diyemem bilmiyorum sonuçta  :)
    -Erkek civcivler  :eaten-alive-onion-head-emoticon
    -Sayısal loto içinse tek yorumum:Puahahhahahha
  9. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Pingu in Hangi Üniversite?   
    Ben Çapa Tıp'ta 1.sınıfım, tıp seçebiliyorsan ben seç derim. Ben gayet memnunum, hem forumda bir tıpçı daha olmuş olur *-* Ama hani sırf para için seçeyim gibi bir düşüncen varsa gerek yok, çünkü o durumda zorlanırsın.
      Açıkça şunları söyleyeyim, sen kendin karar ver ^^:Öncelikle tıpı kazandığın çevrede duyulunca insanların sana bakışı gözle görülür bir biçimde değişiyor, daha o günden insanlar bir şey dediğin zaman seni daha çok dinliyorlar, önemsiyorlar. Sonra okula başlıyorsun, dersler zor onu söyleyeyim. Bazen dersi dinleyeyim derken dersin sonunda beynim yanıyor ama genelde anlamıyorum zaten şu ana kadar. Sadece ben değil genelde durum böyle. Mecbur çalışarak hallediyorsun, o da zorlayabiliyor ama diğer bölümlerde de çok çalışıyormuşsun zaten, tıpta birazcık daha fazla. Çok değil, yine istediğini yapmaya vakit buluyorsun(Bkz:İmzamdaki ilk AMV'mi üiversitede yaptım başlayalı 3 ay olmasına rağmen)
      İş sıkıntısı yok, mezun ol her yerde doktor açığı var, kazandığın para açısından sıkıntı çekeceğini de zannetmiyorum. Biraz mesleği sevdin mi sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum yani :D Eğer özel sorun varsa özelden alabilirim, genel bir soruysa buradan da sorabilirsin başka seçmeyi düşünenler için :)
      NOT: Üniversite olarak benim duyduğum kadarıyla Ankara Tıp aşırı zormuş, ortalama 9 yılda bitirebiliyorlarmış, hacettepe o kadar zor olmasa da zormuş, cerrahpaşa ve çapa rekabeti var zaten, o ikisi arasında:çalışmayı biraz daha seversen çapa, ilk yılında yatmak istersen cerrahpaşa diyorlar. Ama tıp heryerde tıp, yani hakkari tıbbı kazanırsan yine gidebilirsin bence :) Üniversiteler arası karşılaştırmayla ilgili bir soru olursa da alabilirim.
  10. Beğen
    mustafalrsm reacted to Pingu in Hangi Üniversite?   
    Bu konunun da amacı YGS ve LYS ye girecek olan arkadaşlarımız eğer buradaki üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sorularınızı bekleriz...

/Lütfen üniversite okuyanlar okullarını bana yazabilirseniz sevinirim./

Kaxell: Bilkent Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
    Freedrone: Özyeğin Üniversitesi Mühendislik veBilgisayar Bilimleri Fakültesi
    GDS-Kun: Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik veBilgisayar Bilimleri Fakültesi
    KaramaUN: Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
    BarbarosOruc: Sakarya Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
    Uzmankaynak: İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
    Yabus: İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi
    Eniyi arkadaşım Pelin abla: Azerbaycan Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi

Charmer 56: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

BluPingu: İzmir Ekonomi Üniversitesi  İletişim Fakültesi & Fen Edebiyat Fakültesi
    affxtiontubi: Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi

sakuragi: Üniversite ve bölümler için danışmanlık yardımı.
    ^^Tolga^^: Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Bilgisayar Programcılığı Anadolu Üniversitesti İşletme.
    Sadece Okan: Kocaeli Üniversitesi Kimya Özel Fakülte :D

