Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

2. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

1. Amygirl

Amygirl

Bana yazılı bir şekilde vermen lazım bro yoksa söyleyemem :D Ben de bir gün hasta yakınına "Hastanıza teşhis koyduk. Tanısı Jugem jugem... " şeklinde bir şey söylemek isterdim :D Aklıma bir karikatür geliyor.

Spoiler

Dxy3jYxX4AAxibZ.jpg

2. (See 17 other replies to this status update)

3. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

1. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus Onu hayatta öyleyemem sadece jugem jugem ve shinpachi no unko kısmını biliyorum :D 

4. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

1. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder dilime gintamadan bulaşmış çok şey dolanmıştır :D Korkunca doreamon şarkısı söylemek gibi :D 

5. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

1. Amygirl

Amygirl

Hahahahahaha bazen bazı replikler dilimize yerleşiyor maalesef kimse anlamıyor bizden başka da :D

benim de bu var 

Spoiler

6. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

1. Amygirl

Amygirl

Çok iyi diyor ama zaten onun yüzünden teniste de dönerek karşılık verip Rolling Thundaaağğğ diyorum deli sanılıyor olabilirim :D

7. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

8. Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.

Spoiler

474136b942e333d36a85b916a11e3741.jpg

9. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

10. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

1. Amygirl

Amygirl

Taraftar olmaya da razıyım servislerine ooooouuououo diye tezahürat yaparım :thank_you__onion_by_elcerbero:

"Suki desu yo!" deyip geri gelsem de olur :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: zaten günümüzdeki ben şeklinde gidersem bir şey değişmiyor gene imkansız olurdu :suicideoniplz:

2. (See 16 other replies to this status update)

11. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

1. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder sao gibi bir şeyde o kişi asıl kişi olmuyor bro tatmin etmez beni :silence-onion-head-emoticon:

@Caprihorn Truck-kun isekai transport mümkünse insan olarak göndersin beni :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

12. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

1. Amygirl

Amygirl

Ne umudu olum isekaiye gitme ihtimalim mi var :silence-onion-head-emoticon:

13. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

I see no difference :loveloveplz:

1. Amygirl

Amygirl

Adana konusunda heveslendiriciyim :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ay dur şimdi bir ara anlatırsın :evil-smile-onion-head-emoticon:

14. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Ben de beyaz tenliyim no problem :D 

Senin ağzın iyi laf yapıyor bro :D Nasıl reddedilmişsin o kadar şaşılası D 

15. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Ahahahha Adana da yaşaman lazım anlaman için 

Adanada forever yaşarım :loveloveplz:

Ahahahha onlar benim sunshine ım ben onların değil :sad__sad__onion_by_elcerbero:

16. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Adana anlatılmaz yaşanılır :D Sana sosyolojik bir çalışmadan bahsedeyim :D Yurtdışında ve yurtiçinde gurbetçilerde memleket hasreti en fazla Adanalılarda varmış :D ayrıca hayatının bir döneminde Adanaya yaşamış olan kişiler en çok Adanayı özlüyorlarmış :D 

Ahahaha gay dizisi aktörü olmaları gay oldukları anlamına gelmiyor ama yine de bana bakmazlar zaten :D 

17. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Adanalıyım ben :D çok alakalıdır :D hediye işte :D 

Taylandlı gay dizisi aktörlerine aşığım bu aralar :thank_you__onion_by_elcerbero:

18. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Onlar evde her yere tırmanabiliyor :D 

Ispartadan hediye gül suyu o aşk iksiri olsaydı ve işe yarasaydı şu an Taylanddaydım :smoking2-onion-head-emoticon:

19. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

20. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Kedilerimin normal hali bunlar hahahah tele geçince atayım

21. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

22. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@Perfectum o djleri boş ver :D :D 

@Pseudohomophylus kolay gelsin ama her interne dediğim şeyi diyorum önce uzmanlık branşını düşünme önce doktor olmaya bak. TUS ta ilk 20 ye girip FTR yazan ama kendi öz babasına STEMI tanısı koyamamış FTR asistanı olma bu çok üzücü bir durum.

23. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus Unutuyorsan o animeyi sevmemişsin demektir :smoking2-onion-head-emoticon: o değil de sen intern değil misin ne sınavı :cute2-onion-head-emoticon:

24. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus vakit geçtikçe anlayacaksın ki bölümleri toplu izlemek güncel izlemekten daha çok vakit alıyor. O sebeple ben biriktirmiyorum :(

@pegasusejder aferin ablaları nasıl mutlu edeceğini biliyorsun sözlerinle :thank_you__onion_by_elcerbero:

25. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder onun yerine 3d bulup sevsem iyi olurdu

@MikasaWithInTheFire sen neden izleyemiyorsun?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.