Jump to content

MCsama

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    MCsama got a reaction from Victuuuri in Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?   
    Karakterler, birbirleriyle etkileşimleri, konu, çizimler, verdiği mesajlar, seslendirme, müzikler ve türünü hissettirebilmesiyle bir bütündür anime serileri bence. 
    Ama nedensiz de sevilir yani. Bazen çok saçma şeyler çok güzel gelir. Ya da üstünden belirli bir müddet geçince daha net anlaşılır. Bilmiyorum... Ben anime seçerken genelde karakterleri ve konuyu ön planda tutuyorum sanırım. 
  2. Beğen
    MCsama reacted to Amygirl in En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri   
    Sougo kotu karakterli mi yaw ne,şirin çocuktur kendisi :D
    Ayrıca Candy Candy deki Eliza yı daha üst sıralarda beklerdim :D
    Bana göre en kotu karakterli anime karakteri Gantz baş karakteridir :D
    Tüm izlediğim filmlerde animelerde okuduğum,manga ve kitaplarda ise tek karakter birinci gelir o da Joker :D
    Ayrıca Guilty Crowndaki yüzbaşı vardı şu üçgen kafa adam adını unuttum o da başarılı bir kotu bence :D
    Bir de bu ankette kişilik olarak kotu seçilmiş yani illa kişi kotu karakter olmak zorunda değil. Hamuru bozuk karakterler yani :D bunlara Sakura falan da eklenebilir :D
  3. Beğen
    MCsama reacted to ShiroYuu in En Çok Yapılmak İstenen Bitirici Anime Teknikleri   
    Getsuga tenshoo niye yok ki. Bence en bitirici teknik:):)
  4. Beğen
    MCsama reacted to Celine in En Çok Yapılmak İstenen Bitirici Anime Teknikleri   
    Rasengan, Getsuga Tenshou, Kamehameha en iyileri bence.
  5. Beğen
    MCsama reacted to Raffee in En Çok Yapılmak İstenen Bitirici Anime Teknikleri   
    Hado 90 :D 
  6. Beğen
    MCsama got a reaction from Pryda in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Dizinin daha iyi olduğunu söylemişti bir arkadaşım. Ama ben izlemediğim için bilmiyorum. Diziye başlayacaksam Under the Dome izlerim muhtemelen. Kitabımı okumadım ama olsun
  7. Teşekkür
    MCsama got a reaction from Pryda in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Medyum güzeldi bence, oyuncuları çok iyiydi ama finalini beğenmemiştim. Sadistin filmi çoook güzeldi hele Cathy Bates. Sis'i izlemedim henüz, ama izleyeceğim. Children of Corn var öneririm. Yakında Doktor Uyku çıkacak dediler ama bilmiyorum. 
  8. Beğen
    MCsama reacted to Pryda in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Stephen King hayranı mısın sen de ? :) Bir ara sadece King okurdum uzun süredir hiç okumadım ama Mahşer'in sansürsüz versiyonunu  okumayı düşünüyorum, kısaltılmışını beğenmiştim baya :D
  9. Beğen
    MCsama reacted to Pryda in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Medyum efsanedir, filmi de çok iyiydi. Sadisti okumadım ama övüldüğünü duymuştum filmi de varmış. O'yla Mahşer en sevdiğim iki King kitabı. İkisini de seveceğine eminim :) Film uyarlamaları arttı baya, en son Sis kitabı da diziye uyarlanmıştı sanırım.
  10. Harika
    MCsama reacted to zileansavedjesus in Tersine Anime,   
    L ile Light yer değiştirecekti. L tatlı yerken bir anda önüne Death Note düşecekti.

