Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lynx reacted to uchiha_n in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİ BETH-CHAN!!!!!!!!

2. Beğen
  3. Beğen
    hitsu döversen döv bu bir türkanime geleneği doğum günlerinde biz böyle eğleniyoruz :D hem sana inoune yi getirince bir şey demiyordun :D
    öhöm neyse ben olaya giriyorum :D

4. Beğen
    Lynx reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Juliet'in doğum günüymüş bugün :D :D Doğum günün kutlu olsun :D Şimdi profillerinize baktım da biriniz kova biriniz balık burcusunuz :huh: İlginç bir birliktelik :huh: Neyse burç konusuna pek girmeden gideyim ben :ph34r: kızarlar :ph34r:
  5. Beğen
    Lynx reacted in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    sağlıklı mutlu sevdiklerinle beraber nice yıllar daha geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun :)Not:ikinizin fan'ıyım daha fazla görmek istiyorum sizi forumda
  6. Beğen
    Lynx reacted to Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ehemm. Tabikide sevgilimin doğum gününü ilk ben kutlayacağım B) :* Başlıyorum o zaman :) :* Betigül aşkım, sevgilim :* Seni seviyorum birtanem benim :* Sen olmasaydın hayatım şuanda çok farklı olurdu ve sen yanımda olduğun sürecede hep böyle güzel olacağına inanıyorum :):* O yüzden yanımda olmaya devam et :( Asla yanlız bırakma beni :( :* İyiki doğmuşsun,iyiki varsın, iyiki hayatımdasın :) :* Sevi seviyorum :* Doğum günü kutlu olsun, beraber nice mutlu senelere :* :') Seni seviyorum :* :) Bu demekten asla bıkmam B) Seni seviyorum... :* ore no onna B)

7. Beğen
    Lynx got a reaction from Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Baka :') Ben de seni seviyorum.. :* teşekkür ederim canım. :) tamamen unutmuştum gece gece sen hatırlattın :* :wub: Hep yanında olucam, merak etme. :* ^_^ Goshujin-sama. B) :*
    Çok duygulandım ama ya. :unsure: Canım benim.. :* İnşallah nice mutlu senelere hep beraber.. :lol:
    Şuan düşündüm de acaba annemler sürpriz parti mi hazırlicaklar bana?! :o
    Edit: Sapık şeylere açığım. :D
  8. Beğen
    Lynx reacted to slimjack in Üye Albümü   
    Demişya işte sarışın bir oğlandı diye :D Bence izlediği animelerden kaynaklanıyor bu rüyalar kesin :lol:
  9. Beğen
    Lynx reacted to Toprakezgi in Üye Albümü   
    Ee aramızdan bir kurtarıcı falan olmadı mı şöyle cesur yürekli bi yiğit. :D Bir zamanlar Devamını Sen Getir vardı ortimin açtığı..
  10. Beğen
    Lynx reacted to Shoryuken.M in Üye Albümü   
    Sarışınsa Naruto'dur o kesin. Ayrıca kurdu gönderende büyük ihtimalle Pain'dir. :D Ne diyelim Hayırdır inşallah. :D
  11. Beğen
    Lynx reacted to uchiha_n in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    şu üstteki iki şahsiyet diyor ki gel bana uç..
    gintoki de zaten pek bir mutlu..
    kıskandın mı beni aa olmaz ki karıcığım böyle aa diyip kızdırmaya çalışıyor , eğleniyor beyfendi..

hele ki sabah sabah beni sinirlendirmeye çalışması yok mu..

