Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gallardo, 22.11.2017 - 22:15 tarihinde yazdı:

2 soru cevaplayabiliriz değil mi? Öyle yapacağım :D

Alucard animeleri baz alırsak muhtemelen daha popüler ve daha etki uyandıran bir isim ama Dante diyorum :)

Konu işlenişinde Shigatsu'dan feci depar yese de karakter kadrosu sayesinde burun farkıyla Clannad :)

Soruma gelim:

Yui Kotegawa vs Ayatsuji Tsukasa

Yui Kotegawa ikisini de bilmiyorum ama gözleri güzelmiş diye bunu seçtim.

Sıradaki Echizen mi, Miyano mu?

2. Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha yok doğru biliyorsun mezun değilim henüz ama geçen seneden beri çalıştığım bir yer var. Şu aralar okulum dolayısıyla part time gidiyordum, yaz tatili gelince stajı da orada hallederim diyorum :D

Yani şimdi milyon dolar(lar) dersen... Bir ay çalışıp, maaşı alıp işten çıkma uyanıklığı çık aklımdan :D

Ben çok Ezel izlemezdim ama gerçekten sesi ile o kadar ikonik biri oldu ki ben bile biliyorum :) Amin :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Anladım, yanılmadığıma da sevindim bazen benim için ufak ama diğer insanlar için ne boyutta olduğunu bilmediğim gaflar yapabiliyorum

Bu nedenle üzdüğüm kırdığım varsa özür dilerim bir daha olmaması için gayret gösteririm. Stajı da hallettin yani umarım en kısa zamanda devamlılık arz eden ortamı güzel iş de bulursun

Çok çeldirici bir seçenek di mi :help-crazy-rabbit-emoticon: seninki de güzel fikirmiş, tuttum bunu güzel bir sebeple işten çıkıp önce Malta sonra Miami'ye tatil planlarına başlardım:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Acun Ezel'e dokunmasın lütfen, dua edeyim de Melisa hanım remake falan istemez :hell-yes-onion-head-emoticon:

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Homhom ile dutluk vakti. Hafta içi bazı günler, kendi saatinde sizlerle...

Biz teşekkür ederiz sohbet için, hayırlı sahurlar herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Eğer iyi bir şirin olursanız beni yine bana özel saatler ve yine bana özel günlerde görebilirsiniz 

:victory-onion-head-emoticon:

3. Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım öyle olur :D Aslında şu anda çalıştığım yerden çok memnumum. Her ne kadar üç haftadır kapanma felan derken işe gidemesem de, zevk alarak yapıyorum şimdilik :)

Bak bu çok önemli, değer görmek, insan olarak muamele edilmesi, arkasında bir art niyet olmaması. Bir keresinde bir araştırma yapılmıştı, iş tercihinde bulunan insanlar neye göre tercih yapıyorlar (para, konum, ulaşım, kariyer, vs) ve sonuç şu çıkmış; ortam. Birlikte çalıştığın insanlar, aldığın paradan da, kariyerden de önemli. Lafı çok uzattım ama böyle bir ortam bulmak günümüzde zor, umarım hepimiz böyle ortamlarda çalışırız :D

İspikçi bir yeğen yeterli motivasyona sahipse saniye 200 kere birini ispikleyebilmektedir :D Kesin bilgi bu arada, belgeselde gördüm :D

Mezun olmadığını sanıyordum:sleeping-onion-head-emoticon: Çalışıyormuşsun, staj için mi? değilse işe erken başlamanı tebrik ederim^-^

Aynen öyle bir çalışandan önce insan olduğumu bilmeleri gerekir. Belki ömrümün sonuna kadar aynı ortamda çalışacağım 1-2 tane pürüz için tüm iş şevkimin kaçmasını yaptığım işin bana işkence olmasını ben de istemem. İsterseler milyon dolarlar versi... tamam milyon dolarlar için belki katlanabilirim:embarrassed3-onion-head-emoticon: 

Rahmetli Tuncel Kurtiz'in sesiyle okudum, mekanı cennet olsun.