11. Beğen
    mustafalrsm reacted to Lenny in Hangi Üniversite?   
    işte diyorum ya gün içinde 404 hata alma olasılığın %80 :) heleki büyük firmalarda çalışıyosan :D
    gün sonunda hata raporunu eline alıyosun bakıyosunki : HTTP 500 İç Sunucu Hatası-- Beyin yanmış :D
  12. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Lenny in Hangi Üniversite?   
    :D Tepkiler süpermiş, şu kod işini öğrenmek isterdim, bizim lisede bilgisayar olimpiyatçıları da hep böyle şeyler yapıyordu ya :D Çok cool şeyler :D
  13. Beğen
    mustafalrsm reacted to Lenny in Hangi Üniversite?   
    Katılıyorum işkençe çekip ot gibi yaşamak istemiyosanız  Bilgisayar bölümlerinden uzak durun :D Günlük olarak beyinin 404 alma ihtimali 80,

tavırlar şu şekilde olabiliyo :D
           if ( $('#beyin404').val() != '' ) {     alert ("Bi Sigara Molası")}edit : Test edildi Onaylandı.  :)
  14. Beğen
    mustafalrsm reacted to kawaii kereste in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Myanimelist'ten bakabilirsin bunlara. zaten bi süre sonra hangi stüdyonun yaptığını kendin de farkedebiliyorsun.
  15. Beğen
    mustafalrsm reacted to kawaii kereste in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    animasyon stüdyosunu kastediyorsun, P.A. Works benim sevdiğim stüdyolardandır. Nagi no Asukara, Angel Beats!, Hanasaku Iroha, True Tears bu stüdyonun bilinen işleri. benim en hoşuma giden yanları canlı çizimleri ve göz çizimleri. bi de bazen über işler yapıyorlar, Angel Beats!te canlı performans sırasında gitar akorları ve bateriyi birebir yapmak gibi, Nagi no Asukara'daki su animasyonları gibi.

ama P.A. Works son yıllarda bütçe sıkıntısı yaşıyor, gerçi Charlotte'da bişey olmaz çünkü Aniplex ve Key var arkasında.

bunun harici Madhouse da baya iyi. Rainbow, No Game No Life, Hajime no Ippo, Hunter x Hunter, Death Note gibileri bunlardan. Sunrise, KyoAni gibi para sıçanları da var. bu 2sinin de işleri baya iyi oluyor ama P.A. Works gibi fukaralık içinde değil bunlar, para sıçarak yapıyolar. o yüzden P.A. Works ftw!
  16. Beğen
    mustafalrsm reacted to Nightwraith in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Rica ederim,  o simgeler de eski bir yerden miras kalan şeyler, yazılarımı bunlarla süslüyorum ben de. 
  17. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Nightwraith in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Gerçekten bu tarz bir öneriyi bayağıdır bekliyordum, çok iyi oldu. Gerçekten teşekkürler :D
    -Not:Simgeler güzelmiş xD
  18. Beğen
    mustafalrsm reacted to Nightwraith in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Visual Art's Key, duyuru konferansında 2015'de gösterime girmesi planlanan yepyeni bir anime olan Charlotte'yi duyurdu. Duyuru bir video yoluyla yapıldı:

http://youtu.be/haR7oErj7kg
      METİN: Ve 2015'te... METİN: Yeni bir animenin vakti geldi. METİN: Angel Beats'ten bu yana 5 yıl oldu! METİN: Bu günü bekliyorduk. METİN: Bir kız ve bir erkek tanıştığında, zalim kaderleri harekete geçer. METİN: Sözümüzdür ki geri döneceksiniz.​ ​

Jun Maeda anime için orjinal bir kurgu planlıyor ve aynı zamanda senaryoyu yazıyor. P.A. Works serileri animasyona çeviriyor ve Na-Ga orjinal karakter dizaynlarını oluşturuyor.

Bu çalışma Key'in 15. yıldönümü kutlamasında yayımlanacak ve aynı zamanda Jun Maeda'nın ikinci anime işi olacak, ilki 2010 yılındaki Angel Beats idi.

