Jump to content

Meroe

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Meroe got a reaction from RedSingOra in Merhaba   
    Oys arkadasim cok gururlandi *-*Hosgeldiniz foruma canlar *3* Usui'nin karisi Meroe phen de *-*
  2. Beğen
    Meroe reacted to Cold Dewil in İzlemiş Olmak İçin İzlediğiniz Animeler   
    Akikan...
    PS: Kızların bir içim su olması -_-
    Gokujo...
    PS 2: Bir kızın şeyliği :ph34r:
    Penguin Musume Heart...
    PS 3: Bir kızın penguenleşmesi...Boşverin gitsin... -_-
  3. Beğen
    Meroe got a reaction from ays_drl in ( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona   
    Özlemiştim Yona'mı *-* OAD iyi oldu *-*
  4. Beğen
    Meroe reacted to Cagla-Sama in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Tip olarak

İsmini hatırlamıyorum ama Free! den :D
    bu karaktere benziyorum :D
    Kişilik olarak biraz

Gasai Yuno
     biraz

Murasakibara Atsushi
    biraz da

Aida Riko
    sanırım  :ph34r:
    Düşünce olarak bir fikrim yok  :dead-onion-head-emoticon:
  5. Beğen
    Meroe reacted to Barış in Naruto vs One Piece   
    birader sen hiç üşenmiyon mu ya :D roman yazmışın gene kimse okumuyodur bunu ben sana söyliyim.
  6. Beğen
    Meroe reacted to Meroe in Resim çizenler bi baksın   
    Faber Castel en kalitelisi gülüm .ss
  7. Beğen
    Meroe got a reaction from cryingcheshirecat in Konnichiwa! ^-^   
    H.g. Nisa-chan ^_^
  8. Beğen
    Meroe got a reaction from Meaf in İchiruki mi,İchihime mi?   
    İchigo Orihime'ye bakmaz ...
    Kız mağarada mumla Sakura'yı aratıyor ...
    Ayakkabı bağları sadece bir araç ... İnoue'nin iyileştirme gücü de sadece bir araç ...
    Tite-sensei şu kıza ya power-up verecek ya öldürecek ...
    15 kere Kurosaki-kun dedi helal ...
    Anasının karnından Kurosaki-kun diye doğmuş.
    Rukia bambaşka ... Kız bankai de açtı. İchigo işte sana layık biri varken şansını kaçırma ...
    Ulquiorra İnoue'yi öldürseydin İchigo'ya ne yaptığın önemli değil, helal kardeşim hislerimize cevap verdin seni tebrik ediyorum derdim ...
  9. Beğen
    Meroe reacted to Meroe in İchiruki mi,İchihime mi?   
    "Ne desem ki Rukia desek biraz İchi nin yanında kısa kalıyo, Hime desek o da cesur değil (ağlamaklı). ama yine de Hime diyorum ~_~" desem yalan olur!!!! Tabiki de Rukiaaa *_*
  10. Beğen
    Meroe got a reaction from kurbaga in Melaba Televore   
    Meyabağ Ezgi *^_^*
  11. Beğen
    Meroe got a reaction from Kai in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    En güzel AMV : Kuroshitsuji - Sanctus Espiritus ( Our Solemn Hour )
  12. Beğen
    Meroe got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
    Usui bana sarılıyor :3 Sonra Ciel gelip "Siz hayırdır?" diyor :3 Usui'm de kolanın içine Mentos atıp kutuyu Ciel'in üstüne atıyor :3 Sebastian çıkıyor ve kutuyu bana savuruyor -,- Ben de Freedy'yi çağırıp Sebastian'ın sistemlerini bozuyorum :3 Tüm bunlar olurken İssei arka planda Oppai Dragon söyleyip Google'dan şey bakıyor (söylersem uyarı alırım :D)

