Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Durum güncellemeleri bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arif yaşıyooğğ, Mete dışarı çıktııığğ. Ezgi'nin beyni koşarak uzaklaştı. :S

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

İntikamlık ne yaptım ben ya :D Burada flood sayılmıyor ki. :D Eğlendim sabah sabah. :D

3. Lightning

Lightning

:D Biliyorum :D Biliyorum o kadar cahil değilim abla :D

Şaka yapıyım dedim :D

4. Toprakezgi
  2. Armut pis, ağzıma düş. Yaşasın gram araştırma yapılmadan, kıl kıpırdatılmadan kazanılan hazır bilgiler. Vuhuu!!

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sormadığın iyi olmuş.

Tzu kesinlikle gülmedim. :/

3. kawaii kereste
    4. Tzu-kun

Tzu-kun

Sizi değil kendimi eğlendirmek için yazmıştım zaten, böyle bir espriye gülen var mıdır :D

3. Artık çoğu insanla samimiyetim ne düzeyde bilmiyorum. Ne desem alınır ne desem alınmaz falan. Ben bunları düşünüyorum da karşı taraf düşünüyor mu benim kadar ? Hayır.

2. gereksiz

gereksiz

al paylaştım :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam okuyorum ama yorumu akşam yapacağım bayram ziyaretine gidecekmişiz. >:( Kısa olasa okumazdım bu arada yazım hataları var bence düzelt yazıyı. :D

4. gereksiz
  4. Aslan kac paraparapum

5. Ay bu ne güzel 13. Cuma :D

1. yanki_99

yanki_99

sana ulaşmaya çalışıyorum kaç gündür=)

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen de benim aklimdasin sirf facei acmamak icin sinavini soramadim little bro

6. Ay çok hoşuma gitti lan. Bir de Tatar türküsü. Özüme dönüş. :D http://www.youtube.com/watch?v=dI3v_d9tLqg

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Memnun oldum Sema. :D Sema adında bir arkadaşım var indan ürpermiyor değil ama en son bıraktığımda anime izlemiyordu o. :D

3. Soranohikari

Soranohikari

Ben de memnun oldum ^^ Ben anime izlemeyi kolay kolay bırakmam sanıyorum :D

7. Ay şu alemde Seher gibisi yok ayol.

8. Az once capraz apartmandaki laz teyzeyle yaptigim camasir asma yarisini kazandim. Kendime tezahürat yapa yapa evde dolandiktan sonra anca durulabildim. Boyle seylerle de mutlu oluyorum. Kadinin haberi yok ben ona tur bindirdim bohohoh.

2. Kai

Kai

Gintama bölümlerinden biri gibi olacaktır? :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahahah mumkun. :D Ben memnunum oyle olmasi sorun olmaz. :D

4. Kai
  9. Az önce dizi izlerken aşk istiyoruuuuz diye bağırdım evde, sonra vuhuuu yapıp alkışladım. Galiba iyi değilim ben. :

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Normallik anlayışına göre değişir tabi bu. asjdbşlkajsd

3. noirwinglessova

noirwinglessova

anormal birine göre normal birisin :D gibi

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Evet aynen öyle. :D

10. Babam nerede oy kullanacağına baktı. Hanede bizimle birlikte Umut Duru diye biri daha oy kullanacakmış Bak şu işe. Evde bizden habersiz kalan biri daha varmış da haberimiz yokmuş.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Ezgi kardeşim olmasın bi sorgula sizinkileri :D

3. gereksiz

gereksiz

sizin evde hayaletli :D hayalette olsa türk vadandaşı oy kullanmaya hakkı var demişler dir her hal

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Burada oyle biri yok diye nufus mudurlugune basvuracagiz zaten de siz de kontrol edin panpalarim.

Benim arkadas iyi bi duz liseye gitmek icin dayisinin evine kayit olmustu.

Erco soyadi tutmuyo panpa annem de yapmaz oyle sey aksodk

Ya etrafta umut diye biri de yok hatta oyle birinin var olfugundan bile supheliyim :D Hayalet herhalde Cem'in de dedigi gibi. skakdkco

11. Babamın telefondaki chromeda forumu açık bırakmışım. Annem de google'a punch nasıl yapılır yazacakmış. Odama girdi "Ezgi ben bi yere girdim google sanıp, punch nasıl yazılır yazdım göndere de bastım bi baksana şuna bir şey çıkmadı." dedi. Meğer Sine'nin Kamisama konusuna yorum atmış. Kadına bak istemsiz hesabımı ele geçirdi beni trollüyo. aljşdbaksd

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sildim tabi getirince. :D Bir de punch yazışını da telefon düzeltmiş push yazıyordu. asidnalskd

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Gördüm silinen içerikten, push nasıl yapılır yazmış. Bak sen annende google kullanıyor, teknolojinin nimetlerinden yararlanıyor

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Tabi canım, kadın farm ville'i telefondan oynuyor artık. Benden daha fazla kullanıyor teknolojiyi. :D

12. Bahçası var bağı var ayvası var narıığ var Ata'mızdan yadigaağğğr biz de atabarı var.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Dün onu da böğürerek söyledik Seher'le :D

Bugün Atamızdan bir armağan, yoksa tutsak olurduk sen inan, bugün 23 Nisan hep neşeyle doluyoor insaaan! :D

3. Aksamov

Aksamov

Ne zaman duysam kalkıp horon tepesim geliyor :/

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bunu ilk okuduğumda kalkıp Atabarı oynadım.. :|

13. Balı da kaymağı da tek başına yiyemeyen ben bal-kaymak ikilisini yerken o kadar mutlu oluyorum ki bıraksan bütün gün yerim arkadaş. Yok böyle bişey. Kaymağı da hiç sevmem yoğurtta falan.