4. OnlyAnime, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk başlarda rahatlardım oh be sonunda bitti derdim ama sonra yokluğunu hissederdim gibime geliyor. Strese alışmışım gibi hissediyorum ama biraz ayarında olsa daha iyi olur.

O olmasa da seni stres eden pek çok şey bulursun merak etme, en büyüğü ortadan kalksa da bu sefer stres yapacak neden yok diye mi stres yaparsın:sweetdrop-onion-head-emoticon:  

OnlyAnime, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence de öyle teşekkür ederim görüşleriniz için dediğiniz gibi elimden geleni yapacağım ?.

Rica ederim^-^

Homhomla dutluk vaktini seçtiğiniz için biz teşekkür ederizz:whistling-onion-head-emoticon: 

Herkese hayırlı sahurlar bu seneki son sahurumuz :cute2-onion-head-emoticon:

5. Ohayou_Kerem, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha pardon, çok sık konuşmadığımızdan alışamadım 'siz' dedim. Dikkat ederim efenim :D

Süpper ve düpperin bir tık daha üstü nedir bilemiyorum fakat Allah bozmasın diyelim :D Oo demek bitti, hadi geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla oradan güzel ayrılmışsınız, sevindirici :D

Hahaha bu kardeşler varya :D Gözleri nasıl da açık, üstüne ispikçi yeğen demek :D Keşke yaşına bağlı olarak cazip bir teklif sunsaydınız :ahaaah-onion-head-emoticon:

Çay önemli ya. Çay ve kahve, ikisini de çok severim, ikisinden birini tüketmeden günü asla bitiremem :D

Haha tamamdır iletirim kendisine :D

Bozmasın amin, sen de bu kadar iyi, güzel ve mikkemmel olursun inşaallah:embarrassed4-onion-head-emoticon: Orada özel muamele gördüm, bana da oradaki bir asistan gibi davranıp sormadan anlatmaya açıklamalar yapmaya başlamışlardı. Seviyordum daha da çok sevdim eskiden 7 de bile çıkamazdık şimdi 4 te mesai bitiyor ve rahat geçiyordu pek çok iyi yönünü anlatabilirim. İyi ki gönüllü olmuşum:admire-onion-head-emoticon: 

Ben ağzımı açmadan yangından mal kaçırır gibi jet hızıyla yanıtlarsa rüşvet için vaktim kalmaz tabi zaten yavaş bir insanım:oniontortureplz: 

OnlyAnime, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Rüyamda birisi bana Niron diye seslenmişti o günden beri lakap olarak Niron'u kullanıyorum kendi kendime kimsenin haberi yok lakap bile sayılmaz aslında sadece ben biliyorum?. İnternete yazdığımda da yatak markası çıktı sadece ☹.

İlginçmiş cidden anime karakteri mi acaba diye bir kaç kez düşündüm de bir şey çıkmadı üstün arama yeteneklerimden ben de bizzat sana sormak istedim.

Hikayesi de güzelmiş lakabının, Niron-san 

Seni strese sokan en büyük mesele ortadan kalksa nasıl hissederdin?

6. OnlyAnime, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Özellikle de şu üniversite sınavı beni strese sokuyor nedense bilmiyorum☹. hazır okul yazılılarına "isteyenler girecek." diye haber gelmişken iyice ağırlık verdim üniversite sınavına o yüzden rahatladım bu aralar.

