Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

1. Haruka

Haruka

Açılın ben evlencem. :happiness-crazy-rabbit-emoticon: 

Bu ara dört bir yanım da düğün nikah zaten araya kaynarım. Ahahhss

Barış Bey Admin de evlenecekmiş demek nerdeyse. :cruch-onion-head-emoticon:  

Beti planı devreye sokalım bir ara. :cool-onion-head-emoticon:

2. (See 21 other replies to this status update)

2. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

1. Haruka

Haruka

Ayıb ediyon Barış Bey Admin hep böyle zamanlarda gelmiyoruz. :expulsion-onion-head-emoticon:  

Beti gel ya istenmiyoruz belli ki planlarımızı daha gizli halledelim. :relax1-onion-head-emoticon:

3. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

1. Haruka

Haruka

Ne demek emekli ettim? Ezgi daha benim levelimi düzeltmedi emekli olabilemez. :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

4. Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anlamasını beklemeyin.

1. Haruka

Haruka

En azından çamaşır makinesine atması da iyi bir şey bence. :P

2. (See 8 other replies to this status update)

5. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

6. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Çk krktm çk.s.s Ezgi bilir çok korkarım. :(

2. (See 40 other replies to this status update)

7. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

8. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Hem belki o evden çıkar çıkmaz düşünce ben de oradan geçiyor olacağım kim bilir. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

9. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Yanında olamasak da o bilir yanında olduğumuzu. Umarım sen düşersin. :bled2-onion-head-emoticon:

10. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Tabii görürsem gülebilirim de. Gülmüşlüğüm çoktur. Fakat çok güzel düşer. Adasafsfs

11. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Ben de geldiğimde garipsiyorum ahasfagf 

Neyse sonuç olarak Ezginin tarafı belli. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Olur da düşerse biz onun kalkmasına yardım ederiz sen raad. :booger-crazy-rabbit-emoticon:

12. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Gizli bir emelim yok ki en azından Ezgi'den gizli bir emelim olmaz. Kendine gel. :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

13. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Admin Bey yaşlandım bile o da bir şey mi? :D

Şu an kurduğun cümleye anlam veremedim. Normalde çok nadir telefondan bakıyorum foruma. Bugün bilgisayarda olduğum için de bir şeyler yazdım. Ezgiyi neye inandırıyorum sanki? :booger-crazy-rabbit-emoticon:

14. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Sorry beyin fonksiyonlarım işlemiyor. Birkaç gündür istediğim uyku düzeyine ulaşamadım. :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Telefonda takılıyorum genelde. Oradan da çok nadir açıyorum. Şöyle bir bakıp kapatıyorum. :D

15. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

O nasıl kızgınlık? :big-eye-onion-head-emoticon: 

Peki neden kızgınsın?

16. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Bu ifadeden ne anlamalıyım Barış Admin Bey? :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

17. 1 yılın ardından foruma geri döndüm ve neler değişmiş neler?!

Umarım çabuk ayak uydururum :cute-milk-bottle-emoticon:(Ya bunlar ne kadar güzel emojiler böyle, bayıldım!!)

Veeeeeee~~

Geri çekilin otakular!!!

''uchiha_n'' sahalara geri döndü!!!!:ahaaah-onion-head-emoticon:

1. Haruka

Haruka

Çok nadir bakıyorum onda da yazmıyorum. :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

18. 1 yılın ardından foruma geri döndüm ve neler değişmiş neler?!

Umarım çabuk ayak uydururum :cute-milk-bottle-emoticon:(Ya bunlar ne kadar güzel emojiler böyle, bayıldım!!)

Veeeeeee~~

Geri çekilin otakular!!!

19. 1 yılın ardından foruma geri döndüm ve neler değişmiş neler?!

Veeeeeee~~

Geri çekilin otakular!!!

1. Haruka

Haruka

Nurcan çağırdı hemen geldim. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Gerçi ben arada bakıyorum zaten buralara ama sıkıcı. :booger-crazy-rabbit-emoticon:

20. Prince of Stride... :cheer3-onion-head-emoticon: Hebele Hübeleee akşjshdbkasd

1. Haruka

Haruka

Anime tanımına kurban. :D Tamam ona da bakacağım. Hadi kalhk kız hazırlan. asdfadsf

2. (See 2 other replies to this status update)

21. Prince of Stride... :cheer3-onion-head-emoticon: Hebele Hübeleee akşjshdbkasd

1. Haruka

Haruka

Ben de başlayacağım, her yerde konuşuyon. :no-no-crazy-rabbit-emoticon: 

2. (See 2 other replies to this status update)

22. Söylicek birşey bulamadım asjfhjkasf

1. Haruka

Haruka

Arada bakıyorum muhabbette hiç ilerleme göremeyip kapatıyorum. :D

23. Söylicek birşey bulamadım asjfhjkasf

24. Söylicek birşey bulamadım asjfhjkasf

1. Haruka

Haruka

O masayı fırlatamadan masa kafana düşsün inşallah. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

25. Yaşanan gün mazi olur..

1. Haruka

Haruka

Canım ya bilmem mi kıymetini?  Tabii ki bileceğim. :booger-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 12 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.