Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 07.04.2022 - 21:25, Aechee yazdı:

sey burası neresi tam olarak anlayamadım da- 

Burası turkanime.co sitesinin forumundaki en rahat takılabileceğin umumi bir alan

Rastgele bir konu açıp veya selam vererek sohbet edebileceğin bir yer. Discorddan çok daha az hareketli, adı gibi sakin bir dutluk 

Yanlış hatırlamıyorsam Tashigi'nin çizeri arkadaş sendin, onu da ilk beşte görmek isterdim oldukça orijinal bir çizimdi neyse ben Homhom dutluğa hoş geldin. Keyifli forumlar dilerim:thank_you__onion_by_elcerbero:

07.04.2022 - 23:15, Freesia yazdı:

İyi akşamlar dutluk sakinleri nasılsınız görüşmeyeli :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Sonunda ucuz filtre kahve buldum sevinçliyim :embarrassed1-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

İyilik sağlık diyelim, çok şükür. Sen nasılsın?  Nasıl gidiyor hayat? 

Afiyet olsun

07.04.2022 - 23:30, cuneyt.sensei yazdı:

Merhaba eklediğimiz konuları nasıl siliyoruz

Buna iki dakika önce cevap vermiş olmam lazım. Hesabına yeniden giriş yaptığında göreceksindir.

Hoş geldin yeniden

08.04.2022 - 15:11, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Oooo karşımızda bir sanatçı var. Saygıyla eğilmeli miyiz Efendim?

Yok estağfurullah başımı ağrıtmadın bilakis bana çok güzel bir şekilde açıkladığın için minnettarım.
    Sadece mahcubum sana karşı çünkü pek karşılık veremedim bi de bu ara yoğun olunca pek giremedim Foruma.

Senin nickin oldukça anlamlı (:

İnsan bir süre sonra yaşadığı maratona alışıyor.Strese de alışınca eskisi gibi zor gelmiyor.

Teşekkürler ^^

Dinlenmeye çalışıyorum ama yetmiyor... İnşallah sen de dinleniyorsundur. Sen de kendine iyi bak ^^

Beni utandırıyosunuz efenimm:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Ülke elden gideyeah adlı yazımı sabırla okuduğun için benim teşekkür etmem gerek:love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Dinleniyorum dinleniyorum, minik ufak tefek kaçamaklar bile yapabiliyorum

Bu aralar biraz heyecan var hayırlısı bakalım :cheer2-onion-head-emoticon: 

Geçtiğimiz haftalarda okuduğun izlediğin beğendiğin yeni seriler var mı?

Ben bu dönemki en popüler iki animeyi elden çıkardım. 

Bereketli bir dönem oldu^^

Güzeldiler tabi daha güzel de olabilirlerdi ya neyse şimdilik yeni denizlere yelken açıyorum.

Kendine cici bak görüşürüz...

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Selam gençler

Aleyküm selam genç 

@Kemankechnasılsın muhterem, nasıl geçti sınavlar? Atlatabildin mi küçük kıyameti?

Herkese hayırlı sahurlar, iftarlar ve ötesi

:moving-crazy-rabbit-emoticon:

2. @Ruzgarreyeniden merhabalar...

Art arda ileti atmak flood sayılmakla birlikte forum içi uygun görülmeyen bir davranıştır. 

İletilerin sol altındaki "Alıntı" yazısının solunda "+" işaretine tıklarsanız birden fazla iletiye tek seferde yanıt verebilirsiniz. 

Herhangi bir iletinizi bu şekilde düzenleyip diğerlerini gizlemenizi tavsiye ederim. İyi forumlar.

3. 07.04.2022 - 22:32, cuneyt.sensei yazdı:

Merhabalar ben 2 3 aydır anime izlememe rağmen daha yeni forumlara katıldım bana tavsiye edebileceğiniz duygulu kalpten  animeler varsa yazınız şimdiden herkese teşekkürler

Merhabalar hoş geldiniz. Ben Homhom, bu dünyada çeyrek asrını tamamlamış bir forumdaşım. Memnun oldum.

Anime istek ve önerileri için ayrı bir bölüm bulunmakta, herhangi bir konu açmadan önce forum kurallarına bir göz atmanızı öneririm.

Önceki açtığınız iki konu için iletilerinizin sağ üst köşesindeki "..." işaretine tıklayıp gizleyebilirsiniz.

