Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Black Angel in Özlü Sözler   
    Dostların seni güçlü yapar ama düşmanların seni en güçlü olmaya zorlar.
     Yalnız ol, mutsuz ol ama umutsuz olma.
    Her insanı kendin gibi sanma kimi edebine göre yaşar, kimi de ederine göre.
     Never4Ever
  2. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from tea in İtiraf Köşesi   
    Tarih dersinde öğrendiğimiz karanlık çağda ben hiç ışık yok sanıyodum ya :D
  3. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Amygirl in Anime Karakterlerinin Lakapları   
    Noda Megumi:Nodame - Nodame Contaible
    Oyunların Kralı:Yami Yugi - YuGiOh
    Gürleyen Canavar: Son Hak - Akatsuki No Yona
    Kisame:Kuyruksuz Kuyruklu - Naruto
    Titania:Erza Scarlet - Fairy Tail
    Patates Kız:Sasha Braus - Shingeki No Kyoujin
    At Suratlı: Jean Kirschtein - Shingeki No Kyoujin
    2D Kun:Takaya Satou - Golden Time
    Orange:Jeremiah Gotwald - Code Geass

4. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from jans09 in Anime Karakterlerinin Lakapları   
    Noda Megumi:Nodame - Nodame Contaible
    Oyunların Kralı:Yami Yugi - YuGiOh
    Gürleyen Canavar: Son Hak - Akatsuki No Yona
    Kisame:Kuyruksuz Kuyruklu - Naruto
    Titania:Erza Scarlet - Fairy Tail
    Patates Kız:Sasha Braus - Shingeki No Kyoujin
    At Suratlı: Jean Kirschtein - Shingeki No Kyoujin
    2D Kun:Takaya Satou - Golden Time
    Orange:Jeremiah Gotwald - Code Geass

5. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from onehyer in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Yugioh'un içinde olmak isterdim.Düello yapmayı çok seviyorum en çok da Yami Yugi ile bir düello veya Yusei ile turbo düello yapmak güzel olurdu.
  6. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from UnderminE in Çift Kişilikli Anime Karakterleri [Spoiler İçerir]   
    Ryougi Shiki buna en mükemmel örnek olur

7. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from tea in Yönetmen Önerileri   
    Makoto Shinkai filmlerini kaçırma derim.
  8. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from sShoguNn in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzledim fena dram vardı. Her an bir şey olacakmış gibi gerilim doluydu resmen.
    Alttaki White Album???
  9. Beğen
    Ezberbozan reacted to Ameterasu in Çevrilmesini İstediğiniz Animeler   
    Mangacım Fansub 
    Soukyuu no fafner tv -ova-special - movie bitti 
    Shugo Chara Party bizde.
    Yugioh Arc V ve yugioh 5 ds bizde yeni başladık.
    http://www.turkanime.tv/anime/watashi-no-ashinaga-oji-san buna da en kısa sürede başlamayı düşünüyoruz. Daha listede adı geçen ve başlayacağımız seri olursa yine yazarım  :)
  10. Beğen
  11. Beğen
  12. Beğen
    Ezberbozan reacted to JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Hepsi 10. :D
  13. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Hepsi 7  :D Sevdiğim karaktere sevdiğim sayı :D
  14. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from JunEzSe KJ in Saç Tarzını Beğendiğiniz Anime Karakterleri. (Kız/Erkek)   
    Bu kız harika bir dostum :D

15. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from RinOsawa(Asu) in Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz   
    Ben SAO'dan ilham alıp bir anime yazmıştım bir kaç detay şeklinde orada şöyle demiştim.Sanal gerçeklik icat ediliyo ilk kez sanal gerçeklik kullanan bir MMORPG oyunu açılıyo.Ana karakter de ise bir kaza sonucu komaya giriyor ve bedeni iflas ediyor.Gerçek dünyada kısmen ölü bir karakter olarak kalıyor.Tek çare ise onu sanal gerçekliğe bağlamaktı.Özetle ben fantastik bir sanal gerçeklik dünyasına gitmek için gerçek dünyadaki bedenimi verirdim.Ama tabi ki gerçek dünyada hiç bir şekilde hayatımdan keyif almazsam veya mecbur kalırsam olurdu bu dediğim.
  16. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Black Angel in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzlemed..  :D izledim.

Alttaki Code Geass izlemiştir heralde.
  17. Beğen
    Evet. :D
    A: 9
    İ:10 Söz güzelmiş. :D
  18. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Hepsi 7 şaka 10 verdim bu sefer :D Tomoe'den sonra şimdi İchigo'ya sarmışsın :D
  19. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Black Angel in Anime İstek ve Önerileri   
    Sorman bile hatadır yani,tek kötü yanı kısa olması onun da en büyük nedeni mangadan değilde light novelden yapılması galiba.Romantizm, dram aksiyon hepsinden tatmin edecek kadar var.Benim en sevdiğim yanı empatik yönü çok yüksek bir animedir.
  20. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Capuchuu in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

21. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from typerion in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    Fate serisi aksiyon sahneleri çok hoşuma gitti ama nereden nasıl başlayacağımı hala bilmiyorum internete bakıyorum herkes ayrı telden çalıyo.
    Clannad aslında tam aradığım türden bir anime ama çizimlerini beğenmedim.Yapım yılı da biraz eski olablir ama ben pörtlek gözlü karakter çizimlerini hiç sevmiyorum.
    D Gray Man uzun animeleri sevsem de bunu pek sevemedim.
    Rainbow buna da çok güzel diyorlar şimdilik doğru zamanı değil diye izlemiyorum.
  22. Beğen
    Ezberbozan reacted to Amygirl in Anime İstek ve Önerileri   
    Senin bu imzalar beni öldürüyor :D destan gibi maşallah animeyi anlatıyor :D 

Paradise Kiss önerebilirim az bilindik romantizm. Nana var izlemişsindir ama gene de diyeyim :D 

Fantastik romantizm olarak: Tasogare no Amnesia, Go Sick

Dears öneririm hafif bir ecchi dalgası var ama abartı değil ayrıca Midori Days de çok hoştur :)
  23. Beğen
    Hepsi 10. :D
  24. Beğen
    Hepsi 7
    Kamisama animesini çok seviyorsun anlaşılan ben de sana favori sayımı verdim :)
  25. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Black Angel in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Golden Time animesindeki Kaga Kouko(spoilerimdeki) başkası olmaz  :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.