Jump to content

Lizardon

Üyeler
  • İçerik sayısı

433
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Lizardon kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

bu burada dursun

1. HolySpirit

HolySpirit

Beyblade bitsin sırada pokemon var ^-^

2. Lizardon

Lizardon

Hem senaryo hem çizim kalitesi bakımından en iyi seri. Başlayınca haber ver istediğin konuda bilgilendireyim :)

2. "Seinen" anime önerecek olan?

1. Barış D. Baryshx
    2. Heimatlos

Heimatlos

seinen nedir ?

3. Lizardon

Lizardon

@Barış admin tam da aradığım o konuydu. Teşekkür ettim tekrardan :) 

3. "Seni seviyorum" çok mu zor bunu söylemek? 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lizardon

Lizardon

Bir şarkıda dediği gibi "sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika". Tamam ikisi de bağlantılı ama sevmek kelimesi burada başka bir boyut kazanıyor. "Seviyorum" kelimesi altında yatan sebepler, detaylar vb. önemli. Anlık bir şey değil zaten. 

3. Kai

Kai

Hah işte o ömür kısmını gözün alıyosa denir o yüzden zorrr xd

4. Red-King

Red-King

@Kai beni bilirsin ben alırım göze böyle şeyleri :D :blush-crazy-rabbit-emoticon:

4. @jans09 Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu animeyi izleyip bitirdim 2 sezonuyla birlikte de ilk sezonunun izleme seçeneklerinde odnok ve vk açılmıyor. Güncellenebilir mi acaba? 2-3 kişiye önerdim sırf bu yüzden izleyemediler. İnterneti de yavaş maalesef dediğim arkadaşların, ancak şu iki seçenekten izleyebiliyorlar.

1. jans09

jans09

Güncelleriz tabii. Bildirdiğin için teşekkürler..

2. Lizardon

Lizardon

Rica ederim. Ben teşekkür ederim emeğiniz için :)

3. Ookami-kai

Ookami-kai

Evet yenilenirse iyi olur bende çok büyük zorluklar altında izlemiştim. :D Bende teşekkür ederim şimdiden

5. 2 Sezonluk toplam 50 bölüm bir anime indirdim, bu berbat denecek internetimle ve ve acı sonuç. Altyazı fontu leş, kayma var ve bazı sahneler piksel piksel çözülüyor :( Ah be ismini söylemek istemediğim çeviri ekibi ah. Kaliteli fansub, vazgeçilmezim dediğim insanlara yakıştıramadım. 

6. Anime veya mangaların güzel, -efsane- muhteşem, olup olmadığını söylerken direkt "ne kadar uzun olduğuna veya eski olduğuna" bakarak değerlendirenler ordusu...

7. Anime, manga vb. ile ilgili youtube kanalı olan, inceleme yapan kanal falan bilen var mı? 

2. Lizardon

Lizardon

Hâlbuki o kadar izleyici var nasıl bu kadar az kişi olur anime,manga youtuberlarımız hayret.  

3. Lizardon

Lizardon

Gerçi az önce figurex kanalını izledim. bir süredir ara vermişlerdi, yeniden başlamışlar. yine inceleme tanıtım sohbet karışık bir şeyler yapıyorlar

4. Lizardon

Lizardon

Biz mi başlatsak. birilerini teşvik etme niyetindeyim daha doğrusu da zor iş vakit istiyor 

8. Aslında öyle sağlam anime, manga, görsel romanlar falan var ki... Millet hâlâ Death Note, Naruto, One Piece, Fairy Tail gibi aşırı popüler serileri biliyor ve seviyor sadece.

1. Red-King

Red-King

Onlar da özel olsunlar artık, hem ayrıcalıklı olmak güzel bir şey. :hihi:

Bu arada saydıklarına Light Novelleri de ekleyebiliriz. ;)

9. Az önce Gintama yeni bölümü izledim. (İngilizce altyazı). Böyle bir anime yok. Muhteşem :D Daha da gelmez herhalde. Duygular karmakarışık oldu. Üzülürken gülüyor, kahkaha atarken de ardından üzülüyorsun. 

2. Lizardon

Lizardon

son 2 haftadur ilk ekleyen taçe oluyor. bir sabah bir de ikindi eklenmişti sanırım

3. Eldorwyn

Eldorwyn

Daha çok çeviri notlarıyla izleyiciye düzgün bir şekilde sunmak için gece bitiremiyorum kusura bakmayın ama merak etmeyin birkaç saat içinde tamamlanmış olur, sabrınız için gerçekten teşekkürler :beg-onion-head-emoticon:

4. Lizardon

Lizardon

Valla acelem yok. Düzgün çeviri için beklenir. Teşekkürler :) 

10. Bankadayım. Telefonu titreşime almak için cebimden çıkarırken, telefon yere düştü. "çat, tık tuk" kapak falan açıldı.Millet döndü bakıyor. Cebimde kalsa daha sessiz olurmuş :D 

11. Bazı animelerde yer alan bu "sensei" yani öğretmen veya ustalar; gerçekten insanı hayran bırakıyor. Gerçek olmadıklarını bilmeme rağmen etkileniyorum. Tabii burada övgü mangakalara geliyor aslında. :)