Keyifli forumlar:whistling-onion-head-emoticon:

4. Selamlar hayırlı sahurlar:relax2-onion-head-emoticon:

04.04.2022 - 07:09, Kemankech yazdı:

Şunun eşliğinde fizik çalışıyorum şu an. Kazancı Bedih'le Yahya Çekirge'yi sonra dinleriz :studying-onion-head-emoticon:

Biraz tüyler ürperticiymiş ders çalışırken bak bu çok güzel gider:)

Kolay gelsin sınavlarında başarılar

04.04.2022 - 14:06, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Sanatçı mısın abla?  

Tarif ettiğin sanatçılar.. Ah gerçekten bayılıyorum (:  İnşallah sende hayallerine ve hedeflerine ulaşırsın ^^

Merhabalar 

Ben sanatın ta kendisiyim diyormuşum:embarrassed2-onion-head-emoticon: 

Henüz sanatçı diyemem de sanatçılık yolundaki profesyonel bir acemiyim diyebilirim:)

04.04.2022 - 14:06, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Estağfurullah ben de pek müsait değildim (:

:D  Gerçekten sana müstakil bir nick o yüzden güzel ^^  Sana ait ve özel olduğu için güzel (:

Maşallah yoğun ve koşturmaca içinde gibisin. Mutlu ve Huzurlu olduğun sürece her şey güzel gelir dimi (:

Babam rahatsız olduğu için ben bir süredir eğitim vs ara verdim evdeyim hep evde işler güçler koşturmaca derken öyle bir yoğunluk içindeyim ben de ~

Ah ama bu hafta benim için de yorucu geçti.. Sahiden yoruldum ah keşke şöyle bi molaya çıksam hayat bi sn çok koşturdun beni felan :D

Bu hafta da öyle başladı hadi bakalım (:

Geç cevap verdim kusura bakma sen de ~

Hayırlı Günlerin Olsun İnşallah ^^

Sorun değil müsait oldukça bakarsın, biraz başını ağrıtmış olabilirim:beg-onion-head-emoticon:

Seninki gibi güzel bir hikayesi yok ama ben de çok beğeniyorum nickimi

Kesinlikle bu yoğunluk ve koşuşturmalar rutine bindi sayılır artık eskiye göre daha az stresli geçiyor günler

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. 

Her şeye rağmen pozitif gördüm seni umarım ihtiyacın kadar dinlenebiliyorsundur. Kendine cici bak

Hiç önemli değil^^

Görüşmek üzere...

:bye1-onion-head-emoticon:

5. 1 saat önce, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar.

Amin amin. Bir de sınav haftası Allah korusun nazarlardan. Suratıma kömür sürüp çıkacam nazar değmesin diye :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Cringe mode: on gelmesi bir yandan da sıkıntı oluyor ya. Çocukça saçma bir şey yapıyorsun, sonra bir aydınlanma geliyor. Yarım saat oturup içine içine ölüyorsun böyle. Ben de isterdim ferah ferah "bahçelerde lahana koca d*tlü obama" diye bağırmayı.

O da bir nevi isim canım. Soyad olması haşmetine halel getirmiyor sonuçta :dandyonionplz:

Gazan mübarek olsun :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Şükür bugün de aydınlandık:)

Haşmetli 20 Haneli diyelim o zaman bundan sonra Kemankech :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

6. Selamlar ve iyi akşamlar,

Yeni gelen arkadaşlar sizler de hoş gelmiş sefa getirmişsiniz:whistling-onion-head-emoticon:

26.03.2022 - 19:48, Kemankech yazdı:

Apaçi bir kuzenim vardı. Bana dans etmeyi öğretme çalışıyordu, ben de utancımdan yapamıyordum. 5 yaşımda bile nasıl bir rezillik olduğunun farkındaymışım :D

Ooo. Ben de dersi anlayamadıkça gırtlak müziğine sarıyorum iyice. Ayrık matematik okurkan kafamın arkasında ğıaaa diye bir ses olması çok işe yarıyor :pff1-onion-head-emoticon:

Yaprağın düşmesi ömürse arabesk ağacın köküdür be. İnsanı ayakta tutan arabesktir ama insan düşerken tutunur arabeske....

Sahibül ferman ve büryan Ömer Faruk Köklükaya, eksik olmasın başımızda el daima.  :super-onion-head-emoticon:

Zaman gözün kapanmasıyla açılması arasında geçen anlık bir rüya. Şuncacık şey için saat mi tutulur be ya?

Tamam apla :D ben gideyim de ölmüşlerin ruhuna bir kekik daha çekeyim bari :relax2-onion-head-emoticon:

Daha iyi gördüm seni, iyileşmiş gibisin aman nazar değmesin.  

