Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Amygirl reacted to kawaii kereste in Ecchi FC [+18]   
    bir an son spoilerın içinden "evet bahaneleri alayım" falan çıkcak sandım :D

2. Beğen
    Amygirl got a reaction from o2kan in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    İzlediğim çizimleri en garip animelerden birisidir :D Rap ben de pek aramam ama geleneksel Japon müziği ile karıştırınca çok değişik olmuş :huh: Bir de korku gerilim animesinin açılış müziği olunca insan değişik buluyor :D
  3. Beğen
    Amygirl reacted to o2kan in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    nana mizuki wild eyes
    Basilisk ending
  4. Beğen
    Amygirl got a reaction from Lynx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Juliet'in doğum günüymüş bugün :D :D Doğum günün kutlu olsun :D Şimdi profillerinize baktım da biriniz kova biriniz balık burcusunuz :huh: İlginç bir birliktelik :huh: Neyse burç konusuna pek girmeden gideyim ben :ph34r: kızarlar :ph34r:
  5. Beğen
    Amygirl got a reaction from Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Juliet'in doğum günüymüş bugün :D :D Doğum günün kutlu olsun :D Şimdi profillerinize baktım da biriniz kova biriniz balık burcusunuz :huh: İlginç bir birliktelik :huh: Neyse burç konusuna pek girmeden gideyim ben :ph34r: kızarlar :ph34r:
  6. Beğen
    Amygirl got a reaction from Ji-sama in Anime Karakteleri gibi olmak.   
    Ben Tsunade nin kıyafetlerini giymek istiyorum :D dikişle aram iyidir boş bir vaktimde kumaşlarını da bulacam :D gülmeyin :D ciddi ciddi kafama koydum :D
    Saç bakımından renk olarak uyuşmuyoruz Tsunade ile şu an saç olarak benzediğim tek karakter Zangetsu :D :D Gintoki ile aramızdaki en büyük ortak özellik saçlarımızın permalı oluşu :D
    ha bir de Tsunadenin alnındaki işaretin olduğu yerde bir benim var benzerlik sayılırsa o da :D
    Tsunade nin kostümünü hazırladığımda buraya koyarım :) çok zor olmasa gerek :huh:
  7. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx in Anime Karakteleri gibi olmak.   
    Ben Tsunade nin kıyafetlerini giymek istiyorum :D dikişle aram iyidir boş bir vaktimde kumaşlarını da bulacam :D gülmeyin :D ciddi ciddi kafama koydum :D
    Saç bakımından renk olarak uyuşmuyoruz Tsunade ile şu an saç olarak benzediğim tek karakter Zangetsu :D :D Gintoki ile aramızdaki en büyük ortak özellik saçlarımızın permalı oluşu :D
    ha bir de Tsunadenin alnındaki işaretin olduğu yerde bir benim var benzerlik sayılırsa o da :D
    Tsunade nin kostümünü hazırladığımda buraya koyarım :) çok zor olmasa gerek :huh:
  8. Beğen
    Amygirl got a reaction from sebasuchan in Ecchi FC [+18]   
    Baklavalar 2 karşınızda :D :D