beğendiniz mi yaptığınızı kızlar?? amaan neyse canım arada iyidir ilişkimize farklı renkler gelsin değil mi
  12. Beğen
    Lynx reacted to Pyskhe in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    Nurcan yok di mi. .O
    Gintoki Sakata
    Takasugi Shinsuke
    Harada Sanosuke
    Grimmjow Jaggerjack
    Kagami Taiga
    Haremimin vazgeçilmez 5'lisi.
  13. Beğen
    Lynx got a reaction from Pøllux in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Hahah tamam susalım canım. :lol: :*
  14. Beğen
    Lynx got a reaction from uchiha_n in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    O zamanlar çok farklıydı, çok güzeldi ya.. ^_^ Hiç ayrılmazdık forumdan hep birlikteydik, her an. Minna çok teşekkür ederim valla her şey için. :( İyi günde kötü günde hep yanımda olan kişilersiniz. :wub: Yani yanımızda. B) Abdullah ve benim yanımda. :lol: :* Bizim sevgimiz de çok farklıydı yani birbirimizi daha önce hiç görmeden sadece konuşup arkadaş olup anlaşarak sevgili olduk Hitsu ile. Gördükten sonra daha da aşık oldum o ayrı. :wub: Neyse.. Minna arigatou. :( Hep sizin sayenizde. :*
  15. Beğen
    O zamanlar çok farklıydı, çok güzeldi ya.. ^_^ Hiç ayrılmazdık forumdan hep birlikteydik, her an. Minna çok teşekkür ederim valla her şey için. :( İyi günde kötü günde hep yanımda olan kişilersiniz. :wub: Yani yanımızda. B) Abdullah ve benim yanımda. :lol: :* Bizim sevgimiz de çok farklıydı yani birbirimizi daha önce hiç görmeden sadece konuşup arkadaş olup anlaşarak sevgili olduk Hitsu ile. Gördükten sonra daha da aşık oldum o ayrı. :wub: Neyse.. Minna arigatou. :( Hep sizin sayenizde. :*
  16. Beğen
    Ezgiiiiğğğ!! Ağlatıın valla oturdum salak gibi ağladım niyeyse. Seviyorum sizi kopekler. :(
    Ayrıca niye hep sapık hediyeler veriyorsunuz ya. :lol: Neyse o benden aldı hediyesini. B)
    Nur-chan kızım, kim kızdı hediyene, haberim bile yoktu. :angry: Benden habersiz sapık sapık şeyler hazırlıyorsunuz. :ph34r: Yalan yanlış hikayeler uydurmayalım. :D Bu arada hepinize teşekkür ederim minna.. :unsure: Abdullah, sana da teşekkür ederim canım. :* Çok duygulandım ya niyeyse. :(
  17. Beğen
    Lynx got a reaction from slimjack in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  18. Beğen
    Lynx reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Hitsugaya :D

19. Beğen
    Lynx reacted to slimjack in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Abdullah :) Demek sende burda buldun kalbinin sahibini... Kaderdaşım benim. Nice mutlu ve huzurlu senelere... ^_^
  20. Beğen
    Abdullah, nağmıdeğer Hitsu-kun, başlarda tek Gintama yoldaşım ( :D ) , biricik beth-chanımın biricik sevgilisi...
    İyi ki doğdun!!!

Böylece kanka sana hediye veremedim :D
    Heaa Beth'e de kızdım hediyemi mahvettin ne olduğunu bile anlamadım dedim.O da dedi telafi edermiş o.. :D

21. Beğen
    Lynx reacted to Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Hahah :D Doğru :D Ama o zaten öyle olduğunu biliyor B) :wub:
  22. Beğen
    Lynx reacted to Shoryuken.M in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Abdullah öyle diyeceğine benim en büyük hediyem Betigül başka hediyeye ihtiyacım yok desen Romeo'nun Kralı olmuştun şimdi. :D
  23. Beğen
    Lynx reacted to Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevirdiği bir gence "Buraların en iyi animesi nedir?" diye sormuş. "Toradora" demiş oğlan. Daha sonra teşekkür edip uzaklaşıvermiş kız. Geldiği yere dönüp kankasına gördüklerini anlatmış. Bu küçük ama samimi Forum'a katılan kızlarımız çok tatlı insanlarla tanışmış. Kız, kardeşim dediği kişinin ona öneri yapan Hitsu olduğunu görmüş. Sonra kızın karşısında burnu havada bir oğlan çıkmış. Uzaktan çok soğuk görünürmüş bu oğlana Snowy derlermiş. Kız onu tanıdıkça aslında öyle olmadığını öğrenmiş. Kızımız onunla da çok iyi anlaşmış. Oğlan ona Pika demeye başlamış. Zaman geçtikçe iyice kaynaşmış forum ahalisi. Nur-chan, Beti, Haruka, Snowy ve Hitsu birbirlerinin dertlerini dinlemiş. Özellikle Beti ve Hitsu çok iyi anlaşırmış. Etrafta evlilik şakaları yapılmaya başlanmış. Düğünümüze bekleriz, ben şunu yapacağım bunu giyeceğim falan.. Pika, pikachu kostümüyle düğüne gideceğini belirtmiş. Bu şaka uzayıp giderken işler değişivermiş. Şaka gerçeğe doğru adım adım ilerlemiş. Önce forum ahalisi şaka sanmış ama birbiriyle çok iyi anlaşan Hitsu ve Beth birbirlerini sevdiklerini fark edivermiş. Pika ve dostu Haruka bu duruma çok sevinmiş. Hitsu'yu kardeşleri bilip sevmişler.
    Forumdaki halk kötü bir sürprizle karşılaşmış. Kral forumun kapılarını kapatmış. Binalar üzerlerine yıkılmasın diye yüce kral Forum'da düzenleme yapmak için ahaliyi uzaklaştırmış. Pika ve arkadaşları dört bir yana savrulmuşlar. Hepsi birbirini görecekleri güne kadar sabretmişler. Pika'nın ve Haruka'nın memleketinde geçmesi gerek sınavlar varmış bu yüzden Forum'un kapıları açıldığında herkesle vedalaşmak için son bir kez gitmiş. Herkes çok üzülmüş, gitme demişler. " Biz sizsiz naparız?? " Buna üzülen Pika her gün işleri bittiğinde Forum'un yolunu tutmuş. Gecesi gündüzü orada geçmiş ama kumrulardan haber alamamış. Onlar Forum'dan uzaklara gitmişler ve çok nadir bu bölgeye ayak basmışlar.
    Bir yıl geçmiş Pika ve Haruka Forum'a geleli. Hitsu'nun doğum günü yanaşmış. Bunu hatırlayan Pika gün boyu ne yapsam diye düşünmüş. Sonra Haruka ona hediyesini göstermiş ben şöyle bir şey düşündüm diye. Elindeki tek fikri, Haruka'nın onun yapacağından 10 kat daha güzel yaptığını gören Pika üzülmüş. Çalışamamış oturmuş düşünmüş. Elinden bir şey gelmediğini, beceriksiz olduğunu anlamış. Sonra eline kuş tüyünü ve mürekkebini alıp parşömene bu arkadaşlık ve dostluk hikayesini kendini ön planda tutup diğerlerini de üstünden geçerek anlatmış. Sonra bunu uzaktaki Hitsu ve Beti'ye yollayayım demiş. Yollarken "Daha çok kendi hikayemi anlattım ben bunu niye yolluyorum ki ? İnşallah beğenirler. " demiş. Ulakla yollayıvermiş yazıyı. Yazıyı okuyan Hitsu ve Beti atlarına atlayıp gelmişler Forum'a. O mutlu gün Forum'da bayram havasında kutlanmış. Bir yılı daha kalplerde geçirmenin mutluluğuyla dans edip eğlenmişler. Akıllarda bir anı olarak kalsın diye Hitsu'ya verilen parşömen herkesin görebileceği bir yere asılmış. Forum'un büyük aşkının ve büyük dostluklarının nasıl başladığını gelecek nesil görsün diye dört bir yana kopyası yollanmış. Bu dostluk hikayesi Forum'da kulaktan kulağa dolanmış.

