Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Dj-Morphosis in Yeni Gangsta AMV - Değerlendirirseniz Sevinirim ... - Konuyu Okuyan ve Yorumlarıyla Değerlendiren Herkeze Çok Teşekkür Ederim   
    Dostum iyi güzel olmuş. Dikkat etmen gereken müziğe uyum. Bunu her zaman söylüyorum. Müzik hızlandığı yerde hızlanman, yavaşladığı yerde yavaşlaman videonun beğenilirliğini çok arttırır. Müzik seçimin güzeldi mesela ama müzik hızlıyken yavaş, müzik yavaşken hızlı ilerleyen çok yer vardı.
     Bir de ritme uyum çok önemli. Ritme göre sahneleri kesip yapıştırırsan güzel olur. AMV yapımında birkaç tavsiye adıyla konu açmayı düşünüyorum birkaç gün içinde eğer aktif olursan bakarsın istersen :)
  2. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from jans09 in JNST-Çizimlerim   
    Nasıl bu konuyu görmemeyi becermişim bilmiyorum ama abla süper olmuşlar devamını bekliyoruz :D
  3. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from JunEzSe KJ in Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?   
    Usuiii, aynen Misaki'ye ne yaptı ne etti sonunda kendini beğendirdi :D Çok zeki ve iyi niyetinden dolayı L bana çok karışmadığı sürece sıkıntı olmaz ya :) Wave adamın dibi zaten :D
  4. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from AdminSlayer in Bul Getir!   
    Al bak sakalını tutuyor senin için Netero amca :D
     Çok karizmatik ve tatlı bir kız karakter var mıdır?
  5. Beğen
    mustafalrsm reacted to jans09 in JNST-Çizimlerim   
    Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır anime karakter çizim yapıyorum bu yüzden insaflı olun emi :)

Çizimler renkli değil ama ilerde geliştirdikçe renklenebilir (Bu bir söz değildir :P )

20-12-2014

Bunu böylece atacağım :D

21-12-2014

01/01/2015

26/02/2015

09/05/2015

11/05/2015

0

16/12/2015

6. Beğen
    mustafalrsm reacted to AdminSlayer in Animelerde Kiraz Çiçeği (Sakura)   
    Biliyoruz ki Sakuralar Japonya'da bayağı ikonik hale gelmiş. Hemen hemen her animede de görüyoruz kiraz çiçeklerini. Ama mevsimler gelip geçiyor, o kirazlar yok ortada. O çiçekler kiraz olmuyor mu abi? Nerede bu kirazlar? Kim dadanıyor bu ağaçlara? Biri bana animede ağaçtan kiraz koparıp yiyen bir karakter göstersin lütfen. Sinirlendim
  7. Beğen
    mustafalrsm reacted to Mileydi in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor;

izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse,
    etrafınızda kafanızdan taşan düşünceleri aktarabileceğiniz, paylaşabileceğiniz kimseler yoksa,
    konu açsam kim bakar düşüncesi besliyorsanız, 

buraya geliyorsunuz rahatça spoilerin kafasına gözüne vurarak, hatta flood dahi yaparak aklınızdan geçen, geçebilecek,

geçmeye çalışan her şeyi yazıp rahatlıyorsunuz, belli mi olur belki sizin ile aynı durumda olan başka bir anime sever daha

vardır görür ya da sizin düşüncelerinizden gaza gelir seri ilgisini çeker, madem öyle ve muhabbet başlasın.

Forumdaş önerisi 1 -  İletilerimizin başına ilgili seri ................... ile alakalı spoiler yazısını eklemeyi ve spoiler tuşunu kullanmayı unutmayalım forumdaşlar  : :LTkJN9u:En azından birini yaparsınız artık  : :whistling:

Forumdaş önerisi 2 -  Üyelerimizden gelen önerilere bir yenisi daha eklendi seri hakkında spoiler isteyenler de buradan özel istek de bulunabilir forumdaşlar bilenler cevaplarlar  :whistling: 

Duygu ve düşünce barındırmayan, direk spoiler vermeye yönelik anime veya manganın sonunu söyleyen tarzda iletiler içeriğine göre silinecektir. İstek olur bana şu seriden spoiler verin diye o iletiler bu kuralın dışındadır. Ama öyle kafanıza göre bunda şu oldu bunda bu oldu diye ileti atmak yasaktır.