5 yaşında sana default olarak yüklenen bu ayırt etme becerisi için seni tebrik ediyorum Ömer Faruk, isminde değil de soy ismindeymiş sıkıntı:teehee-crazy-rabbit-emoticon: Neyse beterin beteri var buna da şükür diyelim.

Sınavlarında başarılar dilerim bu hafta senin için yorucu olacak gibi görünüyor:up-down-crazy-rabbit-emoticon:umarım halledersin.

01.04.2022 - 23:24, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Tek tek alıntılamaya üşendim – Ehem afedersiniz bu seferlik kusura bakmayın XD

Baya geç sevabım için de Kusura Bakmayınız…

“6 yıl boyunca tel duvar kağıdı olarak en üsttekini kullanmıştım.”

Waowwww! Bayıldımmmm bu nasıl bir sanattıırrrrrrr?

“Önceki forum profil fotom ortadakiydi”

Ay ay ayyy bu naifliğe zarifliğe asilliğe de aşık oldum of of fofff

“ve en alttaki de şu anki masaüstü duvar kağıdım her bir eseriyle aşk yaşıyorum hatunun”

Seni çok ama çoooook iyi anlıyorum!! Gerçekten hayran olunası çalışmaları var ve bende aşık oluyorum!

“Pöfür pöfür emek var o sayfada yahu belli:)”

Kyaa utandım ve mutlu oldum Teşekkür Ederim ^^

“8 Mart'taki mevzu siyasete kaçacağından ötürü burayı kirletmek istemiyorum.

Merak ediyorsan özelden anlatayım ama keyfini kaçırmak istemem

çünkü bu konulara bir girince çıkış kapısı kara deliğe dönüşüyor içinden çıkılmıyor.”

Hmm sen böyle deyince hakikaten merak ettim Abla, bi mahsuru yoksa dinlemek isterim…

Nickinin anlamına bayıldımmmm!

Kendine münhasır biraz zor anlaması güç ama odukça zarif ve hoş. Gerçekten güzelmiş ^^ 

Teşekkürler (:

“Rica ederim ne demek efenimm, forumla ilgili benim de hala bilmediğim bir çok şey var.

Aklına takılan bir yer vs olursa sormaktan çekinme lütfen ben yardımcı olamasam da yardımcı olacak birilerine yönlendiririm”

Teşekkür Ederim ^^

Pek olacağını sanmıyorum ama işim düşerse ilk senin kapını tıklatacağım (:

“Umarım iyisinizdir nasılsınız efemm ve keyifler yerindedir inşallah, şimdilik görüşmek üzere bay bayyy ”

Elhamdülillah idare eder. Sizleri sormalı ^^

Cümleten Hayırlı Geceleriniz Olsun

Nasılsınız?

Ramazan’ı Şerif Ayımız Mübarek Olsun ^^

Bugün ilk Teravih ve ilk Sahurrrr Yehhhuuu :D

Ne kusuru yahu, nasıl kolayına geliyorsa için rahat ediyorsa öyle yaz gitsin 

Şahsen ben öyle yapıyorum.

Bazı sanatçılar var insan her bir fırça darbesinde kendinden geçiyor her bir ışığı gölgesi

gözlerine bayram ettirmek için bir araya gelmiş gibi şahaneler cidden 

Ben de bir gün Yuumei-san kadar olamasam da iyi işler çıkarmak istiyorum sanat adına:)

8 Mart'ı anlatayım ben, biraz vakit alabilir o yüzden gecikme için şimdiden özür dilerim^^

Nickimi beğenen nadir gurulardansın, insanlar kreativiteden anlamıyorlar ya

Nevi şahsıma münhasır imza gibi nick bulmuşum niye şurası şöyle değil böyle değil diyen oluyor hala

Çok şükür ben de iyiyim, dün bir arkadaşımın sözü vardı gidemedim bari hediye göndereyim dedim Cuma günü akşam  saat 5 ten sonra özür mesajı göndermişler işte ellerinde olmayan nedenlerden ötürü istenilen tarihte yetişemeyecek diye...

acayip sinirlendim ama yapacak bir şey yok

geç olacak bari güç olmasın diye uğraşmadım iptal etmekle iyi kötü tek temennim eline tek parça halinde ulaşması

Bu ay benim için yorucu olacak gibi görünüyor ama üstesinden gelirim inşallah

Sen neler yapıyorsun haftan nasıl geçti?

Hayırlı geceler

7. 01.04.2022 - 23:30, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Böyle bir konu olduğunu @Pseudohomophylus Abla sayesinde öğrendim (:

Şöylecik bırakayım ben de :D

Yalnız mesaj içeriğini kopyalayıp buraya yapıştırsan daha iyi olur.