2. Amygirl
    3. Cold Dewil

Cold Dewil

Aaaa iyi insan lafın üstüne gelir :D Bizde senden bahsediyorduk Emel :D Bu arada Ezgi sadece balla değil reçellede güzel gider ;)

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Olaylari anlamadim ama recel de guzel evet. :D

14. Bana Blade and Soul endingindeki Karen'in dansını imza yapabilecek bir insan evladı var mı acaba forumda ? :D

2. Amygirl

Amygirl

Vaaay Ezgi anime izliyor :D Arytı o kadının adını neden Karen koymuşlar ya :(

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bilmiyorum ki kanka. :D Ben de başka bir şey sanıyordum nasıl izlediysem. :D

Tabi ki B| Yeni çıkanları izliyorum kendimi kaptıracak kadar bölümleri yok diye. :D

4. Amygirl

Amygirl

Hehe :D neyse atlat sınavı da gelir gerisi :)

15. Bana cracksiz idm linki verebilecek olan var mı ?

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Merhabaaa :D Link silinmiş napcaz :'(

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahaha. :D Ercaaan. :D En olmadı ben atarım bir şekilde. Tabi önce bulmam lazım.

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kaderimin bir oyunu bu ..

16. Bana forumdan mesaj atan arkadaşlara sesleniyorum cevap vermediysem iki seçenek var ki ilki kuvvetle muhtemel. Ya bir şekilde girdim ve okumadan çıktım ya da okudum acil çıkmam gerekti cevap atamayıp unutum. Hatta üç olarak direkt görmediklerim de oluyor. İlk seçenekte feci sövmeye başlıyorum niye cevap vermiyo diye. Böyle de bi malım işte.

17. Bana izlemelik fantastik film onersenize. İzlemelik olursa cidden sevinirim.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Özgür Ruh'u izlememiş olabilirim. İsmini hatırlamıyorum. Ya Kutup Ekspresi'ni izlediniz mi? Ben çok severdim küçükken. :D Yazarken aklıma geldi. :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bak onu unutmuşum izlemiştim :D ama göremedim animasyon sitelerinde iyi hatırlattın çok güzeldi oda...

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay dimi ya çok izleyesim geldi he. :D Neyse ben Özgür Ruh'u listeye aldım iki filmim var ondan sonra da özgür ruh. :D

18. Bana Kore dizisi önerebilecek olan var mı ya? Canım Korece dinlemek istedi arkadaş. Aşerir gibi dizi izliyorum mal mıyım neyim.

2. Rıse

Rıse

Rica ederim .. Bir tık yeterli sevgili adminim.. :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben de bakmıştım yeppudaa'dan ama bu listede benim de izleyip beğendiklerim var o yüzden daha iyi geldi. :D

4. Rıse

Rıse

Bakıyorum kaliteye çok önem veriyorsunuz ...bence iyi bir şey oyuncu var konu yok konu var oyuncu yok ... :/

19. Banlanacak birazdan -.-

2. Toprakezgi
    3. LeornKayn

LeornKayn

Şampanyaları göremiyorum kutlama filan yokmu :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ohoo sen gelene kadar biz coktan patlattik eglendik eski yasantimiza geri donduk. Bu sefer internet explorerla kapisiyorsun leo. :D

20. Baş dönmesi, sol el uyuşması. Ben gidiciyim he söyleyeyim dedim. :(

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Eon.

Sağol İpek. Geçer geçer. :D

Bir gün inşallah. çashdasd

3. Strix.
    4. houston
  21. Bayagidir acaba biri benim hesabima mi giriyor diye dusunup duruyorum, bugun de kendiliginden cikis yapmaya basladi. Problem forumda mi acaba? Size de oluyor mu bu?

2. Amygirl

Amygirl

Aynen forumda adminden daha yetkili insanlar var akskdkdd şimdi bir de sanal ortamda admin yetkisinden çok bir siteye girdiğinizde sizin ne yaptığınızı izleyen buglar çok onlar daha problem o yüzden sanal ortamda konuşurken özel genel dikkatli olmak lazım :)

22. Bazen doktorlara plan ilgi alakami gorup ben keske doktor olsaymisim diyorum bazen de yakinlari olenlerin cigliklarini duyup burasi timarhane iyi ki olmamisim diyorum. Hastane beni kuskuya dusuruyor hep.

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Hahahha senin duygusallığını yesinler

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ye ye. Ye de bitsin gitsin. :D

23. Belediyenin "âlô âlô ses kontrogl" dedigi anonslarla gune uyanmak gibisi yok. Daha 3 saat uyudum insafsiz. İki gundur benden istedigin nedir senin ya lanet pislik. (bir ergenin isyanini okudunuz)

1. Strix.

Strix.

Bu konuda katılıyorum buradada kayıp veya ölüm ilanı veriyolardı eskiden Çok gıcıktı ya kardeşim Telefon denen birşey var ara ailesini ver kötü Hberi Herkez Duymak zorunda değil değilmi ? ( Bende Bir Ergeneus'um. )

24. Beliiim.. Koptu kopacak of..

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Pacoz erdem her seyini sildirince ben de boyle kalivermisim. Aididkx

Boyle de bir insan evladiyim iste. Cok eglenceliyim cok konuskanim. Aksodkx

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ah Erdem sonra bir de geri geldi di mi şimdi kayıtlı üyelerde sürünüyor :/

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Evet surunsun mumkunse. Aidococ

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.