Jump to content

canseckiner

Üyeler
  • İçerik sayısı

351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    canseckiner reacted to torotoro in ( 02 / 13 ) Glasslip   
    Anime Adı : Glasslip
    Anime Türü : Hayattan-Kesitler Romantizm
    Bölüm Sayısı : ( 02 / 13 )
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Sencestation
    Düzenleme : SiyahBeyaz
    Özet; ''Camın diğer tarafından, yarını görebilirsin.''Hikâyemiz yazın tanışan altı lise öğrencisini takip etmektedir. Ana karakterimiz Fukui Valiliğinde doğan 17 yaşındaki Touko Fukami'dir. Hayali ise bir cam sanatçısı olmaktır.

1. Bölüm

2. Bölüm

2. Beğen
    canseckiner reacted to quelpascquelreg in Manga Vadisi   
    Yüklendikten sonra düzenleme şansımız var,yani np,geri dönme için sağ olun.
    History's Strongest Disciple Kenichi 570
    HSD 571
  3. Beğen
    canseckiner reacted to Yabus in Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!   
    Pek çoğumuzun çocukluğundan hatırladığı Ay Savaşçısı'nın bu yaz Sailor Moon Crystal adıyla yayınlanacak olan yeni serisinin tanıtım videosu yayınlandı. Video ayrıca animenin açılış şarkısını da içeriyor.

5 Temmuzda yayınlanmaya başlayacak olan serinin açılış şarkısını Momoiro Clover Z seslendirirken şarkıyı besteleyen kişi ise Shingeki no Kyojin'in açılış şarkılarından tanıdığımız Linked Horizon'dan Revo.

Ayrıca ilk serinin kapanış şarkısını besteleyen Akiko Kosaka yeni serinin, yine Momoiro Clover Z tarafından seslendirilen, kapanış şarkısı "Tsuki Niji" (Rainbow Moon) i besteleyecek.
  4. Beğen
    canseckiner reacted to Sakuragi in Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk   
    Efsane Geri Dönüyor !

Toei şirketi Slam Dunk animesinin devamı için kolları sıvadı. Kuroko no Basket'in raytingleri, yapımcıları harekete geçirdi.

Şu anda nabız yoklayan şirket her an Slam Dunk hayranlarına müjdeli bir haber verebilir.

Güncellenecektir.

Kaynak: OAYOK

Alemin kralı geliyor beee  :D  :D Resmen hayata döndüm lannn. Hanamichi lann  :D  :D  :lol:  :lol:

5. Beğen
    Attack on Titan 57
    Bleach 583
  6. Beğen
    Naruto 676 yüklenmiştir
    Bleach 580 yüklenmiştir buradan okuyabilirsiniz
    Face sayfamızı beğenerek çalışmalarımızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz..
  7. Beğen
    One Piece 747 geceleyin yüklendiğinden arkadaş kapağa narutoyu koymuş,bir kaç saate düzeltilir..
    Arkadaşlar başlamak istediğimiz birkaç proje var,bunun dışında anket yapıp Türkçe'ye çevrilmemiş serileri(en çok istenen ilk 3 seriyi) de çevirmek istiyoruz çevirmen ya da editör olarak bize katılmak isteyen pmden bana ya da face sayfamıza yazsınlar
    History's Strongest Disciple Kenichi 569
    FT 384
  8. Beğen
    One Piece 749
    Naruto 678
    Bleach 582
  9. Beğen
    canseckiner reacted to BynomenT in MangaTR   
    Amatör olarak kendimce manga sitesi kurarak başladım 
    Birkaç manga çevirmeye çalıştım stajdı felandı derken tam çevirdim bitti derken bi bakıyorum çoktan yayınlanmış yeni bölüm hevesimi kırsada :D

Şimdilik Alıntı Olarak mangaları sitede toparlamaya çalışıyorum. 
    2kişiyiz ve Shingeki No Kyojin çevirisini yapmakla meşgul oluyoruz açıkcası

http://mangatr.tk

Çevirmen Ve Editör Arkadaşlar Arıyorum açıkcası site için
    Henüz yeni kurduğum için sadece 3 manga serisi eklenmiş durumda
    İlerleyen Zamanlarda bu sayının artacagına emin olabilirsiniz tek gereken şey bir topluluk