Alıntı: http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-12-22/key-visual-arts-announces-charlotte-tv-anime-for-2015/.82505

Çevirilerinden ötürü Amudakalktim isimli arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Ayrıca ben de bu anime'yi sabırsızlıkla bekliyorum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Charlotte animesi hakkında daha fazla bilgi ve karakterler açığa çıktı:

ASCII Media Works'ün Dengeki G's Dergisi'nin en son çıkan sayısında, yakın zamanda duyurusu yapılan Charlotte animesi hakkında bir makale yer aldı. Dergi, çıkmak üzere olan orijinal seri hakkında küçük bir bilgiyi açığa çıkartıp iki ana karakterin ilk görüntüleri paylaştı.

Dengeki G's Dergisi'nin en son çıkan sayısında animedeki iki ana karakterin ismi açığa çıktı: Nao Tomori ve Yu Otosaka.

Nao Tomori (Sol taraftaki), daha önce gösterilen bu karakter, okulun öğrenci konseyi başkanı ve oldukça sabırlı bir insan. Çok çalışıyor ve problemli öğrenciler ile sorunları var. Yu Otosaka ise (sağ taraftaki) Chatlotte animesi'nin baş karakteri. Hiç çalışmayan, oldukça aptal ve kopya çekmek için sıkça esrarengiz yöntemlere başvuran bir onur öğrencisi.

Jun Maeda ile yapılan röportajda, anime ile ilgili bazı yeni detaylar da açığa çıktı:

Jun Maeda, hikâyenin konusunu tipik bir Key hikayesi olarak tanımlıyor. Hatta seriyi, tüm karakterlerin detaylıca anlatılmadığı Angel Beats ile karşılaştırıyor. Bu serinin ana odak noktası karakterler olacağı için daha farklı bir seri olacak. Serinin ana karakterleri, içlerinden birinin rock grubuna üye olduğu öğrenci konseyinin etrafında şekillenecek. Grup iki tane de sahne şovu sergileyecek. Animenin Opening & Ending şarkıları ve OST'ları Jun Maeda tarafından yazılıp bestelenecek. (Angel Beats'ın Bestecisi ve Yaratıcısı, Clannad'ın Bestecisi ve Yazarı.) Kadın şarkıcıların söyleceği şarkılar ise kadın vokâllere odaklanan, rock türünde şarkılar olacak.     Animenin ilk yarısı Angel Beats!'den çok daha yavaş geçecek ve ikinci yarısı hızlanmadan önce ise Jun Maeda da anime için, P.A. Works (Angel Beats!, Nagi no Asukara) tarafından yayınlanacak orijinal bir senaryo yazacak.   
       Ayrıca, Key'le birlikte birçok ünlü görsel romanda ve Angel Beats!'in karakter tasarımlarında çalışan, ünlü sanatçı Na-Ga'nın karakter tasarımları da animede yer alacak.

Tarihiyle beraber web sitesinin görüntüse buradan ulaşabilirsiniz: 

Charlotte hakkında hâlâ çok fazla bilgi ortaya çıkmış değil. Önümüzdeki aylarda Dengeki G's Dergisi'nde ve animenin web sitesinde daha fazla bilgi açıklanacak.

Buradan Anime'nin web sitesini takip edebilirsiniz: http://charlotte-anime.jp/
        Ve Yeni Angel Beats!&Charlotte Twitter'ini buradan takip edebilirsiniz: @Charlotte_AB_

Çevirilerinden ötürü The Pumpkin isimli arkadaşımıza teşekkür ederiz.
      Alıntı: http://www.otakutale.com/2014/charlotte-anime-information-and-characters-revealed/

