Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının son zaferi 21 Eylül 2023

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Doğum günü 05/11/1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

630230 profil görütülenme

Amygirl üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Amygirl

1. Bölümde ölen kişileri o bölümün altına spoiler tagı olmadan yazarsak kurallara uymamış oluyor muyuz?

Yorumları görüntüleye tıklayan spoiler yemeyi kabul etmiş olduğu için spoiler vermemiş olmuyor muyuz?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Attığın ss ve linkler Disquss yorumu. Disquss admini bölümün altına o bölümün spoilerını kişi yazabilir diyor. Yorumları görüntüle butonuna basan birisi zaten spoilera hazırlıklı olması gerek diyor. Bu konuya itirazın varsa @Barış D. Baryshx a ulaşabilirsin. 

3. Amygirl

Amygirl

Ki kendisi geldi zaten :D

4. krizalid

krizalid

Alıntı

Evet finalde olanı, final bölümünün yorumlarına yazabilirsin. Her ne olduysa...çok açık ve net yazıyorum. Seriyi izleyecek kişi final bölümüne gidip, final yorumlarını okuyorsa yapacak bir şey yok onun için zaten

O zaman bende  https://www.turkanime.tv deki bütün  animelerin altına Disquss  yorumlarına o bölümde ne olduğu ile ilgili bilgiyi yazabiliyorum. Spoiler tagı kullanmama gerek yok.

Anime tanıtımlarının altına önceki sezonlardan bilgi yazamıyorum ama? 

spoiler leri animenin 1 den 12 ci final bölümüne kadar yazabiliyorum. 

Yorumları görüntüle butonuna bastıkları için o bölümü izlemeyenlerin spoiler vermişsin deme hakkı olmuyor.

Spoiler vermişsin diyenler için burada yazılanları kanıt olarak sunabilirim yani. Okey. 

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.