Spoiler Kullanım Klavuzu İçin Buraya!

Spoiler içerir bilginiz olsun,

Eğer,
    İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel gidişatı hakkında yorum yapmak veya yorum almak istiyorsanız, İzlediğiniz ya da izlemeyi sürdürdüğünüz bir anime varsa ve sırf 2-3 cümle için animeye başlık açmak istemiyorsanız, "Şu animeye başlamayı düşünüyorum, 1-2 cümlede sizce nasıl?" tarzı sorularınız varsa, "Nerede o eski animeler" muhabbeti yapmayı sevenlerdenseniz, "Alt tarafı "bu bölüm çok iyiydi" yazacağım, bu başlıklardan hangisine girsem bilemedim!" diye kafanız karışmışsa, bu başlık tam size göre. ^_^

Kurallar:
    Forum Kuralları çerçevesinde hareket etmeye özen gösterin. Bu başlığı "Boş Muhabbet Başlığı" veya Chat Kutusu'yla karıştırmayın. Anime Öneri gibi şeyler için burayı kullanmayın, bu işlere uygun başlıklar mevcut. Sırf mesaj kasmak için bu başlığı kullanmayın; insanların da yorumlarını katabileceği şeyler yazmaya çalışın. Eğer yazacağınız şey, o animeyi izlememiş olanlar veya günceline gelememiş olanlar için Spoiler unsuru oluşturuyorsa bunu Spoiler kutusunun üzerinde ayrıntılı bir şekilde belirtin. Örneğin: "Nagi no Asukara 22. Bölüm Spoiler"
  8. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    Süperler gerçekten zaten facebook ve youtubeda da beğenmiştim, kolay gelsin :)
  9. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from JunEzSe KJ in Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği   
    Gecenin bu saati midem bi kötü oldu. 2 dk önce gidip ice tea almayı planlıyordum da vazgeçtim sanırım :(
  10. Beğen
    mustafalrsm reacted to Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    Cansu Genç ''Cover''  

Herkese merhaba arkadaşlar...  
    Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce...   En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak :) splay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim :D 2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim.  :D :D  Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim:) Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... :)   2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim...
    Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim! 
    Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum. :) Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim
    Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım :) Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız.
    Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz.
    Teşekkürler.   Facebook Sayfam   Youtube Kanalım  

4.Çalışmam:  Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:  

3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover
    Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:

2.Çalışmam: Hunter x Hunter Opening 1 Derpature!    Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:                        İlk Cover Çalışmam Naruto Shippuden Opening Blue Bird!
      Youtube Kanalı Video Direkt Link:    

Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım  
    Uzumaki Karin

Orochimaru  
  11. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Tronuen in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    Alın size en sevdiğim 3 AMV'den biri. Fairy Tail'in sadece 3-4 bölümünü izlemiş olmama rağmen.

12. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Kadir- in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    Alın size en sevdiğim 3 AMV'den biri. Fairy Tail'in sadece 3-4 bölümünü izlemiş olmama rağmen.

13. Beğen
    mustafalrsm reacted to Atakan ~ in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Merhabalar, ben Atakan. (Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.)
    Bu sabah youtube'da amv izlerken birden banada esti... Yapıyım uğraşıyım dedim fazlada uğraşmadım ama bişeyler çıktı ortaya. Ortalama 2-3 saat yapmam sürdü. Tam 2 saat ise youtube'ye atması sürdü -.-' Neyse. Konu hakkında bilgili olan arkadaşlardan ricam hatalarımı veya geliştirmem gereken yerleri bana özel mesaj olarak atmaları. :3 Şimdiden teşekkürler.

