Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Amygirl reacted to Singularity in Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
    ikimiz burada çürüyeceğiz kanki 
  2. Beğen
    Amygirl got a reaction from okumuradesu in Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmekted   
    @LeornKayn neymiş o söyle de banliim
  3. Harika
    Amygirl got a reaction from Songena in Özlemişim.   
    hahahahahah boş ver ben arada görüyorum benimkileri :D Cem Yılmazın bir yazısı var ya küçükken salaktım aynen öyle hissediyorum :D 
  4. Harika
    Amygirl got a reaction from sShoguNn in Ruh halim   
    Muko chan işe yarıyor kısmen 
  5. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn in koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir   
    Madem talep var :D 
    bunda arka planda ıslık şeklindeki ses

6. Beğen
    Amygirl got a reaction from LeornKayn in koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir   
    OST nin arka fonunda çalıyor bulamam şimdi :D 
  7. Beğen
    Amygirl got a reaction from LeornKayn in koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir   
    Kız fazlası ile ütopik bir karakter kesinlikle katılıyorum. Ancak o serinin puanı tek bir ost sinden 10 üzerinden 9 dur bende. Ostde bir ses var. İşitme cihazlarını kulaktan çıkardığında aynı o ses gelir. Acayip edebi bir dokunuş şahsım adına :D Bırak da kız saf iyi niyetli olsun :D 
  8. Üzgün
    Amygirl got a reaction from sShoguNn in koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir   
    OST nin arka fonunda çalıyor bulamam şimdi :D 
  9. Beğen
    Amygirl got a reaction from Lizardon in Shoujo animeler hakkında iyi bilgisi olan var mı acaba?   
    Nana, Kuragehime, Paradise Kiss beğendiğim joseilerdendir. Bunun dışında nodame cantable, chihayafuru var bilindiklerden
  10. Beğen
    Amygirl got a reaction from Lizardon in Shoujo animeler hakkında iyi bilgisi olan var mı acaba?   
    Lovely Complex, Skip Beat, Tonari no Koibutsu kun, Nijiiro Days, Ore Monogatari favori shoujolarımdır. Bunların dışında Kaicho wa Maid sama, Itazura na Kiss, Kimi ni Todoke klasik shoujolar herkesin bildiği. Hepsini tavsiye ederim. Ama erkek olarak shoujodan zevk almak istiyorsan öncelikle Skip Beat i tavsiye ederim Favorimdir <3
  11. Beğen
    Amygirl reacted to Singularity in Ezginin durumunun altında tonlarca yorum olacağı için buradan yazayım. Gelmeyin benim   
    hönk ? kaç tane tonbla bla(dilim dönmedi) var sende  
  12. Beğen
    Amygirl got a reaction from Singularity in Giiiiiirrrr kanıma   
    Ben burada yas tutuyorum T-T

13. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx in Forum chati ile ilgili sorular hakkında eski chat geri dönmeyecek fakat alternatif bi   
    Peki Zeki Müren de bizi görecek miii 
  14. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn in Forum chati ile ilgili sorular hakkında eski chat geri dönmeyecek fakat alternatif bi   
    Peki Zeki Müren de bizi görecek miii 
  15. Beğen
    Amygirl got a reaction from Lizardon in mailo gato doito yo!   
    Mail diyor adminim :D 
  16. Beğen
    Amygirl got a reaction from 1456ha in mailo gato doito yo!   
  17. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx in mailo gato doito yo!   
  18. Beğen
    Amygirl reacted to sShoguNn in mailo gato doito yo!   
    Hehe eymi giril capanca konuşuyor
  19. Beğen
    Amygirl got a reaction from Lizardon in Öyle bir ölsem öyle bir ölsem ki...   
    Vicdan sahibi olmak da zor
  20. Beğen
    Amygirl got a reaction from Leffwn in Tekrar tekrar teşekkürler abla. :3   
    Adresinizeteslim yazarsan çıkar
  21. Beğen
    Amygirl reacted to Barış D. Baryshx in   
    İnsanlık suçu resmen, kirito ve guts karşılaştırılması. Derhal Avrupa insan hakları mahkemesine başvuruyorum :P
  22. Beğen
    Amygirl got a reaction from Kudaran in   
    Sorma ben de ağladım :D
  23. Beğen
  24. Beğen
  25. Beğen
    Amygirl got a reaction from Singularity in Neden üye olduğum her sitede bayan sanıp ö.m atıyorlar   
    Hayır kaçak mazot işindeyim :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.