12. Bazı insanlar niye hep uzakta? Tam da yanında olması gerekenler hem de :/ 

2. Lizardon

Lizardon

@Hoshirama Bunca yıllık hayatımda sadece 2-3 kez olmuştur o dediğin. O da şans

13. Bu adam Türkiye'de anime ve mangalar hakkında video hazırlayan en iyi youtuber. Umarım kitlesi artar ve destek olanı olur. https://www.youtube.com/channel/UCo7zbjQ1e-U2GVez8nXg7cQ

1. Gallardo

Gallardo

Birkaç videosuna baktım güzel seçimleri var gerçekten. Anlatımı da samimi :)

14. Bu Joker Game adlı animeyi güncel takip edip izlemiştim yayınlandığı zaman. Ve son zamanlarda Japon anketlerinde "en beğenilen animeler"de hep ön planda görünüyor. Cidden iyiydi ona sözüm yok. Ama bu seriyi ne yurt dışında ne bizde bu kadar beğenen var. Eleştirildiğini bile gördüm. Karakterleri birbirine benziyor, çizimi tuhaf vb. Konuya bakmayan, sadece çizime bakan kitle artmış. Üzücü.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende izledim de öyle aklımda bir şey kalmadı. Casusluk üzerine olduğunu hatırlıyorum bir, birde bastonlu şeflerini, yaman adamdı :)

2. FeeLing7d

FeeLing7d

Konuların birbirinden ayrık olması ve açık uçlu biteceğini düşündürmesi pek sevilen bir şey değil. O sebepten sevilmemiş olabilir. 

3. jans09

jans09

Karakterin ayrı ayrı bölümlerde ayrı ayrı geçmiş maceraları içinde tanıtılması olmadı üstelik konular gayet iyi. Ama işte insan beraber bir iki bölüm bari macera yaşayıp ve hatta bir kaçının ölmesi vb gibi bir son beklentisi içine giriyor. Sanki 12 bölümlük bir OVA gibi falan oldu. Dogs: Bullet & Carnage'in 4 bölümlük OVAsı gibiydi animedeki hava. Filmi var (live action) tanıtma olayına derinlemesine girmeyip bir maceralarını anlatıp bitiyor... En azından baştan sona bir macera filmi izlemiş oluyor insan.

15. Bu Kingdom başyapıt bir mangaymış. Haftalık yayınlanan seriler içinde çizim ve konu olarak en iyi seri olabilir. Seinen bu arada. Shounenleri karıştırmıyorum.

2. Lizardon

Lizardon

Rica ederim. 2. sezonu bitirince mangaya başla direkt 260'dan. Hatta arada yaz yorumlayalım teoriler yapalım. 

3. Leffwn

Leffwn

Tabi ki mangaya başlayacağım. :D Ben bu seriyi yarıda bırakmam. :D 

4. Gallardo

Gallardo

Başları da çevrilseydi Allah ne verdiyse dalacaktım da çevrilmemiş.

16. Bu sezonun en iyi Opening'i Berserk'in diyebilirim. Sözleri de harikaymış.

17. Bugün duyduğuma göre kızının adını Anime koyan biri varmış. Geçen günlerde de çocuğuna Naruto ismini koyan biri gördüm, sosyal medyada paylaşılıyordu. Bu ne bağlılıktır :D 

1. Heimatlos

Heimatlos

yazık çocuğun hayatını kararttilar:D düşünsene adamın ismi naruto ciddi bir firmaya girecek daha ilk görüşmede oluşacak intiba :D

2. Lizardon

Lizardon

Garip bir risk alınmış ama ben de çocuğuma farklı isim koymak isterim (anime karakteri yine de zor ya) :D 

18. Çevirisi bir türlü tamamlanamayan serilerden Pokémon XY'yi sonunda tamamladık :) Güncel seri XY&Z'den devam ediyoruz... İyi seyirler.

19. Çevirmenlere, fansub ekiplerine duyulan saygıyı, sevigiyi ölçmek adına bir anket oluşturmak lazım.

20. Çizim yeteneği olanlar açık ara şanslı insanlar olabilir.

1. veritas

veritas

"neden bahsettiğin hakkında hiçbir fikrin yok mayk"

2. Lizardon

Lizardon

Gözlemlerim böyle.

21. Çok şımarık bir nesil yetişiyor. 

22. Daha son bölümlere gelmedim ama Gintama'nın bittiğini biliyorum. :/ 

2. Lizardon

Lizardon

210lardayım. günde 5 bölüm gidiyorum. 

3. Luluna

Luluna

he ok senin daha var ,2015 e bile geçmemişsin. :3

4. Lizardon

Lizardon

2015'in kaç bölüm olduğuna bile bakmadım üzülmemek için :/

23. En iyi Live Action Rurouni Kenshin'in dediler. İzledim, hak verdim. Adamlar yapmış. Müthişti.

24. Evde sıcaklık ve nem ölçücü alet var. Sıcaklık 37-38 derece nem % 20-35 arası. "Nem çok nem" diyenlere inanmıyorum artık

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.