24. Beğen
    Lynx got a reaction from uchiha_n in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Seher kanka kaşınıyor musun ne? Aklını çelmesene sevgilimin. :lol: Nur-chan, bu ne yapmış ya düşmanımızı koymuş. :angry: Dövelim.
    Ehem, ben çoktan kutladım da neyse hadi burda da kutlayayım. B)
    Hep destan yazıyorum, o yüzden bu sefer kısa kesicem. :D
    Seni seviyorum canım.. ^_^ Biliyorsun zaten. :* Birlikte nice mutlu, huzurlu, sağlıklı senelere inşallah.. :wub: Forumda tanıştık, o yüzden şimdi burda da kutlamazsam ayıp olur diye düşündüm her ne kadar foruma girmesek de.. -_- Geçen sene doğum gününde Level 11'deki kızı bulmuştum hiç unutmuyorum, ne uğraşmıştım. :lol: Ne günlerdi ya.. Ahh ah. Kim bilirdi seneler sonra böyle birlikte olacağımızı. :* Bir de dalga geçiyorduk forumda evlenicez diye heheh. Neyse bu muhabbetin sonu uzun eskilere gidersek. Kısa kesicem. :* Doğum günün kutlu olsun canım benim. ^_^ :*
  25. Beğen
    Seher kanka kaşınıyor musun ne? Aklını çelmesene sevgilimin. :lol: Nur-chan, bu ne yapmış ya düşmanımızı koymuş. :angry: Dövelim.
    Ehem, ben çoktan kutladım da neyse hadi burda da kutlayayım. B)
    Hep destan yazıyorum, o yüzden bu sefer kısa kesicem. :D
    Seni seviyorum canım.. ^_^ Biliyorsun zaten. :* Birlikte nice mutlu, huzurlu, sağlıklı senelere inşallah.. :wub: Forumda tanıştık, o yüzden şimdi burda da kutlamazsam ayıp olur diye düşündüm her ne kadar foruma girmesek de.. -_- Geçen sene doğum gününde Level 11'deki kızı bulmuştum hiç unutmuyorum, ne uğraşmıştım. :lol: Ne günlerdi ya.. Ahh ah. Kim bilirdi seneler sonra böyle birlikte olacağımızı. :* Bir de dalga geçiyorduk forumda evlenicez diye heheh. Neyse bu muhabbetin sonu uzun eskilere gidersek. Kısa kesicem. :* Doğum günün kutlu olsun canım benim. ^_^ :*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.