Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

531
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

Durum yanıtları bölümüne pegasusejder kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bazı yerlerde bazı hayranlarım olduğu doğrudur :) Bu hayranımla nasıl tanışabilirim bi fikri olan var mı?

Spoiler

3qkT3u.jpg

2. Bazı yerlerde bazı hayranlarım olduğu doğrudur :) Bu hayranımla nasıl tanışabilirim bi fikri olan var mı?

Spoiler

3qkT3u.jpg

3. Bazı yerlerde bazı hayranlarım olduğu doğrudur :) Bu hayranımla nasıl tanışabilirim bi fikri olan var mı?

Spoiler

3qkT3u.jpg

4. Bazı yerlerde bazı hayranlarım olduğu doğrudur :) Bu hayranımla nasıl tanışabilirim bi fikri olan var mı?

Spoiler

3qkT3u.jpg

5. Bazı yerlerde bazı hayranlarım olduğu doğrudur :) Bu hayranımla nasıl tanışabilirim bi fikri olan var mı?

Spoiler

3qkT3u.jpg

6. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

7. The Promised Neverland'i an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım. Ne kadar çok özlemişim düzgün final bölümü izlemeyi. Çoğu anime bunu başaramıyor malesef.

8. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

9. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

10. Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

Spoiler

LQe6O7.jpg

11. Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) 

Bu arkadaş bir tane piyangodan 150 milyon dolar kazanmış ve bunu insanları dağıtıp (2 milyon dolar) onları mutlu etmeye karar vermiş :big-eye-onion-head-emoticon: herhangi ülkeden rastgele seçim yaparken ben denk gelmişim :onion_yep_by_7anime7drawer7: bana bunu iyi yönde harcamamı kendi hayatımın düzenini kurduktan sonra başka insanlara dağıtıp bu iyiliği devam ettirmemi söylemiş. 

Bu dünya böyle insanlar sayesinde dönüyor :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ne dersiniz geri dönüş yapayım mı lakin ben bu kadar iyi yönde harcayamayacağımdan korkuyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

12. Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) 

Bu arkadaş bir tane piyangodan 150 milyon dolar kazanmış ve bunu insanları dağıtıp (2 milyon dolar) onları mutlu etmeye karar vermiş :big-eye-onion-head-emoticon: herhangi ülkeden rastgele seçim yaparken ben denk gelmişim :onion_yep_by_7anime7drawer7: bana bunu iyi yönde harcamamı kendi hayatımın düzenini kurduktan sonra başka insanlara dağıtıp bu iyiliği devam ettirmemi söylemiş. 

Bu dünya böyle insanlar sayesinde dönüyor :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ne dersiniz geri dönüş yapayım mı lakin ben bu kadar iyi yönde harcayamayacağımdan korkuyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

13. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

14. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

15. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

16. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

17. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

18. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

19. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

20. Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) 

21. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

22. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

23. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

24. Öncelikle selam. Sosyal medya ve animeye uzun bi ara verdikten sonra, forum sitesinde biraz vakit öldürüp, insanlarla sosyalleşmek fena olmaz diye düşündüm. Açalı bi kaç saat olmasına rağmen insanların görüşlerini okumaya kendimi kaptırmışım. Kendime gelicek olursam lise 3e gidiyorum. Bilim kurgu, dejavu, dram, yaşamdan kesitler gibi animeleri izlemeyi seviyorum. Tanışıp sohbet etmek isterseniz yazabilirsiniz. OwO

25. Bugün muhabbet mekanında ki konuşmalardan dolayı eski yazdığım şeylere baktım, içlerinden bir kaç tanesini atayım okumak isteyen okusun :) Öyle çok bir şey ummayın basitçe yazdığım şeyler :D

Spoiler

24991488_1495994670449192_90653224567933

Spoiler

23551101_1476400745741918_16841606510257

Spoiler

14707981_1107771839271479_31375339271643

Spoiler

Fqb7nr.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.