9. Beğen
    Amygirl got a reaction from Hokage_Minato in Gintama Filminden Önemli Bilgiler   
    atar yapma fiber bro sorun bende de olabilir :D Ne zaman bir animeyi sevmeye başlasam bitiyor
    Önce Bleach sonra Fairy Tail şimdi de Gintama
  10. Beğen
    Amygirl got a reaction from Shiroyasha in Gintama Filminden Önemli Bilgiler   
    Fiber Bro kaç gündür bir iyi haber paylaşmıyorsun şurda yaa bir anime ya bitiyor ya da animeye ara veriliyor
  11. Beğen
    Amygirl got a reaction from Eternax in Gintama Filminden Önemli Bilgiler   
    Fiber Bro kaç gündür bir iyi haber paylaşmıyorsun şurda yaa bir anime ya bitiyor ya da animeye ara veriliyor
  12. Beğen
    Amygirl got a reaction from kawaii kereste in İtiraf Köşesi   
    Ben bağırıyon
  13. Beğen
    Amygirl got a reaction from Cold Dewil in İtiraf Köşesi   
    Bana diyecektim ben çıkmış olsun böyle de güzel B) Rolu kek e laf yoook olsa olsa o BİM de satılan Topi Tanem'den kaynaklanıyordur :D :D
  14. Beğen
    Amygirl reacted to kawaii kereste in İtiraf Köşesi   
    ben bağırmadı
  15. Beğen
    Amygirl got a reaction from BynMubo in Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?   
    Vaaay böyle mi olduk editörüm TRHK (Tsuruga Ren Hayran Kulüpleri)'nin Türkiye Şubesi Başkanı olarak böyle bir birlikteliğe izin veremem Ya Ren'i seçeceksin ya Sho'yu :D Sen Sho'yu seç gene Ren bana kalsın B)
    Skip Beat te Kyoko olmasam da olur aslında :D onun kadar tatlı olamam :D orada başka bir bayan karakter olsam da Ren'i hipnotize ederdim hihihihihihihihihi
  16. Beğen
    Amygirl got a reaction from Cold Dewil in İtiraf Köşesi   
    Latince değil de Japonca bir kaç şey söyleyebilirim aslında ama olsun gene terbiye bozulmuş oluyor ben en iyisi Allah'a havale etmeye devam edeyim :D
    İtiraf ediyorum en sevdiğim abur cubur Alpella rulo kektir hem çok hafif hem de lezzetli bıraksalar bir koli yerim ama abur cuburu azalttım yemiyorum artık B)
  17. Beğen
    Amygirl got a reaction from BynMubo in Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?   
    Kyoko mu :D Ben o animede Kyoko olacaktım var yaa Tabi seçimlerimiz kesin zıt yönde olacaktı ama :D
    Ayyyyy hayali bile süper
    Bekle beni Ren'ciğim
  18. Beğen
    Amygirl reacted to kawaii kereste in İtiraf Köşesi   
    çıktığım ilk kızın bir gün ağzı kokuyor diye evde işim var deyip kaçmıştım yanından, aynı gün ayrıldım kızdan... o koku hala burnumda...
    annemin ördüğü kazaklara bayılırım ve severek giyerim, ufakken dışarda da giyerdim ama artık ev içinde giyiyorum sadece(üstüme tam oturmuyor artık ördükleri :D)
    lise 3te kantinde kimyacıyla kız-erkek ilişkileri konusundaki tartışmamızda "hocam azıyoruz dalına bakıyım o yüzden kızlarla arkadaş oluyoruz." diye bir çıkışım vardı, okulda feymıs olduydum. kimyacıyı seven hiç kimse yoktu o yüzden beni tebrik ediyordu herkes yaptığım rage yüzünden :huh:
    6. sınıfta sadist türkçe hocası beni ve sıra arkadaşımı tahtaya kaldırıp birbirimizi tokatlattırdı. ilk arkadaş vurdu tabii kanundur birbirimizi tokatladığımız için yavaş vururuz. yavaş vurmadı, bayağı sert vurdu aklınca hınzırlık yapmış yani. sıra bana gelince nasıl asıldıysam çocuğun kafası tahtaya girdi, bir daha da hoca biz 2mizi kaldırmadı -.-'
    edit: ha bi keresinde öğle arasında kutu kola içtiydim, hoca sınıfa girdi herkes ayağa kalktı tam "Sağol!" derken ben sağol demek yerine devasa bir kükreme eşliğinde geğirdim. o "Sağol!" gürültüsüne rağmen bütün sınıf+hoca duymuş.
    ergenliğimde yurt tuvaletinde aynanın önünde güneş gözlüğü takıp telefonumla fotoğraf çekindim. evet bunu yaptım. ve bunu feyse koydum utanmadan. şimdi utanıyorum tabii...
  19. Beğen
    Amygirl got a reaction from Cold Dewil in Nickinizin anlamı?   
    Aydınlandım resmen :huh:
  20. Beğen
    Amygirl got a reaction from Mπ. D. Πλούτωναλη in Ecchi FC [+18]   
    eççi diye okunuyor :D
  21. Beğen
    Amygirl got a reaction from Weeaboosour in Tite Kubo Almanya Yolcusu   
    Sanırım demek istediğin şey Facebook'ta bazı anime sayfaları Kubo Sensei'in Marmaris'te seminer verdiği hakkında yalan haberleri olsa gerek... Adam gelse İstanbul'a gelir Marmaris'e kim çağıracak :D :D
  22. Beğen
    Amygirl reacted to Toprakezgi in Ecchi FC [+18]   
  23. Beğen
    Amygirl reacted to Toprakezgi in Ecchi FC [+18]   
    Efenim fotolarımız geliyor.

24. Beğen
    Amygirl reacted to kawaii kereste in En gereksiz anime karakterleri ?   
    ben ufaktan yol alayım... :( :blink:http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OPhf7oYL_zM
  25. Beğen
    Amygirl reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Ezgi seher olsa ne olcak forumda yok gibiler :)Vazifemiz Dışlanma yoktur burda :)Böyle giderse rütbesini Baklava Mühendisi yapacam :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.