Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. akaDante, 22.03.2021 - 02:02 tarihinde yazdı:

O zamanlar fullmetal de veriliyordu çocuk aklım ne bilsin edward elricin erkek olduğunu uzun sarı saçlı birisi duruyor öyle ha birde tam kilise bölümlerinden biriydi din hakkında konuşuyordu bilim filan diye o yüzden çekiniyordum seriden o saatlerde izlemezdim :D

Saat fark etmeksizin bir dönem televizyonun tüm çizgi film yayın akışını ezbere bilirdim. Güzel günlerdi.(12 yıl olmuştur gerçi):sigh-onion-head-emoticon: 

Allah affetsin çok güldüm buna neden korktun ki:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

2. @oscars_andre Öncelikle hoş geldiniz. Çabanızı takdir ettim. Bir baba olarak arayış içinde olmanıza ve 'ben bilirim' kafasıyla değil de tartışıp doğruya en yakın, en uygun sonuca ulaşabilmek için farklı bakış açılarını değerlendirmenize ve insanların fikirlerine açık olmanıza bayıldım.

İçtenlikle duruşunuzu tebrik ediyorum.

Daha önce sorunuza benzer bir konu açılmıştı yardımcı olacaksa oraya da bakmanızı öneririm. 

Linkine spoiler içinden ulaşabilirsiniz. 

Spoiler

Siz de iyi ki varsınız :thank_you__onion_by_elcerbero:

3. pambuk, 16.03.2021 - 19:04 tarihinde yazdı:

Merhaba ben pambuk. 14 yaşındayım lise 1e gidiyorum  ppden anlaşılacağı gibi metal müziği çok severim , reddit favori sosyal medyam , piskoloji ve fiziği severim.

Çevrem ve yaşımdan dolayı 2-3 ay öncesine kadar hiç anime izlememiştim şu ana kadar izlediklerim veya izlemeye devam ettiklerim ;

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Birde veda etmeden sorayım animeler bittikten sonraki boşluk onun çözümü varmıdır ?

Merhaba Pambuk, turkanimetv anime izleme platformunun forumuna hoş geldin. 

Kendine zaman tanıyıp bir süre animelerden uzaklaşmak ve sonra tekrar izlemeye dönmek bugüne kadar bulduğum en işe yarar çözüm.

Forumda iyi eğlenceler

4. KaladinStormblessed, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah iyiyim uyanmaya çalışıyorum. Bahara kucak açtım onu bekliyorum:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Seni biraz karamsar gördüm her şey yolunda mi? 

Elma ye abi, on numara beş yıldız uyandırma servisi gibidir kendisi :admire-onion-head-emoticon:

Her şey yolunda değil. Ben üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum umarım yolunda olur.

Sende durumlar nedir gelişme var mı? Hayırlı haberlerini bekliyorum ona göre

Spoiler

İki haftadır staj ve annemle başım biraz dolu abi. Pazartesi dizinden ameliyat oldu. Dün de taburcu oldu. Ameliyat öncesi hazırlık ve sonrası sıkıntılıydı. Yattığı bölümde ufak tefek baş ağrıtan durumlar meydana geldi, ben desen pazartesi nöbetim vardı gündüz full polikliniklerde geçiyordu zamanım. Boş vakit bulduğumda öğlen molalarında ve mesai sonrasında hep annemin yanına koşturuyordum. Allah'tan yanında bulunduğum asistan abla iyi bir insandı da çok yardımcı oldu. Aksi biri olsa bu konuda daha kötü hissederdim. Her gün nöbetim varmış gibi anneme refakat ettim. Biraz bedenen yoruldum. Yüzü az gülse belki iyi olurdum ama annemin ağrısı olduğundan hep morali bozuk, o öyle olunca benim de modum düşüyor neyse dün taburcu oldu çok şükür. İyi olacağız inşaallah

5. turuncu, 14.03.2021 - 21:45 tarihinde yazdı:

Selam ben Turuncu 11. sınıf boynu bükük bir sayısalım. 7 yıllık anime geçmişim var(Pokemon falan saymazsak). En sevdiğim anime no game no life. Daha çok spor ve doğaüstü animeler izlerim.  Death Note ve AOT (Pokemon falan saymazsak) ilk izlediklerim. Güncel de zilyon tane izlediğim şey var :( Manga webtoon novel her yerde beni bulabilirsiniz wallahi  

Ne güzel bir nickin var senin öyle :love-food-crazy-rabbit-emoticon: 

Aramıza hoş geldin Turuncu 

Keyifli forumlar dilerim wallahi 

6. Hoş geldin Aytaç, travmatik de olsa en azından anime/manga dünyasına adım atmışsın. Tebrikler:thank_you__onion_by_elcerbero:

Forumda soru veya sorunların olsun olmasın konuşmaktan çekinme, kurallar dahilinde istediğini yapabilirsin.

Öncelikle bir abla tavsiyesi olarak kuralları okuduğundan emin ol:blush-crazy-rabbit-emoticon: 

Keyifli forumlar :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

7. chiEFE06, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu günlerde herkesi mood'u düşük ama yapacak bir şey yok galiba arkadaşlara, dostlara sığınmak dışında.

Bu covid gerçekten iyice yaygınlaşmaya başladı. Çok dikkat kendine, dikkat etmeyenler yüzünden bu kadar kötü zaten..

Günaydın herkese.

Dost dost diye nice nicesine...:teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

Neyse benim sebebim biraz farklı moddan değil, keşke öyle olsa ama değil.

Hayat işte başına ne geleceği hiç belli olmuyor. Bu günler de geçecek diye avunuyorum.

Merak etme korkum Covidden yana değil o konuda yeterince bağışık olduğumu düşünüyorum.

Hem Covid geçirdim hem de çift doz aşımı yaptırdım. Maşallah turp gibiyim :dandyonionplz:

Bu arada sen yenisin galiba :thank_you__onion_by_elcerbero: hoş gelmişsin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.