Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Barış D. Baryshx in Akira Efsanesi Ekranlara Mı Taşınacak?   
    Mangakasından Ümit Verici Sözler: Akira Efsanesi Ekranlara Mı Taşınacak?     Bilim-kurgu türünün eski efsanelerinden olan Akira serisinin yetenekli mangakası Katsuhiro Otomo, Fransa’da “Onur Konuğu” olarak katıldığı Angouleme çizgi roman etkinliğinde ilgi çekici sözler sarf etti. Acaba Otomo’nun aklından neler geçiyor? Akira efsanesi ekranlara mı taşınacak?   1988 yapımı Akira filminin posteri.    
    Geçtiğimiz hafta sonu yapılan etkinlikte, mangakanın yaptığı basın konuşması sırasında kendisine Akira’nın anime serisi uyarlaması hakkında ne düşündüğü soruldu. 1988 yapımı anime filminden sonra, bir anime serisinin yapılmasının ihtimali hakkında mangakanın verdiği yanıt olumsuz değildi. TV anime uyarlaması ihtimalini şu anda görüştüklerini ve daha fazla bir şey söyleyemeyeceğini belirten Otomo, hayranlarını umutlandırdı.   1982 – 1990 yılları arasına damga vurmuş Akira’nın, bunca yıl sonra anime uyarlamasının gelecek olma ihtimali henüz kesin olmasa bile, 2018’de 30. yılını devirecek olan anime filminin yıl dönümü kutlamalarına denk getirilebileceği; belki de mangada da nasıl olacağı ön görülen 2020 Tokyo Olimpiyatları ile birlikte yayımlanmaya başlanabileceği tahminler arasında. Peki sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Akira’nın bunca yıl sonra anime serisinin geleceği düşüncesi sizleri de heyecanlandırdı mı?  
    Alıntıdır = Anime Fantastica
  2. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Jezebel in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

:ragecomic01:  :ragecomic11:
  3. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from JunEzSe KJ in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   
    Son dönemlerde facebookdan topladığım bir kaç tane. Sayfaları resimlere tıklayarak gidilecek şekilde ekliyorum umarım reklama girmez.
    Bu caps değil ama tebessüm ettim, üstteki attığımda aynı sayfadandı.

4. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from JunEzSe KJ in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   
    Eskiden bir sürü vardı ama hepsi gitti. Zaten olanların çoğu atılmış. Neyse gördükçe gülerim, bırakıp gidiyorum. :P

5. Beğen
    Sabah Sisi reacted to AceleManga in AceleManga Çeviri ve Okuma   
    Bleach 660 Türkçe >> http://www.acelemanga.tk/oku/bleach/660/
  6. Beğen
    Sabah Sisi reacted to SPAWN-TheUndead in Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım   
    Uzun zamandır anime şarkılarını cover'lıyorum gitarla, (amatör olarak tabii) ama pek kayıt yapma
    fırsatım olmuyor. Zaman buldukça yaptığım ve yapacağım kayıtları sizlerle de buradan paylaşayım dedim. :) 

Aynı zamanda bu yaptığım çalışmaları başka fansub gruplarıyla da paylaşıyorum. Animelerde karaoke dışında
    bir ilk olarak enstrüman kayıtlarını da op ve endinglere ekliyoruz.
    Death Parade kapanış parçası cover'ım Anisekai FanSub'da tüm projede kullanılmıştır.
    No game no life açılış parçası cover'ım Puzzle FanSub'da serinin son bölümünde kullanılmıştır. 
    Mazinkaiser SKL açılış parçası cover'ımı kendİ gurubum Meiji'de.
    Fate Stay Night UBW 2. açılış parçası cover'ım Akai-Sora FanSub'da kullanılmıştır.
    Bu tarz çalışmaların yaygınlaşmasını temenni ediyorum. ^^'

[ノーゲーム・ノーライフ] No Game No Life - This Game (Guitar Cover) - YouTube
    Bana göre 2014'ün en iyi serilerinden olan No game no life anime serisinin, açılış şarkısı
    olan This Game parçası cover'ım, parça Suzuki Konomi tarafından söylenmekte, tanıyanlarınız vardır.
    İlk kaydımdan sonra baya zaman geçti, 2014'ün diğer serilerinden Donten ni Warau serisinin kapanış şarkısı olan Attitude To Life parçası gitar cover'ım.
    Serinin 2-3 bölümünü izlemiş ve bırakmıştım. Bana göre bir seri değildi. :) Tek beğendiğim kısmı bu kapanış şarkısıydı.
    1 numaralı j-metal grubum galneryus tarafından yapılmışken kaçırmam da olanaksızdı. ^^

DİĞER ÇALIŞMALARIMIN VİDEOLARI...

7. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Mileydi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Vayy vayy kimlerin doğum günüymüş de haberimiz yeni olmuş :o Öncelikle doğum gününü kaçırdığım forumdaşların daha sonra bu gün doğmuş olan forumdaşların (her ne kadar 2 si bayağıdır foruma uğramasalar da buradan 30 saniyelik kulak çınlaması gönderiyorum onlara  -_-  ) doğum günleri kutlu, mutlu, huzurlu, neşeli, sağlıklı, paralı, aşklı meşkli olsun hepidibörtdeytuyuuuuuu hepinize  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  8. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from JunEzSe KJ in En Seksi Saç Renginin Beyaz Olduğunu Kanıtlayan 25 Karakter   
    Seksi deyip Near koymak  :smile_oleyo: Madara'nın son hali bile daha iyidir.
    Son derken imzada ki değil şu hali

9. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Kikuchi in KGB Archiver ile sıkıştırma yapma   
    Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi kimi zaman WinRar ile sıkıştırmadan istediğimiz gibi sonuç alamıyoruz . Ben de arkadaşlarımdan birinin tavsiye ettiği KGB Archiver adlı programı araştırdım ve 4gb olan dosyayı 120mb'ye  kadar sıkıştırabildiğini öğrendim .
    Programı indirip denedim .Mükemmel sıkıştırma yapıyor ama sıkıştırdığınız dosyaları sadece aynı program ile açabiliyorsunuz ve bilgisayarınızın özelliklerine göre sıkıştırma süresi değişiyor .
    Anime arşivi , amv yapan arkadaşlarıma öneririm :) 

Link
  10. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Mileydi in Anime Karakterlerinin Yaşlarını ve Çekiciliklerini Sorduk   
    Anime Karakterlerinin Yaşları ve Çekicilikleri Nasıl Çıktı?
    Son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama olan BLINQ, gönderdiğiniz fotoğrafınıza göre yaş, cinsiyet ve çekicilik üzerine tahminlerde bulunuyor. Biz de sizler için belirlediğimiz karakterler üzerinde programın yaş ve çekicilik tahminlerini belirledik.
    Shanks (One Piece)
    Sanji (One Piece)

Boa Hancock (One Piece)

Diğer karakterler,

Aizen Sousuke (Bleach)En şaibeli sonuç. Kesin Kyouka Suigetsu’nun etkisi altındayız. 

Saitama (One Punch Man)   İşte en doğru tespit. Adam her durumda OK.

Sizler de aldığınız ekran görüntülerini bilgisayarınıza kaydedip yorum sistemi üzerindeki “Resim Yükle” seçeneğini kullanabilir, yorumlarınızla diğer anime karakterlerinin sonuçlarını paylaşabilirsiniz. Siz bu şekilde içeriği zenginleştirip diğer anime severlerle sonuçları paylaşırken biz de asıl konumuza gelelim. 
    BU ADAM KAÇ YAŞINDA?Aslında bu uygulamayı görünce çok heyecanlanmıştık. Yüzyıllardır hiç yaşlanmayan, masum görüntüsünün altında neler olduğu hala bir sır olan ve aslında kahramanların en güçlüsü olan aşağıda resimlerini gördüğünüz şüpheli şahsın yaşını belki de ortaya çıkartabilirdik. Yüzlerce görüntüsünü denedik ama hiçbiri sonuç vermedi. Hiçbir teknoloji bunu çözemedi! Anime ve manga dünyasının en büyük sırrı olan bu adam harbiden kaç yaşında?