Dünyadaki en vurdumduymaz insan bile pandemi sürecinde eğitim, sağlığı için manevi açılardan çalışamadıkları için de maddi açıdan oldukça stresli, ülke gündemlerini katmıyorum bile

Sınav dönemi normalde de stresli geçer ama sizin için bu süreç önceki senelere benzememesinden ve sürekli bir değişim içinde olmasından ötürü mutlaka daha stresli geçiyordur

Şu şekilde düşünelim "Eğer pandemi ile birlikte bu sınav sürecini de atlatırsanız pek çok insandan daha güçlü insanlar olarak yaşamınıza devam edersiniz" bu beni gaza getirir ama bilmem başka arkadaşlara etkisi ne olur:dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

Güçlü olan hayatta kalır misali bir survivor oyunu simulasyondayıyız, hepimiz için bu süreci sağlıklı atlatmayı dilerim. :up-crazy-rabbit-emoticon: 

7. OnlyAnime, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben o tarz konuşunca kendimi rahat hissediyorum kusuruma bakmayın.? Ben gerçek hayatta da konuştuğum kişilerin çoğuna bu şekilde hitap ediyorum pek bir samimiyetim yok kimseyle ?

Peki öyle olsun bu şekilde sen rahatsan yeterli benim için

Niron ne demek? gerçek adın mı? yoksa lakap mı? 

Bana çoğu arkadaşım HomHom diyor

MaviKek--AoiKeeki--PanKek de sonradan türetilen lakaplarım.  Her biri çok değerli :embarrassed4-onion-head-emoticon:

8. Ohayou_Kerem, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben de size denk geldiğime seviniyorum. Foruma renk katıyorsun :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:  İyisindir umarım. En son gönüllü stajında musmutluydun, umarım hala öyledir :D

Ah ah çay kazaları... İyi bari çaktırmadan halledivermişsin :D Hem temizlemiş de oldun daha da iyi olmuştur :) Bugün ben de bir çayzede oldum, kardeşim sağ olsun geldi yatağımın üstüde döktü :D Nevresimlere kadar değiştirmek zorunda kaldım :D

Kerem kouhai-kun sen de siz diye hitap ediyorsun, rica ediyorum beni kendinle eşdeğer gör.  Bu beni daha çok mutlu eder  :relax2-onion-head-emoticon:

Evvet musmutluydum hatta süpper ve düpperdim, bir tık daha mutluyum şimdi.  Geçtiğimiz cuma son gündü. Helallik isteyip ayrıldım oradan da. Tatil dediler, ben de ailemin yanına döndüm. Kraliçe gibi hissediyorum  :spa-onion-head-emoticon:

Ya keşke çakmamış olsaydı, hallettim halletmesine bu sefer de çok temiz diye şüphelendi:cruch-onion-head-emoticon: Kardeşim fazla zeki, yeğenim de anında ispikledi tabi, geçti gitti şimdi de tehdit ediyor beyefendi. Çay ince çizgi geçen arkadaşla da konuşuyorduk. Yurt dışına çıksam bile çayımı alır öyle giderim :relax2-onion-head-emoticon: 

Geçmiş olsun tatlı ve benim gibi sakar kardeşine selamlar yalnız olmadığını söyle  :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

9. OnlyAnime, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim. Dr Stone 2. Sezonu izliyorum. Siz nasılsınız?

Siz deyince kendimi protokolden gibi hissettim, rahat ettiğin şekilde hitap edebilirsin. Demek 2. sezon... umarım ben de bir ara izlerim :hell-yes-onion-head-emoticon:  İyi seyirler

İyiyim çok şükür uzun bir stres içinde geçen zamanlardan sonra başın rahata ulaştığında nasıl hissediyorsan  son bir kaç gündür ben de öyle hissediyorum:pretty-onion-head-emoticon:

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar Senpai :onion_yep_by_7anime7drawer7:Nasılsınız?

İyi geceler :) Aynen öyle doğru yerdesin

Kerem kouhai seni gördüm daha iyi oldum, yeni yüzler görmeye alışıktım son bir kaç seferdir seninle denk geliyoruz  buna çok sevindim:relax2-onion-head-emoticon:

Ben de forumda sörf yapıyorum 2 saat önce kardeşimin klavyesine çay dökmüştüm resmen tutuştum sonra aklıma fön makinesi geldi o gelmeden fişi çekip kuruttum pür-ü pak edip tekrar taktım cillop gibi oldu eskisinden daha temiz görünüyor artık:stars-crazy-rabbit-emoticon: 

10. admin43, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İçinde "Death Note"daki gibi zihin kavgaları ve akıl oyunları ile birbirine karşılık veren mcnin süper zeki olduğu anime var mı ?

