Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne Red-King kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şimdi masal vakti *-* Oyasumi nasaii...(ben uyumuycam ama her neyse)

b9y sıftırıkquewewe.JPG

2. payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :) 

3. Koe no Katachi sonunda geldi, konusu bakımından gerçekten süper bir movie. İzlemeye kıyamıyordum ama dayanamadım. :18:  

4. 30 liraya cubbe mi olur. Ayip be sanki her gun giyecegiz. 

5. Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :( 

1. Red-King

Red-King

Yok yok, bitmez merak etme. Hoş geldin bu arada, özlettin :beyfendi:

2. (See 6 other replies to this status update)

6. Aslında öyle sağlam anime, manga, görsel romanlar falan var ki... Millet hâlâ Death Note, Naruto, One Piece, Fairy Tail gibi aşırı popüler serileri biliyor ve seviyor sadece.

7. Durugörü konusunda kendimizi geliştirmekte fayda var. Hatta bu konu hakkında makaleler okuyabilirsiniz.

Sekteye uğramaksızın bir şeyleri başarmak istiyorsanız, kulağa gayet ilgi çekici gelebiliyor. Şahsen ben bu fenomeni çok sevdim.

8. Drama hareket demekmiş. Neden böyle bir kelime anlamı var bilmiyorum ama benim için en iyi tür dramdır.

9. Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. Red-King

Red-King

Boruto xD

Cooming Soon!

Vay be, diyor insan ister istemez tabi.:36:

Ki, sonunda ben baya ekrana boş boş baktım böyle bir kaç dakika ++

2. (See 8 other replies to this status update)

10. Şuraya güzel bulduğunuz mangaları yazında boş zamanlarda göz atayım 

1. Red-King

Red-King

Berserk

Noblesse

Shokugeki No Soma 

13 Club

Battle Angel Alita

The Gamer

Bunlara bak bro, boş vakitlerde iyi gider.

2. (See 6 other replies to this status update)

11. 22 Mart 'da gerçekleşecek olan tiyatro oyunumuz için tüm hazırlıklar tamam. Artık beklemek kalıyor ^,^

12. 22 Mart 'da gerçekleşecek olan tiyatro oyunumuz için tüm hazırlıklar tamam. Artık beklemek kalıyor ^,^

13. Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyurusunu bekliciiz..

14. sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin

15. Oda, neler oluyor böyle pöfür pöfür enies lobby esiyor. İnşallah tahminlerim boşa çıkmaz...

16. Oda, neler oluyor böyle pöfür pöfür enies lobby esiyor. İnşallah tahminlerim boşa çıkmaz...

17. İron Fist, Guardians of Galaxy 2, Transformers 5, Karayip Korsanları, Logan; Mass Effect Andromeda, M&B Bannerlord derken bu sene efsane olacak!

18. Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler önerebilir misiniz minna ?

19. zezé. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsü. Kitabın sonuna kadar ağlayan ve size "en sevdiğim kitap" bile dedirtmeyen çünkü bu vasıftan bin kat daha değerli olan kitap. Bir insanı 2 yıl Portekiz'de yaşatacak güçte bir kitap. Her sene saygıdan ve verdiğiniz o doğaüstü değerden dolayı bir daha okuyacağınız bir kitap. Hıçkıra hıçkıra ağlyacağınız ağladığınızı farkedemeyeceğiniz bir kitap. Üstüne söylenecek çok sözü olan ama elinizin ya da ağzınızın oynayamadığı bir kitap...

1. Red-King

Red-King

Maziler canlandı. Orta okulda okumuştum, vay be :'(

2. (See 7 other replies to this status update)

20. Kizumonogatari II: Nekketsu-hen internete düşmüş sonunda. ^w^

"BD" de gelmiş herhalde. İngilizceye çevirilmiş çünkü, hemen yumuluyorum. 

Gerçekten harika bir pazar 0.0

21. Bayağıdır spammer girmiyordu foruma. Bir de reçetesiz tramadol reklamı ahahha adamlar uyuşturucu bağımlılarının peşinde xD

22. snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım :1f604:

cats.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.