ŞÜPHELİNİN GÖRÜNTÜLERİ

Kaynak: AnimeFantastica

11. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from Barış in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Aha bir oğlak daha. :P Gerci burçlara pek inanmam ya. Güzel günler görmen dileğiyle nice senelere, suikastçi abi. :)
  12. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Luluna in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Gerçek olmayan yaşınla (75) desen paralama ihtimalim vardı zaten :P

O değil de..."Bugün doğan herkesin" yazmıştım neden geriye sadece "do" su kalmış yaa  :ragecomic28:
  13. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Luluna in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bugün doherkesin doğum günü kutlu olsun ama özellikle de Sabah Sisi'nin ki, 
    75lik ossan ve hala forumlarda takılıyor, senpai sonuçta :P bu yaşta bu azim  :ragecomic24:
    Neyse gerçek yaşın kutlu olsun, gönlünce olsun yeni yaşın  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  14. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Red-King in İtiraf Köşesi   
    3 günlük dünya doğru kardeşim, 
    Kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin.
    Allah cezanı vermesin estağfurullah. Sadece sana anlatmaya çalıştığım şey şu sevdiklerinin kalbini bir bağırma yada bir çağırma ile kırmassın yada onları incitmessin. Bu 3 günlük dünyada neler olup bittiğini biliyorsun.
  15. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi   
    Anime Adı : Boku dake ga Inai Machi
    Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Seinen, Doğaüstü Güçler
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2016
    Çevirmen : Nones
    Düzenleme : Sinsine
    Özet: Hayat mücadelesi veren manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememekten korkmaktadır. Ancak Satoru Fujinuma'nın ölüm ve felaketleri önleyen, kendisini bu olayların henüz gerçekleşmediği zamana gönderen zoraki doğaüstü bir yeteneği vardır. Bir gün, katil olarak şüpheli duruma düşeceği bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarmak için umutsuzca zamanın ötesine gittiğinde, kendisini sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki'nin kaybolmadan bir ay önceki ilkokul zamanlarında bulur. Satoru'nun şimdi yeni bir görevi vardır; sınıf arkadaşı Kayo'yu kurtarmak ve onun ortadan kaybolmasının arkasındaki gizemi çözmek.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

16. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from Luluna in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Sağ olasın abla. :) Tabi bunu gerçek yaşımla diyorum. :P
  17. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ben de adını öğrendim çok mutlu oldum -niden- Sabah Sisi, doğum günün kutlu olsun. *.*
    Berk Ege-san buradaki ilk senpayım. :D Morning Musume'yi sayende keşfetmiştim! -şükürler- Doğum günün kutlu olsun. *-*
    Doğum günü olan diğer arkadaşlara da mutlu yıllaar. *^*
  18. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkür ederim. :)
    Eski muhabbet mekanından hatırlayan yoksa sen yazana kadar adımı bir tek sen biliyordun herhalde, var ol.   :D
    Sağ ol, hep beraber.  :)
    Pastadan haz etmesem de çok teşekkür ederim.   :lol:
    Hep beraber abi. :)
    İster miyim ki bende bilmiyorum. Sağ ol, benden çok seninle olsun. :D
     Çok teşekkür ederim, hep beraber Red. :)
  19. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bende memnum oldum da hiç sormadın ki. :P Niye üstünü çizdin ve ismim mi bitirdi ne oldu anlamadım.  :smile_bilmem:
    Çok teşekkür ederim de memnun da olsaydım iyiydi.  :smile_oleyo:
    Muhabbet mekanından beri ilk kez oy kotamı doldurdum, özlemişim. :P
  20. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from Anonymmy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkür ederim. :)
    Eski muhabbet mekanından hatırlayan yoksa sen yazana kadar adımı bir tek sen biliyordun herhalde, var ol.   :D
    Sağ ol, hep beraber.  :)
    Pastadan haz etmesem de çok teşekkür ederim.   :lol:
    Hep beraber abi. :)
    İster miyim ki bende bilmiyorum. Sağ ol, benden çok seninle olsun. :D
     Çok teşekkür ederim, hep beraber Red. :)
  21. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Red-King in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere sabah sizi :)  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  22. Beğen
    Sabah Sisi reacted to quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Sabah Sisi. Nice senelere :)
  23. Beğen
    Sabah Sisi reacted to RinOsawa(Asu) in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Nice Senelere Sabah Sisi  
    Nice Senelere Boa_Hancock
    Nice Senelere xAkuma
    Nice Senelere Laetitia

24. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Sisi  :cheer3-onion-head-emoticon:
  25. Beğen
    Sabah Sisi reacted to mustafalrsm in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İyi ki doğdun Sabah Sisi nice anime dolu 75 yıllara
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.