Jump to content

.:Kanema:.

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Phryne in ( 14 / 13+ ) Charlotte   
    Teşekkürler ^_^ Evet biraz daha konuşursak buradan flood banı yiyeceğiz sanırım :D
  2. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Bilael in Bilael Çizimler   
    Valla eline sağlık hepsi birbirinden güzel [emoji1] çalışmalarının devamı gelir inşallah [emoji4]
  3. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Phryne in ( 14 / 13+ ) Charlotte   
    Ah anlıyorum [emoji1] o zaman benimde çalışmalarınızı desteklemem gerekiyor bende çıkaracağınız bölümleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım yani bir bakıma bende animede güncel olacağım sanırım (bu arada burası sohbet mekanına döndü gibi [emoji23] [emoji23] [emoji1] )
  4. Beğen
    .:Kanema:. reacted to asci in Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri Animesi Genel Tanıtım   
    Gate: Jieitai Kanochi nite
    Aksiyon-Savaş-Fantastik

Aynı isimli noveldan uyarlanan yeni bir seri GATE.(internet ortamında isminin karışıklığından dolayı kısaca "GATE" olarak geçiyor.)

Konusuna gelecek olursak:21. yüzyılın herhangi bir zamanında Tokyo'da bir geçit ortaya çıkar.Geçitten canavarlar,orta çağ şovalyeleri gibi fantastik yaraktıklar çıkmaya ve Tokyo halkını katletmeye başlar.Bu olay "Ginza" Vakası olarak da bilinir.Hükumet ise bu durumda Japon Savunma Kuvvetleri'nden küçük bir grubu geçidin ötesine gönderir.Yōji adlı "otaku" önderliğinde giden grup geçidin diğer tarafında bir ejderhanın saldırısına uğramış bir köy bulurlar.Bu köyden de ejderden kaçmaya çalışan bir elf kızın gruba katılmasıyla,bu grubun fantastik maceraları başlar.

Karakter Görselleri ve Kısaca Tanıtım

Yoji İtami:(Seiyuu:Junichi Suwabe)
    Savunma birliğine bağlı ufak grubun lideri.Tam bir otakudur.

Takeo Kurata:(Seiyuu: Kaito Ishikawa)
    Grubun bir diğer otaku üyesi,yaratık kızlardan çok hoşlanıyor.

Shino Kurebayashi:(Seiyuu: Maaya Uchida)
    Grubun kısa boylu ve koca göğüsleriyle dikkat çeken diğer üyesi.

Mari Kurokawa:
    Grubun hemşiresi olan bir üye.Ayrıca sivri diliyle bilinir.

Tuka Luna Marso:(Seiyuu: Hisako Kanemoto)
    Gruba sonradan katılan sarışın elf.

Lelei la Lelena:(Seiyuu: Nao Tōyama)
    Bir büyücü

Rory Mercury:(Seiyuu: Risa Taneda)
    Tanrı Emroy'a hizmet eden bir yarı tanrı.

Yönetmen: Takahiko Kyōgoku Müzik: Yoshiaki Fujisawa Orijinal Eser: Takumi Yanai Orijinal Karakterler: Daisuke Izuka Karakter Tasarımı: Jun Nakai Stüdyo: A-1 Pictures  
    Takahiko Kyōgoku (Love Live! School idol project) Serinin yönetmeni olacak. A-1 Stüdyoları'nda seri düzenlemesini  Tatsuhiko Urahata (A-Channel, Black Bullet). yapacak. Jun Nakai ise serinin karakter tasarımlarını üstlenmiş. (Silver Spoon, The Sacred Blacksmith) Serinin müziklerini  Yoshiaki Fujisawa (Love Live! School idol project, The Eccentric Family) yapacak..

Kishida Kyōdan & The Akeboshi Rockets  "Gate ~Sore wa Akatsuki no Yō ni~" (Gate~Bu bir şafak gibi). adlı parçalarıyla açılışta yer alacak.

Seri Parçaları:
    Hisako Kanemoto (Kapanış)
    Kishida Kyōdan & The Akeboshi Rockets (Açılış)
    Nao Tōyama (Kapanış)
    Risa Taneda (Kapanış)
  5. Beğen
    .:Kanema:. reacted to asci in Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler   
    Gaaranın ve narutonun küçüklükleri,sıkıntılı geçmişleri midir nedir bilmem ama görünce benim de gözlerim yaşarmıştı:

6. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ShiroYuu in Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler   
    Kuroko no basket'ten Kise Ryouta

Gintama Sougo

Kyoukai no kanata Akihito

Snk Mikasa

7. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Barış D. Baryshx in Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler   
    Steins;gate' den Mayuri Shiina'nin ağlamasına ve üzülmesine dayanamazdım okabe gibi.Tutturuu...
    Lovely complex'den koizumi...
    Naruto'dan Hinata...aklıma ilk gelen bunlar
  8. Beğen
    .:Kanema:. reacted to jans09 in En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi   
    Bleach neden yok diye bi düşündüm önce... Sonra cevabı buldum; katılımcılar Bleach'teki düellolar arsında seçim yapamamış olsa gerek  -_-
  9. Beğen
    .:Kanema:. reacted to asci in En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi   
    En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello

Shonen anime-mangaların genel mantığıdır aslında düello.Dostun sonradan düşman olması,ya da başından beri rakip iki kişinin mücadelesi hikayelerin iskeletidir genelde.Bazı karşılaşmalar da vardır ki hiç bir zaman unutulmaz.Charapedianın bu anketinde hafızalarınıza en çok kazınan karşılaşmalar soruldu.Katılımcıların %69'i erkek,%31'i ise bayan(pek ilgilerini çekmemiş sanırım).İşte listemiz:
    //Türkanime olarak kendi anketimize katılmak için : http://forum.turkanime.tv/topic/14056-en-iyi-d%C3%BCellolar-t%C3%BCrkanime-karakter-anketi/

20) Kenshirou vs. Raoh (Fist of the North Star)

19) Light Yagami vs. L (Death Note)

18) Titan Eren vs. Female Titan (Attack on Titan)

17) Conan Edogawa vs. Kaito Kid (Detective Conan)

16) Gintoki Sakata vs. Housen (Gintama)

15) Gintoki Sakata vs. Shinsuke Takasugi (Gintama)

14) Homura Akemi vs. Mami Tomoe (Madoka Magica the Movie 3: The Rebellion Story)

13) Daiki Aomine vs. Ryota Kise (Kuroko’s Basketball)

12) Nanoha Takamachi vs. Fate Testarossa (Magical Girl Lyrical Nanoha)

11) Kiritsugu Emiya vs. Kotomine Kirei (Fate/ Zero)

10) Kenshin Himura vs. Makoto Shishio (Rurouni Kenshin)

9) Amuro Ray vs. Char Aznable (Mobile Suit Gundam)

8) Izaya Orihara vs. Shizuo Heiwajima (Durarara!!)

7) Taiga Kagami vs. Daiki Aomine (Kuroko’s Basketball)

6) Goku vs. Vegeta (Dragon Ball Z)

5) Jotaro Kujo vs. Dio Brando (Jojo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders)

4) Kirito vs. Heathcliff (Sword Art Online)

3) Goku vs. Frieza (Dragon Ball Z)

2) Touma Kamijou vs. Accelerator (A Certain Magical Index)

1) Naruto Uzumaki vs. Sasuke Uchiha (Naruto)

//Liste bu şekilde.Benim için de en etkileyici olan aslında Naruto-Sasuke ikiisinin belli bir temeli olan karşılaşmalarıydı,sizin için en etkileyici karşılaşmalar hangileri? //Asuna yok! :o  
  10. Beğen
    Seriyi çevireceğim için ben de izleyiciler kadar heyecanlıyım :D  bir sezon boyunca güncel çevirmemiştim o yüzden nedense bu anime çok farklı geliyor :P
  11. Beğen
    Wooahh~ bu önemli bilgi içinde yine teşekkür ederim [emoji1] ilgilendiğin için teşekkürler Sena-san ^-^
  12. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Byperest in God Eater Animesinden Kötü Haber   
    Bakın buraya yazıyorum demedi demeyin Fujiki aralarındaki komik ve manyak olanı :D neden mi çünkü üzerinde turuncu var ve turuncu hangi karakterde varsa o en komiği ve manyağıdır :D
  13. Beğen
    Aynen öyle :D Cumartesi günü akşam 8 de çıkıyor ^_^
  14. Beğen
    Hoo ! Anlıyorum cumartesi günü demek ^-^ bilgilendirmen için arigato :> olsun ben yine beklerim ehehe yeterki yeni seriler gelsin biz seve seve izleyelim c:
  15. Beğen
    Aynen çok sabırsızlanıyorum yarın çıkacak hem, umarım beklentilerimi karşılar :3 Ah söylemeyi unutmuşum emeği geçen herkeze teşekkürler iyi bir seri olacak gibi
  16. Beğen
    Ben de karakterini sevdim PV den izlediğim kadarıyla. Bakalım nasıl olacak :3

Eminim Angel Beats'dan sonra güzel bir proje olur. Teşekkürler ^_^
  17. Beğen
    Gerçi ben beğendim, özellikle Yuu`yu :3
  18. Beğen
    .:Kanema:. reacted to .:Kanema:. in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Shinrei Tantei Yakumo serisi bitti Steins;Gate serisine basladim suan 4. Bolumdeyim
  19. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Cold Dewil in Ebeveynlerinize Tavsiye Ettiğiniz Animeler Listesi-Charapedia Anketi   
    Anneme Gintama izletsem şu adam saçlarını kesmiyor mu der :|
  20. Beğen
    .:Kanema:. reacted to AlucardHell in Ebeveynlerinize Tavsiye Ettiğiniz Animeler Listesi-Charapedia Anketi   
    Babam Tsubasa'yı sever heralde onu izler sadece
  21. Beğen
    .:Kanema:. reacted to jans09 in Bul Getir!   
    Gözlük ama en karizmatik karakter
  22. Beğen
    .:Kanema:. reacted to jans09 in Bul Getir!   
    alsana manyak! 

Ölen iyi karakter istiyorum...
  23. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Sabah Sisi in Bul Getir!   
    Babacan :)
    Ben de asil bir yaratık isteyeyim :)
  24. Beğen
    .:Kanema:. reacted to TianKrea in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza :10 
  25. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Kaxell in Küçük Roller, Büyük Etkiler...   
    Toradora! Serisinden  Ami Kawashima. Çok farklı bir karaktere sahip kendisi :) Spoiler geliyooooor izlemeden açmayın!!!!!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.