Site işleriyle kendim ilgileniyorum manga çeviri olarak 2 kişi çalışıyoruz edit kısmını azda olsa halledebiliyorum

Bana ulaşmak isteyenler
    facebook.com/bynoment52
    Turkanime Üye Profilim

Grubumuza Katılmak isteyen herkesi bekleriz.
  10. Beğen
    canseckiner got a reaction from AdminSlayer in Bıyık FC   
    http://www.animecharactersdatabase.com/tags.php?id=554
    bence burdan bak seç beğendiğini kullanırsın  :)
  11. Beğen
    canseckiner reacted to Xesonez in Yui - Feel My Soul (Mükemmeldir)   
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=h9WWfh_WZ6M
    320 Kbps İndirmek isteyen (Kaliteli): http://dc231.4shared...280/preview.mp3
  12. Beğen
    canseckiner reacted to Ghettosan in ( 13 / 13 ) Blade and Soul   
    Yeter la yeter bir senin serilerini encode etmiyorum benimde başka işlerim var allahsız :D 

O alamadı hızını beni de sürükledi peşinde yardım edin ciğerim soldu bugün :D 
  13. Beğen
    canseckiner reacted to Can Özyurt in ( 13 / 13 ) Blade and Soul   
    Hızımı alamadım daha Hitsugi no Chaika yı da bitireceğim :D
  14. Beğen
    9. Bölüm yüklendi. İyi Seyirler :)

Seri güncele yetişmiştir.
  15. Beğen
    canseckiner got a reaction from MastaAssu in TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014   
    En sevdiğim konu eser sahiplerinin tanınması gerektiği oldu :) Paylaşımınız için teşekkürler.
    Gelecek sayıda anime müziklerini yapan grupları tanıtmanız dileğiyle..
  16. Beğen
    8. Bölüm eklendi. İyi Seyirler :)
  17. Beğen
    6. ve 7. Bölümler yüklenmiştir. İyi Seyirler :)
  18. Beğen
    canseckiner reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)   
    Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edilen bir çalışma oldu. Herkese bunun için teşekkür ediyorum. Ama artık çıtayı yükseltme vakti geldi diye düşünüyorum. Bundan sonra bomba gibi çalışmalar ve yeni bazı projeler var. Umarım bu projeler hayata geçer. Haftaya bazı hususi durumlardan dolayı Anime Komedi olmayabilir ama Haziran ayına damga vuracak hem haftalık kısa çalışmalar hemde daha önce bahsettiğim uzun one-shot çalışması yolda ayrıca Manga severler için ve çizmeyi sevenler için forumdan değerli bir arkadaşımla bir projemiz var. Kesin değil daha ama yönetimle irtibatlarımız olacak daha sonraki günlerde bunu siz anime ve manga severlerle paylaşacağız. Takipte kalın :)

Bu hafta "dört büyükler" diye tabir ettiğimiz animelerden paylaşımlar olacak.
    Öncellikle One Piece ve Fairy Tail animelerinin amansız baş karakterleri Luffy ve Natsu ortak çalışması sizlerle olacak. Bu çalışmalar malesef çizim değil. Bu hafta yoğundum ve çizime çok vakit ayıramadım ama buna rağmen güzel oldu diye düşünüyorum birazda caps havasında çalışmalar oldu umarım beğenirsiniz :)

Daha sonra Naruto'nun ünlü Uchiha kardeşleri ninja dünyasından uzak bir dünyada sıradan abi kardeşler gibi yaşıyorlar. Ninja dünyasından uzak oldukları için aksiyon yok sanmayın :D söz konusu Uchiha kardeşlerse aksiyon hep vardır B)

Bu haftanın bomba çalışmalarından biri Bleach' ten geliyor :D Son zamanlarda ünlenen ve hemen hemen herkesin yapmaya başladığı bir olayı komediye çevirdik. :D Fikir ve boyama sevgili dostum Bedri(quincy)Burhan' a aittir. Bende bu güzel fikri elimden geldiğince çizmeye çalıştım. Fikri ve tüm yardımları için teşekkürler.

Son olarak geçen hafta başladığım AnimeciAşıklar (daha güzel bir isim bulma çalışmaları devam etmektedir) için çok güzel fikirlerim var bir kaç bölüm sürecek bir mini hikaye. Bu hikaye için bir çalışma hazırladım. Daha çok kapak tarzı birşey gelecek haftalarda bölümlerini yayınlamayı düşünüyorum.
    Umarım beğenirsiniz...