11. Beğen
    MCsama reacted to JunEzSe KJ in İchiruki mi,İchihime mi?   
    Inoue'yi neden sevmiyorsunuz ki? Anlamadım. Ben de İchiruki ve Ulqihime taraftarıyım. :D
  12. Harika
    MCsama reacted to typerion in İchiruki mi,İchihime mi?   
    İchiruki 'yu ramen sanıp gelen tek ben değilimdir inş
  13. Beğen
    MCsama reacted to TuzluVanilya in İchiruki mi,İchihime mi?   
    Bleach'te aşk yaşanacağını sanmıyorum herkes ayrı bir odun :D ama olsa hiç şüphesiz IchiRuki olurdu tabi bence sonsuza kadar en iyi dost olarak kalmaları daha iyi...benim icin IchiHime olmasın yeter 

14. Beğen
    MCsama reacted to Kudaran in İchiruki mi,İchihime mi?   
  15. Beğen
    MCsama reacted to Kudaran in İchiruki mi,İchihime mi?   
    saf insana saf insan
    saf shinigamiye saf shinigami
    açıklamasından başka mantıklı bir ichihime açıklaması yoktur. ichiruki içeren neredeyse tüm sahneler başlı başına "kurosakikun" dan çok daha iyi sebeplerdir. filler dediğin sahne jigokudan ve kubodan bağımsız değil tüm herşey gibi? olayın şuanki haline zaten hala inanabilmiş değilim o yüzden bu konu hakkında daha yazmayacam forum kapanabilir. :(
  16. Harika
    MCsama reacted to Nones in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Bu sesi dinlemekten asla bıkmıyorum.

17. Beğen
    MCsama reacted to Almithara in Bu Animeyi İzledin mi?   
    izledim :))
    --------> Pyscho Pass <-------
  18. Teşekkür
    MCsama reacted to Tsumugori in Bul Getir!   
    Aradım bulamadım dostum öyle bi karakter hiç aklıma gelmedi üzgünüm
    Alttaki bana  en çok dayak yiyen  karakteri atsın
    Not: Sanki öyle bi karakter vardı ama
  19. Beğen
    MCsama got a reaction from Rakuncuk in Bul Getir!   
    Hetalia'da İsveç vardı utangaç ve gözlüklü olarak. Bir de Chihayafuru'da Wataya vardı, utangaçtan ziyade kibar bir karakter.

Gizliden gizliye herkesi kurtaran ama kimsenin farkında olmadığı siyah saçlı bir karakterin yer aldığı bir anime var mıdır acaba?

20. Beğen
    MCsama got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Kakegurui   
    Çok teşekkürler. Kumar animesi olduğu için değil de karakterler zeki ve stratejist olduğu için izliyorum ben.
  21. Beğen
    MCsama reacted to Pseudohomophylus in Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!   
    Merhaba arkadaşlar ben Pseudohomophylus (kusura bakmayın ismimi vermek istemiyorum) 20 yaşındayım Konya'da yaşıyorum Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim 7 senedir anime ile içli dışlıyım son 4 senedir biraz uzak kalmıştım artık en azından beğendiğim animeleri takip edebiliyorum yazları daha aktif olmak üzere yıl boyunca forumda sizinle beraber gülüp eğlenmek istiyorum.
    Aslında geçen sene foruma kaydoldum ancak aktif olarak kullanmıyordum artık biraz daha göze batacak bir insan olacağımı düşünüyorum
    Yabancı dillere ilgim var çat pat 4-5 dil biliyorum dilerseniz yabancı dillerde de sizlerle konuşmak isterim tabi bildiğim kadarıyla hedefim Fatih Sultan Mehmet han ve diğer bazı padişahlar gibi en az 7 dil öğrenmek (bana şans dileyin ^.^) 
    Resim çizmeyi seviyorum çoğunluğu karakalem olmak üzere diğer çizimlere de ilgim var ancak her zaman çizemiyorum  çoğunlukla yarım kalıyor çizdiklerim not defterlerimin kenarları beni benden daha iyi anlatır bu konuda 
    Kahveyi çikolatayı minik şeyleri ve ayakkabı kutularını seviyorum hatta kutularını ayakkabılardan daha çok seviyorum garip şeyleri biriktirmeyi de seviyorum
    Sevmediklerim cansız varlıklardan kokusu kötü olanlar ve canlılardan ise ölçüyü kaçıranlar
    Uzun bir yazı oldu affınıza sığınarak hepinize tekrardan MERHABA 

22. Harika
    MCsama reacted to looser in Klasik Müzik Önerileri!   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.