Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.

2. Anlaşmış olmalılar :big-eye-onion-head-emoticon:

yuh.PNG

tmm.PNG

3. one piece manga baya negatif gidiyor.umarım oda yüzüne gözüne bulaştırmaz. içim şişti iki haftadır

4. Oo Mikami xD

5. ilk vizemin çok iyi 2. sininde bi o kadar kötü geçmesi 

6. Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölüyorum, o kadar tencere tava aldık gel bi tavuk suyu çorba yapalım."  

Çocuk gaza geldi, "dur sen bana bırak malzemeleri alıyım gece yaparız" dedi.

Ve yaptık.

Ama yapmayaydık eyiydi.

Tavuğu çiğ yesek daha lezzetli olurdu. Hikayenin anafikri yemek istiyorsanız ve iki sakallı adamsanız dışardan söyleyin.

7. Head&Shoulders'ın fabrikası kapandığı an kepek fabrikası kuracağım.. Hayır kepeği geçtim hangi marka şampuanı kullanırsam kullanayım saçımda allerjik yaralar oluşuyor T-T Kepekten nefret ederim. Bitleneyim kepeklenmeyeyim T-T

8. Head&Shoulders'ın fabrikası kapandığı an kepek fabrikası kuracağım.. Hayır kepeği geçtim hangi marka şampuanı kullanırsam kullanayım saçımda allerjik yaralar oluşuyor T-T Kepekten nefret ederim. Bitleneyim kepeklenmeyeyim T-T

9. Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı  Lux'a vermiştim de şimdi ben bu seriyi almak için 1 yıl bekliyeceğim sanırsam param yok bu aralar böyle sağ sola atıcak :) efsane olmuş ama zaten Jinx'te tek başına 27tllik bir kostüm :) 

10. Bir şey merak ettim . İnternetten nerelerden alabileceğimi biliyorum ama acaba ankara da anime figürü yada öyle şeyler satan bir yer var mıdır ?

11. Düşünsenize Naruto'da izlediğiiz her şey Madara'nın Mugen Tsukuyomisiymiş ve Naruto'nun kurduğu hayalleri anlatıyormuş.

12. Düşünsenize Naruto'da izlediğiiz her şey Madara'nın Mugen Tsukuyomisiymiş ve Naruto'nun kurduğu hayalleri anlatıyormuş.

13. Tr'de ne zaman biri tanımadığı birine maaşını sorsa eğer bu kişi böyle ev sahibi ve iş yerinde belli bir konumda adamsa veya böyle twicht tv' gibi tv ya da net kanalında izleniyorsa maaşını saklıyor...sanırım alanlarına tanımadığı bir rakip istemiyorlar ki güzel kazançları ellerinden gitmesin...1 keresinde ben iyi para kazanıyorum demişti arkadaşımın arkadaşı sanada öneririm dedi o ara bana baktı tam parasını söyleyecekken dedi sonra konuşuruz...Tr'de bu olayı prensip meselesi diye geçiren de var bana kalırsa bu olayı prensibe vurmak salakça gençleri yönlendirmek yerine belediyecilik yapan güzel bir orta gelir üstü kesime sahibiz...benim bu konuda görüşüm böyle bana kalırsa iyi para kazanıyorlar bunu bilerek gizli tutuyorlar ki daha yetenekli biri gelip yerini almasın.

14. Dişim ağrıyor benim ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: aaaaaaaaaay pense getirin bana çekicem hepsini. :beaten-onion-head-emoticon:

15. Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için kamera takayım diyorum odaya da... sonu iyi olmayacak diye korkuyorum :what-onion-head-emoticon:

16. Anime izlemekten sıkıldığımı düşündüğüm ve anime izlemekten her uzaklaştığımda bana taze kan olan mecha oluyor. Mecha candır can!!!

17. Şaka maka tatilin de bitti. Bunu hatırlatmak istemezdim ama evet yarın okul var. Şimdi daha kötü bir şey söylerim mi tamam okul gidiyor o sıkıntı değil 9 yıllık tecrübem var ama hala şu müdürün konuşma olayı var. Bide bizim müdür hem çok hem yavaş konuşuyor   -_- sonra bağlamalar v.s çalınıyor abi şu açılış çok sıkıcı...

18. 19 Tian anime olsa, kelebekler uçsa, kuşlar şarkı söylese, kuzular dans etse, ben burun kanamasından gitsem.. :bled1-onion-head-emoticon::greed-milk-bottle-emoticon::panda-78:

19. Bu sefer olacak gibi ama umarım yamulmam.
    Scarlett-Johansson-The-Major.jpg

20. Yediğime içtiğime dikkat edeyim dediğimin ertesi günü misafir pişmaniye, lokum falan getirmiş. Diyecek bir şey bulamıyorum.

21. Bleach' te bitti.. Biraz hüzünlenmedim değil. Animesinin yerine live action'un çıkacak olması da ayrı bir hayal kırıklığı.. Yolun açık olsun Kubo.

22. Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum. 

23. Bleach' te bitti.. Biraz hüzünlenmedim değil. Animesinin yerine live action'un çıkacak olması da ayrı bir hayal kırıklığı.. Yolun açık olsun Kubo.

24. Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)

25. Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.