Sonra Yona-hime çıkıp okla İssei'yi vuruyor sapıklık yaptığı için :3 Ciel'imi alıp götürüyor :3 Hak da kıskanıp Ciel'i nehre atıyor ve ben buna dayanamayıp nehre koşuyorum. O sırada boğulup ölüyorum ..
  13. Beğen
    Meroe got a reaction from MandraFilozofu in Meraba Arkadaşlar   
    Hoş geldin ^_^
  14. Beğen
    Meroe reacted to Cagla-Sama in One Piece Neden Sevilmez?   
    Ben daha One Piece animesini izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum.  :hehe-onion-head-emoticon:
    Ne bileyim animenin çizimleri hiç hoşuma gitmedi, ağız zaten kafasının yarısı, gözler bir tuhaf ...  :hehe-onion-head-emoticon:

Vücutları desen hadi tamam çubuk gibi bacak yapıp gösterseler yine neyse de ne bileyim vücutlar da bir acayip...

Kısacası sırf o çizimleri için izlememeye karar verdim.  :hehe-onion-head-emoticon:  :hot1-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    Meroe got a reaction from -Alper- in One Piece Neden Sevilmez?   
    Naruto'nun da milletin sevdiği bi aptallığı var -_- boş değil -_- 99 da başlamış olsa bile aç Sailor Moon izle gör hangisinin çizimi daha güzel .d Ayrıca bnm konum kalite değil 'çizim' ..
  16. Beğen
    Meroe reacted to Cagla-Sama in Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.   
    Anime izleyip manga okumak
    Bilgisayarda oyun oynamak (sims 3 gibi *-*)
    Arkadaşlarımla eğlenmek
    Yemek ve aburcubur yemek
    Sıkılmak

:depressed1-onion-head-emoticon:
  17. Beğen
    Meroe reacted to İnori^^ in Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.   
    Sabah kalkınca anime izlemek (1)
    sabah kahvatıda anime izlemek  (2)
    Kahvaltıdan Sonra Dostlarımla Anime İle İlgili Konuşmak (3)
    Sohbet bitince 1-2 bölüm anime izlemek (4)
    Animeden Sonra Assasin's Creed Veya The Sims 3 oynamak (5)
    :D var mı ötesi :head2:
  18. Beğen
    Meroe reacted to Cagla-Sama in One Piece Neden Sevilmez?   
    Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiyor. Beğendiğimi izlerim, beğenmediğimi izlemem, sen dedin diye anime izlemeyi bırakmam. 1999 da başlamış olabilir, çizimi bu yüzden böyle olabilir ama ben izlemek istemiyorsam izlemem. Senin de animeyi bırak deme hakkın yok. O sözünü geri al lütfen.
  19. Beğen
    Meroe got a reaction from slimjack in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Hyoudou İssei ~ Oppai Dragon ~ :3
  20. Beğen
  21. Beğen
    Meroe got a reaction from Cagla-Sama in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Usui & Ben & Ciel 

Şaka loh .d

Grell & Sebastian :3
  22. Beğen
    Meroe got a reaction from Cagla-Sama in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Hyoudou İssei ~ Oppai Dragon ~ :3
  23. Beğen
    Meroe reacted to Cagla-Sama in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Lovely Complex - Risa ve Otani
    D Gray Man- Allen ve Kanda
    Naruto - Naruto ve Hinata
    Kuroko no Basket - Riko ve Hyuga

:bled1-onion-head-emoticon:
  24. Beğen
    Meroe reacted to İnori^^ in Fairy Tail'de Kimler "S" Sınıfı Büyücü Olmayı Hakediyor ?   
    Natsu...Wendy Ve Gajnell...Çünkü Natsu çok güçlü ve mangada dahaaa da güçlendi.Aadam uzaktan tek hamlesi ile yere seriyo bi orduyu.. :confused-onion-head-emoticon:
    Wendy de Son bölümde Ejder büyüsünün tamamını Açmıştı ve Baya baya Güçlü olmuştu...Aşkım yhaa :hell-yes-onion-head-emoticon:
    Gajnell de Büyü Konseyine girebildiyse eğer s sınıfı büyücü olabilir yani :D  :payup-onion-head-emoticon: 
  25. Beğen
    Meroe reacted to Meaf in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Kamisama Hajimemashita galiba. Hatırlamıyorum. :depressed1-onion-head-emoticon: 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.