Umarım beğenirsiniz. ^^ 

Konu güncellendi arkadaşlar. Yeni AMV'mi sizlere sunmak istedim... Bunun için daha fazla uğraştığımı belirtmek istiyorum zaten size fark edersiniz büyük ihtimalle... Attack on Titan yani bırakın da özeniyim dimi. -.-' Umarım beğenirsiniz. :3 
  14. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Strix. in Çizimlerim...   
    Hocam amacın ne? Moral bozmaya falan mı çalışıyorsun?   :D
     Ben bunu yapsam başlangıç için yeter, daha ne istiyorsun? O beğendiğin çizimlerin ortaya çıkması için bazen yıllarını buna veriyorlar sen 2 günde yapabileceğini düşünme o kadarını.
  15. Beğen
    mustafalrsm reacted to Hinterlistig in One Piece - Yeni Dünya [ASMV]   
    Merhabalar , Başka bir asmv çalışmam yaparken çok zevk aldım ve beğendim umarım sizler de beğenirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=FekRcM7L094
  16. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from horsehead in Horsehead [AMV Çalışmalarım]-(Garo:Guren no Tsuki AMV'si Eklendi)   
    İkisi de çok güzel olmuş :D Devamını bekliyorum tebrikler
  17. Beğen
    mustafalrsm reacted to horsehead in Horsehead [AMV Çalışmalarım]-(Garo:Guren no Tsuki AMV'si Eklendi)   
    Öncelikle merhaba. İkincisi düzenlenen AMV yarışmasından bu yana pek fazla siteye girme imkanı bulamamıştım. Hazır öğrencilik hayatımı da tamamladım, burayı ufak ufak doldurabilirim sanırım. 

Daha yeni yeni AMV yapmaya başlamış olsam da baya keyif alıyorum hazırlarken. Umarım siz de en az benim kadar eğlenirsiniz izlerken.
    Beğenen, yorum yapan eller dert görmesin efendim.

AMV yarışmasına katıldığım, hazırladığım ilk video:

1) TOKYO GHOUL - DO YOU FEEL ALIVE
             2) HELLSING ULTIMATE - ANTI YOU 
               4) GARO:GUREN NO TSUKI - RETURN TO THE DARKNESS    
  18. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from JunEzSe KJ in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Aşık olduğun kızın adını bilmiyor musun :(
  19. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from jans09 in Bul Getir!   
    Janset ablaya fena spoiler çakmışsın :( Zaten spo aldı diye izlemiyordu Akam Ga Kill'i tam oturmuş yani

Şimdilik daha iyi bişey bulamadım :(
     Ennn kawaii kızı istiyorum
  20. Beğen
    mustafalrsm reacted to kawaii kereste in Bul Getir!   
    buyur: http://gfycat.com/GrizzledLawfulEelelephant

şöyle bayağı badass bi karakter istiyorum
  21. Beğen
    mustafalrsm reacted to HolySpirit in Bul Getir!   
    :D spo vermek istememiştim ama spoiler kutusu içine koymuştum :D
    AmyGirl bişey istememiş ona şunu atayım ben :D

Ben ne istemesemmm hmm hmm hmm :D
    Ölüp ölüp dirilen biri :D
  22. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from HolySpirit in Bul Getir!   
    Janset ablaya fena spoiler çakmışsın :( Zaten spo aldı diye izlemiyordu Akam Ga Kill'i tam oturmuş yani

Şimdilik daha iyi bişey bulamadım :(
     Ennn kawaii kızı istiyorum
  23. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from hunkokefendi in Selamlar :)   
    Hoş geldin keyifli forumlar :)
  24. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from SUNA in Bleach FC   
    Bleach FC üyeleri neredesiniz ya ne bi paylaşım ne bi muhabbet iyice sustunuz biz nasıl 2014ün en iyi FCsi olduk!!! (2014te ben yoktum da önemli değil biz bir aileyiz!)
  25. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from SUNA in Bleach FC   
    AMV'leri çok sevdiğimden AMV paylaşayım bari :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.