Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. AnimeSeverler, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Çokça arigatouuuu :)  Evet "Ayrlık" Olarak Dergiye Çevireceğiz..

Her Gün Saatler 21:00 Gösterdiğinde Yayımlamış Olduğumuz Baskılar, Aylık Olarak Yayımlayıp Seyir Keyfini Bir Tık Daha Üste Çıkaracağız :) Umarım İçeriklerimizi Beğenirsiniz. :) 

Emeğinize sağlık

Beğeneceğime eminim:admire-onion-head-emoticon:

2. Aramıza hoş geldin @Asami :thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben Homhom, forumla ilgili tam olarak ne bilmek istiyorsun anlamadım. Seninle benzer şeylerden zevk alan insanların birbiri ile daha iyi iletişim kurabilmeleri, fikirlerini paylaşabilmeleri, bir konu üzerinde tartışıp bilgi alışverişinde bulundukları yerlerdir forumlar. Anime üzerine Türkiye'deki en kapsamlı paylaşımları yapan Türkanime sitesinin de forumunda bulunuyorsun şu an. İstediğin herhangi bir kelimeyi arama butonuna yazarak merak ettiğin konularla ilgili daha önce yazılmış iletilere ulaşabilirsin. Anime manga tartışma başlıkları hakkında fikrini paylaşabilir ve çeşitli oyunlarla ya da muhabbet mekanındaki insanlarla vakit öldürebilirsin.

Paylaşım yapmadan önce forum kurallarını okuduğundan emin ol, saygı ve hoşgörü çerçevesinde istediğini yapmakta özgürsün iyi eğlenceler.

Spoiler

3. @Gorkito başın sağ olsun, mekanı cennet olur inşaallah?

Allah size güç ve sabır versin Görkem? Her zaman beni bir ablan olarak gördüğün için de teşekkür ederim. Bir ihtiyacın olur da söylemezsen elimin uzanabileceği bir yerdeyken sana yardım edemezsem darılırım sana demedi deme. Nefes aldığım sürece buralardayım istediğin zaman yaz ve çekinme kesinlikle, dc dekiler de abin ablan kardeşin sayılır.

4. explorer, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

çok iyimiş, bebekler veya çocuklarla vakit geçirmeyi bende seviyorum

afiyet olsun :)

iyiyim işte olmaya çalışıyorum, ders çalışılabilecek zaman ve ortam oluşturmaya çalışıyorum şu sıralar

Bir tanesi 970 gramdı gerisini sen düşün :wew-onion-head-emoticon:  senin anladığın vakit geçirmeden birazcık farklıydı ama olsun bebişler aşırı sevimliydi hatta bayağı yorucu olmasına rağmen güzeldi bu hafta, bebişlerden bir tanesinin soyadı Yenitombak'tı hâlâ aklıma geldikçe sırıtıyorum :embarrassed4-onion-head-emoticon:

İyi olduğunu duyduğuma sevindim aklıma geldikçe artık sana da dua ederim umarım ortalaman beklediğinden de çok yükselir minimal stresle maksimum kazançlı olabileceğin şekilde atlatırsın sınavlarını inşaallah ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.