Konu gitgide daha ilgimi çekmeye başladı, bir an önce çıkması dileğiyle...
  19. Beğen
    Stüdyo, şirket ne fark eder ki, yeter ki anlaşılır olsun.  Visual Art's Key'in yaptığı çizimler gerçekten de çok ayrıntılı ve iyi oluyor, diğer serilerinden Air, Kanon, Clannad, Little Busters'i takip etmenizi öneririm, ama burada ki küçük bir hususu söylememe izin verin. Çizimler yılına göre iyi oluyorlar, yani şimdi gidip 2005 TV serisi olan Air'i izleyip şirket hakkında kötü düşünmenizi istemem.  Benim tavsiyem sürekli bu stüdyo'yu takip etmeniz ayrıca Ufotable (Bkz: Fate/Zero, Fate/Stay Night), Shaft (Bake/monogatari, Nisekoi), P.A Works gibi stüdyolar da oldukça işinin ehliler. Bunlara da bir göz gezdirmelisiniz. 
  20. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Nightwraith in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Bu stüdyo çok mu sağlam, bu konularda pek fikrim yok ama, ben de çizimleri falan çok sağlam bir stüdyo arıyordum. Gerçekten iyiyse bu stüdyoyu takip edeyim. Tavsiye eder misiniz yani? :D

-hep stüdyo dedim, umarım stüdyo deniyordur gerçekten.
  21. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from jans09 in JNST-Çizimlerim   
    1 hafta için mükemmel çalışmalar olmuş bence, yeteneklisin(Hiç anlamam bu konulardan) :D Biraz ilerletirsen süper olur bence, tabi vakit bulabilirsen(Lisede üni.yi kazanayım rahatım zannederken, üni.nin daha rahat oldğunu ama ders dışında bir şeyle derinlemesine uğraşacak zamanın yine bulunamadığını fark ettim :( )
  22. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from kata silvia in En Karizmatik Sesler   
    Ya bir de zenci dendiğinde hep Fatih Ozacun(yeni öğrendim) aklımıza geliyor veya tr dublajlı filmlerde hep aynı kişilerin sesini duyuyoruz, bu beni gıcık ediyor gerçekten. Hatta altyazılı izlemeyi tercih etmemin en büyük sebeplerinden biri de bu :/
  23. Beğen
    mustafalrsm reacted to AdminSlayer in En Karizmatik Sesler   
    Bilmiyorum siz dikkat ediyor musunuz ama ben seslere aşırı derecede dikkat ediyorum. Güzel bir ses duyduğum anda dikkat kesilirim. Sırf sesi güzel diye bir kıza aşık bile olabilirim :D

Gelelim konuya. Mutlaka hepinizin de bu konuda en az bir idolü vardır. Benim bu sapıklığım çocukken, beyblade izlerken Kai'nin sesiyle ortaya çıktı. O seslendirmen efsaneydi ya. Sonra bize zencileri sevdiren şu adam yok mu; "tanrı aşkına dostum lanet olsun, şu lanet kıçını kaldır da biraz hareket et" şeklinde fuck kelimesinden mucizeler yaratan adam :D Bu ikisi araştırıp da isimlerini bulamadıklarım. Mesela Jack Sparrow'un seslendirmenine de hastayım, Murat Şen'dir kendisi.

En efsanelerden, Sungun Babacan. Tanımamak elde değil :D

Bu adam benim gözümde zenci :D

Favorim Arda Aydın'dır. Andy Larkin seslendirmesiyle beni benden alıyor :D Yalnız düşününce Beyblade'deki Kai de buydu ya
    http://www.youtube.com/watch?v=WD3J4u9_yx0

BONUS: Mammoth Tank, Unrivaled!  "Flednım?"

24. Beğen
    mustafalrsm reacted to calpazhan in AMV'lerim   
    Başarılı... Eline sağlık başka çalışmalarını görürüz inş :)
  25. Beğen
    mustafalrsm reacted to Lenny in AMV'lerim   
    Video işinden anlamam ama mükemmel olmuş Emeğine sağlık kardeşim :D
    orjinal seslerinide ara ara yerleştirsen mükemmel olur :) (Sadece bir öneri) :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.