Her konudan olabilir ama sıkıcı olmasın izleniğinde saran bir anime olsun.

şimdiden teşekkür ederim

Muhtemelen izlemişsindir yine de yazmak istiyorum 

No Game No Life, Dr stone ve Death parade

Daha az bilinen 91 days daha yavaş seyirli ve biraz sıkabilir çok fazla akıl oyunu yok ama kedi köpek gibi bir kovalamaca istersen bu uygundur.

Ajin ise animasyon şekline -ki mmd oyunlar gibi yapılmış- katlanabilirsen güzel animedir.

Fullmetal alchemist, Dedective conan ve Code geass bu konudaki kült eserlerdir

Şimdiden iyi seyirler:thank_you__onion_by_elcerbero:

11. FeyoChama, 05.05.2021 - 17:20 tarihinde yazdı:

Çok teşekkür ederim adını okuyamadığım kişi. Çok memnun oldum :thank_you__onion_by_elcerbero:

Çok teşekkür ederim, forumda arkadaş edinmek ve animeler hakkında sohbet etmek gerçekten çok eğlenceli.:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Elbette ki sorularım olursa sorarım forumdaş :hell-yes-onion-head-emoticon::loveloveplz::good-job-onion-head-emoticon:

Nickimi okuyamayanlar kervanı diye grup kurasım var :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Neyse ne ilksin ne de son, inanır mısın "ehuehuehu ismin sığmıyor -us altta kalıyor" diye komiklik yaptığını sananlardansa okuyamamak daha makbul

Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde istediğin gibi hitap edebilirsin Feyocchi:cheer2-onion-head-emoticon: 

Sana bu şekilde hitap etmemden umarım rahatsız olmuyorsundur, oluyorsan lütfen söyle haberim olsun ona göre devam edeceğim hitabetime  

12. 3442SLayer, 05.05.2021 - 23:47 tarihinde yazdı:

hoş buldum tab2 çizimlerini paylaşırsan görüşlerimi beyan ederim anlatırım yanlışlarını söylerim kendi yaptıklarımı paylaşmayı sevmeyen bir insan olduğumdan paylaşmadım hiç bir yerde sadece elimde duruyorlar kendime özel kalmasını seviyorum acıkcası ışık gölgeye kadar ilerledi isen çizimin temelini elde etğini düşünüyorum oran ortantıyı da sürekli yakalıyorsan olmuş demektir bunları ilerletmek istersen sanala yönelmeni tefsiye ederim güzel sanatlarda okumak evet ortamı hoştur kaptırıp yapabilirsin ama lise de bunu yapmak çok kötü olduğunun kanağıtındayım söylemiştim zaten bunun yerine kursa gitmek daha mantıklı 2 saat öğretse bile gerisini öğrenci yapıyor sürekli ben okulumda dersi olmasına rağmen sanaldan öğrendim anormal bir şekilde öğretmiyorlar sağlıklı bir şekilde ben bunu gördüm üstüne derslerden geri kalıyoruz hemde tonlarca konudan üni sınavları için aşırı derecede kötüdür bir öğrenci için daha fazla uzatmayım yardımcı olabileceğim bir konu olursa olurum 

iyi eğlenceler 

Ben de çizimlerimin üzerinde yoğunlaşır, bu konuya eğilip yeni çizimler yaparsam -kıyıya köşeye karaladıklarımın haricinde- paylaşır ve seni etiketlerim o zaman

iyi ya da kötü ikinci bir gözün her zaman faydası olur  

:sleeping-onion-head-emoticon:Pişmem gereken bir konu daha :sleeping-onion-head-emoticon:

Umarım yakın gelecekte istediğim kadar bu konuya eğilebilirim.

Şimdiden teşekkürler, soshite yoroshiku onegaitashimasu  :cute1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.