Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1003
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo got a reaction from sShoguNn in Berserk'in 2016 ve 2017 serilerini tekrar izlemek istedim. Çünkü mangayı okumuşum art   
    Ufotable'ın tarzının Berserk gibi ortaçağ serilerinden ziyade modern zaman animelerine daha uygun olduğunu düşünüyorum. Fate Zero'da en çok bina, motorlu araçlar, dekorasyon ve kıyafet çizimleri dikkat çekiciydi... diyecektim ki Tokiomi'nin evi ve İskender'in ordusu aklıma geldi. Ufotable bunu yapsın, isterse bir bölüm 2 gb olsun gider sırf Berserk için özel hard disk alırım. 
  2. Beğen
  3. Beğen
    Gallardo got a reaction from sShoguNn in Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Berserk okuyanlar için az buçuk tanıdık cümleler. . 330'lara bi gel hele çizimlerin nasıl çağ atladığı gör (333'de ki şehir ve bahçe çizimleri hala aklımda)
  4. Beğen
    Gallardo reacted to Barış D. Baryshx in Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz   
    @sShoguNn Ben de senin gibi düşünüp bıraktım 4-5 bölüm izleyip xd
    @Mileydi Zeynep One Piece bir yaşam biçimidir ? Ginga Eiyuu Densetsu ise yaşamın kendisidir ? arada logh'u da andım ve güzelleme yaptım.
  5. Beğen
  6. Beğen
    Gallardo got a reaction from 1456ha in Steins Gate 0 opening metal cover ?   
    Ritimler daha sade ve olması gerektiği gibi olmuş (özellikle şarkı sözleri girdikten sonraki kısım)
  7. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh in One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    :D Neden sızlasın ki?
  8. Beğen
    Gallardo reacted to Yuki-chan in   
    Ahaha Haklısın valla. Kadınlardan hoşlanıyor olsam ben de aynı şekilde düşünürdüm herhalde. :D
  9. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Leffwn in Vay be Luffy nereden nereye... Arc çok kötüydü, Odayı da sevmem ama iyi geldi buralar   
    Fairplay çerçevesinde bir yorum :)
  10. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn in Vee korktuğum başıma geldi LOGH fanboyları yavaştan türemeye başlamış. Bunu şimdi gör   
    Bunlar daha çok fangirl oluyor. Boş boş işler yapıyorlar.
  11. Beğen
    Gallardo got a reaction from Fumi in Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Shinee bakaa deyip kaçaydın.
  12. Beğen
  13. Beğen
  14. Beğen
    Gallardo reacted to LeornKayn in Murphy Kanunu gibi; Bir seçeneği çok seversin ve bir sonraki bölüm o seçenekle ilgili   
    O zaman sorunları çözeriz bizde cool story 
  15. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri in Hiç başlanmamış anime serileri arıyorum, önerilere açığım.   
    @Gallardo, dediğiniz serileri listeme ekledim lakin bölüm sayısı fazla olan serilerin seçilmesi biraz zor çünkü çevirmenlerin gözü korkuyor. Ama ben gene ekledim, teşekkürler. 
  16. Beğen
    Gallardo got a reaction from quincy in Japonca dublajı sadece animede istiyorum https://www.youtube.com/watch?v=NAy-cYiTi5k   
    Başları shounen-ai gibi o_o
  17. Harika
    Gallardo got a reaction from Rakuncuk in Ayin saati.   
    Gece kulübüne koysan sırıtmazlar :D
  18. Beğen
    Gallardo got a reaction from quincy in Türkçesi nasıl olur acaba. Orjinalin gücünü böylece görmüş oluyoruz https://www.youtu   
    Özellikle Japonca söz konusu olduğunda :) 
  19. Beğen
  20. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn in "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    İyi seyirler sana. Ama sonlardaki ürpertiye hazır ol biraz rahatsız olabilirsin. Benim psikolojim etkilendi biraz :D Ama severim böyle etkileyici animeleri o yüzden sorun olmadı
  21. Beğen
  22. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn in "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    Bende baştan çizimleri özellikle karakter çizimlerini kötü buldum ama 6-7. bölümlere doğru unuttum o düşüncelerimden eser kalmadı hele 9-10. bölümlerde ve finalde her şeyi unuttum her şeyi
  23. Beğen
    Gallardo got a reaction from sShoguNn in "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    İçimdeki ''acaba''ları doğrulayan bir yorum. Oyuncak gibi çizimlere rağmen o puanları alması çok sağlam bir konusu olduğunu gösteriyor. Daha yetişkin çizimleri olsa, 9 puanı rahatlıkla geçerdi muhtemelen.
  24. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rakuncuk in   
    Aynen. Ve insan bilmediği şeyden korkar. Bu şekilde hayatı ucundan da olsa tanımak çok faydalı.
  25. Beğen
    Gallardo reacted to Rakuncuk in   
    Çok hakı. Hatta 14 yaşından bile değil, okul öncesi bile çalıştırılmalı. İnsan, zoru deneyerek öğrenmeli, ekmeğini taştan çıkarmalı, kan ve ter dökmelidir. Şimdiki nesil ise neler ile uğraşıyor. Yok bağcılar oturuşu, yok okuldan kaçmalar, yok kendini üstün görme. Bunların hepsi zarar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.