Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç? 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa bana yurici diyolardı galiba gıcıklığına. Spgğbğb 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

@Pseudohomophylus Cevabını görmemişim ve özel olduğunu anlayamamışım. :confused-onion-head-emoticon: Hiç problem değil, size iyi sohbetler. :D 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Teşekkürler :embarrassed4-onion-head-emoticon:

2. Ben de yetişemiyorum kanka. :D Okuyorum işte, şş çok kurcalamamak lazım. :D
  3. Kıskanmadım ki...
  4. Her sene itinayla yükseltmek için aldıklarımdan kalıyorum, kısır döngüm sağolsun. Hep yılın bu zamanlarında pes edip okulu bıraktığım için.. Bu sefer öyle olmaz umarım ya. Sana da kolaylıklar dilerim. :D
  5. İyiyim sen nasılsın Pega? :D Benim de bir sürü quizim ve teslim etmem gereken ödevler var ya. Yıl-dım.
  6. Emelle ben de bayağıdır görüşmüyorum, korona biterse ben de bi buluşma olsun isterim açıkçası. ?
  7. Valla bilmiyorum artık aynı şehirde olmanın bir faydası var mı? ? Eskiden buluşma oluyordu ama biz artık çok koptuk bu işlerden maalesef. ??‍♀️ Çok çok eskilerden olan arkadaşlarla hala konuştuğumuz bi whatsapp grubumuz var, hatta bir tanesiyle geçen sene 1,5 ay İzmir’de -aynı evde olmasa da- yaşadık. Belki korona bitince görüşme vs ayarlanırsa o zaman aynı şehirde olmanın bir avantajı olabilir. Aa bir de eski adminlerden Ezgi var Ankara’da olan. Unutmuşum. :D
  8. Ben İstanbul’dayım. Emel, Zeynep abla vs hep Ankara’da değil mi ya? Hmm başkaa, abisi burada çevirmen olan bir arkadaşımız var o da Ankara’daydı. Bazı arkadaşlar eskiden oradaydı taşındı. ? Bilemiyorum. ?
  9. Hoşbulduum Ahh forumun yarısı Ankara’da bu ne yahu.
  10. Kayıt tarihini bilmiyordum. ? İsmin neydi? Evet yaşımız yakınmış cidden, ama 23 ve 25 arasında benim açımdan çok büyük fark var. En azından kendi 23 yaşıma baktığımda. ? Biyoinformatik ve genetik okuyorum ben de. Hangi üniversitedesin?
  11. Yaa ne güzel olur. Kusura bakmayın isimleri unutuyorum ben, nickleri falan unutabiliyorum. Sürekli burada olsam unutmam tabi ki ama yaşlandım galiba biraz. 25 oldum. ? Hücre biyolojisi vs bir sürü şey var ya. Bi türkü bitiremedim üniyi. ?
  12. Oooofff bütün eski forumdaşlarıma yazasım var, bu dürtüme engel olamıyorum. O yüzden derin derin nefes alıp kahvemi yudumlamaya devam etmem lazım. Şimdi ne gerek var kızım otur oturduğun yerde yia, zaten bir sürü sınavın var. Keşke zamanım olsa da forumda takılabilsem ya, çok özlüyorum bazen burada boş boş takılıp sohbet ettiğim zamanları. Tek başıma boş yaptığıma göre biraz konuşayım bari;
  13. Samet karşim, seni özledim. Instagramını mı sildin naptın yahu? 

1. mustafalrsm

mustafalrsm

arada donduruyor o birileri kafasını attırınca

14. Toprakezgi

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Ya ben eskilerden herkesi gördüm. Kendimi de herkese gösterdim herhalde. Merak edenim olmamış üzüldüm ya. Yeni üyeler çok aktif şu sıralar, sohbet edecek fırsatım olmadı ama herkesi çok merak ediyorum ben. @Barbarosa sağol merak etmediğin için. ☹️
  15. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

2. Strix.

Strix.

Anime bulamayınca eski serileri tekrar izleyen ben :suicideoniplz:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Strix. Yalnız değilsin bu konuda :sweetdrop-onion-head-emoticon:

16. Düzceli tanıdığı olan ya da öğrenci arkadaşı olan var mı? :wow1-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Öğrenci evi arıyoruz taşınmak için :D

3. Beytize

Beytize

Düzcede mi okuyordun bitti sanıyordum okulun :/ 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Benim için değil zaten. :D Benim okulum hala bitmedi bu arada, ama çok az kaldı. aisdnialksd

17. Toprakezgi

Japonya'daki Melodili Yollar

Off hiç hoş olmadı ama istemsiz oldu vallahi. 8 yıl diyince de yaşlı hissettim, daha dün gibi.
  18. Toprakezgi

Japonya'daki Melodili Yollar

Öff "...bir etkileşimde bulundu." diye bildirim gelmiş, baktım en sonda mesaj atan kişi Paprika. Böylelikle yılların konusu da hortlamış oluyor. Admin ablalarıma, abilerime selamlar efendim. Heyecanıma yenik düştüm...
  19. Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. :cheer3-onion-head-emoticon:Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 

1. KRHerusaizu

KRHerusaizu

Aslında hep sahne arkasından takip ediyordum forumu ama kaydolmak karantinada kısmetmiş. Ne diyelim :cheer2-onion-head-emoticon:

Soran olmamış ama umarım senin sağlığın da yerindedir abla :victory-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ouy çok teşekkür ederim. İyiyim valla, finaller bitsin daha da iyi olacağım. :bsod-onion-head-emoticon:

20. Hoooy minna-saan!! Hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve meclisimizin 100. yılı kutlu olsuun!! -Akşam saat 9'da herkes İstiklal Marşı için camlara. (Ps: Ne kadar uzun zaman olmuş yazmayalı, bir heyecanlandım kıs)
  21. Ahh ah, nerde o eski günler... :crying2-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Az önce açtım, açken çok huysuz ve karamsar oluyorum. asdşkajsdb Şimdiden hayırlı olsun yeni pc. Bizimkiler de yıllar sonra araba aldılar, ben de onu kullanmaya çalışıyorum. Eğer uslu bir çocuk olup araba sürmeyi kavrayabilirsem bu yaz sülaleyi tatile götüreceğim inş. alisbdşkajsd

3. Leffwn

Leffwn

Noice. Ee yine iyiymiş, daha ne istiyorsun gelecekten? 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bunlar çok yan rol. Esas temayı tutturamıyorum ben hayatta, sıkıntı orada. Şimdi yine karamsar diyeceksin, yalnız yine acıktım.  askdnailsk

22. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

2. Fornax

Fornax

internetin uçmamış,forum göçmüş :D aşırı bi yavaşlık var

3. torotoro

torotoro

@Toprakezgi SiyahBeyaz olarak tanıyor olabilirsin. 

4. Toprakezgi
  23. Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya. 

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sözlerİ bakımından ironi yaptıydım :P sözler arabesk şarkı gibin :D

3. sadece okan
    4. 하나님
  24. Toprakezgi

( 12 / 12 ) Phantom in the Twilight

Açıl susam açıl.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.