Çünkü muhabbet mekanı belli aralıklarla silinip yeniden açılan bir bölüm, konu silinirse içeriklere de ulaşılamaz.

İleti içeriğini düzenlersen bu konu silinmediği sürece -ki silinmeyeceğini düşünüyorum-  iletin burada sonsuza dek kalır. 

Şimdi 2,5-3 saatlik bir kursa katılmam gerek döndüğümde mekandaki mesajlara da dönüş yaparım bay bayyy

:bye1-onion-head-emoticon: 

8.  27 yaşın büyüsü müdür nedir bilmem ama aramıza hoş geldin Taha.

Ben Homhom 25 yaşında bir oradan bir buraya savrulan yaprak gibi yaşamını idame ettiren bir forumdaşım.

Söylemeden edemeyeceğim yaşıma yakın forumdaşları görmek de çok sevindirici :love-food-crazy-rabbit-emoticon:

29.03.2022 - 23:54, Tahaavcu yazdı:

Gerek diziler gerek filmlerde hep aynı tipler. Başarılı bulmuyorum. Onun dışında animasyonda sınırsız konu ve efekt şansı varken film ve dizilerde bu daha kısıtlı oluyor.

Şu sözlerin alnı olsa da öpsem %100 katılıyorum:D

Keyifli forumlar

9. 19.03.2022 - 14:33, Mawabe Atsumba yazdı:

Merhaba,

Konuya utanarak ve özür dileyerek giriyorum. Animeci arkadaşlarım vardı ve hep dalga geçiyordum ‘şakasına’ nasıl izliyorsunuz diye, sonra bugün bi izliyeyim dedim ve sevmeye başladım daha yeni izlemeyi bitirdim (Mob 100) herkes Death Note izle dedi ama ben kendi zevkime göre araştırıp buldum. Her neyse kafanızı şişirdim bu da benim hikayem ve artık animeciyim 😂 hayat felsefem olmasını istiyorum… 

Animeci arkadaşlara ihtiyacım var çünkü yeniyim hiçbrişeyden anlamıyorum kavramlardan falan dost olmak isteyen discord bıraksın konusalım bende öğreneyim ortamı.

Teşekkürler İyi Forumlar 

Her ne kadar 'animeci' tabirinden haz etmemiş olsam da aramıza hoş geldin.

Kavram yerine terim diyecektin diye umut ederek sana faydası olabileceğini düşündüğüm bir link bırakıyorum.

link

Umarım kafandaki soru işaretlerinin bir kaç tanesine cevap olur.

Keyifli forumlar

10. Ben vermezdim yine de sen bilirsin @blacksensei37

Ayakkabının normal piyasası -eğer ki iyi bir şeyse- 400-600lira civarı ikinci el olduğunu varsayarsak en iyi ihtimalle yarı yarıya bu fiyat düşecektir. 200 lira bunun için normaldir. Bugün alır bir kaç gün hevesini alır sonra bir köşeye atabilme ihtimalin çok yüksek. Sana tavsiyem ihtiyacın yoksa alma varsa da bunu alma, yani özetle alma:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

11. Günaydın forum cici hafta sonları:full-onion-head-emoticon:

25.03.2022 - 01:13, BURUN yazdı:

Hayırsız olan beni de dahil ettiğiniz için teşekkürler mely hanım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Burunsuz boş , çikolatasız waffle gibidir tadı çıkar mı hiç sensiz:whip-onion-head-emoticon: 

Forum şifreni unutmadığın için seni tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum

20 saat önce, Kemankech yazdı:

Yaşamasak ölmezdik.... 2007 facebook.

İşi yaradana bırakalım, eleman acı çeksin biraz.

Torunlarıma da yetsin diye bol bol koymuşlar :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bir adımın sadece ilk harfini yazıyorum.

Zaman? O ne yav. Ha doğru bi aralar öyle bir şey takip ediyordum :pff1-onion-head-emoticon:

Şükür daha iyiyim, artık sesim akortsuz zurna gibi değil en azından :D. İki güne bir şeyciğim kalmaz.

Iııuwaaah diicey cambaz Yozgat-Sorgun iki bin sekiiz 

Söyler misiin hazan nediir yaprak düş...:teehee-crazy-rabbit-emoticon: arabeske sardım gece gece,

yok gündüz gündüz olmadı gece gündüz:D

Merak ettim bak sakıncası yoksa adını öğrenebilir miyim?

Zaman bir yanılsamadır:) Takip et et lazım olacak sana, daha yolun ortasına bile gelmedik efendim

Hadi inşallah nane limonun eksik olmasın emi :relax2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.