Luffy & Natsu

Uchiha Kardeşler

İchigo Bir Resim Paylaştı

AnimeciAşıklar Kapak Çalışması

19. Beğen
    canseckiner reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)   
    Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var.  :D
    Bundan başka hep merak ettiğim ve bana komik gelen bir anime olayını elimden geldiğince komik bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Çizgi Gözler çalışması siz komedi severlerle. :D
    Geçen haftalarda aklınıza gelen komik fikirlerinizi paylaşabileceğinizi söylemiştim. Ayhan "free word" arkadaşım aklına gelen bir çalışmayı benle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Güzelde oldu diye düşünüyorum. AnimeLife bölümüne bir çalışma daha eklenmiş oldu. ^_^
    Son olarak ilerki haftalarda da başka bölümlerini paylaşacağım bir mini komedi serisini paylaşıyorum. Okulda birbirlerini keşfeden iki animeci Eren ve Ezgi arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. :wub:  Ama bu sizi şaşırtmasın romantik bir seri değil bir komedi serisidir. B)  (Malum kişilerin isimlerini kullandım. Haberleri yok ama onlar bana kızmazlar. Yani öyle umuyorum. :blink: :P )
    Umarım beğenirsiniz. Daha güzel çalışmalar ilerki haftalarda sizlerle olacak...

ÇALAR SAATLER

ÇİZGİ GÖZLER

ANİMELİFE (Bu bölümün çalışmaları Genel AnimeKomedi bölümünde AnimeLife başlığı altında bulunmaktadır.)

ANİMECİ AŞIKLAR (E<3E) -Bu bölüm tanıtım amaçlıdır hikayenin devamı ileriki haftalarda-

20. Beğen
    5. Bölüm yüklenmiştir. İyi seyirler :)
  21. Beğen
    canseckiner got a reaction from quincy in Bleach Manga Tartışma   
    Tite kubo nun kendisini Aizen e benzettiğini düşünüyorum. Her ne olursa olsun Aizen bu savaşa katılacaktır 
  22. Beğen
    canseckiner got a reaction from LeornKayn in Bleach Manga Tartışma   
    Tite kubo nun kendisini Aizen e benzettiğini düşünüyorum. Her ne olursa olsun Aizen bu savaşa katılacaktır 
  23. Beğen
    Liar Game çevirilerimiz mevcut ama edit bekliyor,o yüzden yazmadım.Yakın zamanda editör sıkıntımız kalmayacak gibi ama daha fazla üye gelirse mevcut serilerle birlikte pek çok güzel seriyi de yayınlarız tabii. 
  24. Beğen
    İyi forumlar
    Manga vadisi olarak gönüllü olarak yaptığımız çevirilerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak için açtım bu konuyu.

Ekibimizin yaş ortalaması biraz yüksek olduğundan/işlerinden dolayı ve birkaç günceli beraber verdiğimizden çok hızlı yayınlayamayabiliyoruz(popüler serileri).
    Esas amacımız Türkçe manga kültürüne katkıda bulunmak,bunun dışında genç okuyucular için de eğitsel mangalar yüklemek istiyoruz(calculus,biyokimya,fizik ,elektrik,veri tabanı gibi konuları işleyen mangalarımız var).
    Popüler seriler dışında özgün konulu(popüler olmayan,okuyana bir şeyler katacak)mangaları da çevirmek istiyoruz.
    Aktif olarak çevirdiklerimiz
    Uq Holder
    HSD
    Naruto
    Bleach
    The Breaker New Waves
    Fairy Tail
    One Piece
    The Walking Dead
    Gunsmithcats Burst

Buradan okuyabilirsiniz.Üye sayımız yeterince fazla olursa diğer projeleri hızlandırabiliriz,çevirmen/editör olarak katılmak isteyenler buradan pm ile ya da face sayfamızdan başvurabilirler(çeviri istek etkinlikleriyle sizden gelen serileri de çevirmeye başlayacağız yakında,editör/çevirmenlikle ilgilenenler başvursun diyeyim tekrar).
  25. Beğen
    canseckiner got a reaction from Cold Dewil in Zaraki Kenpachi FC   
    Reis gelince çalan  ost :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.