Jump to content

heymely

TA Disqus Moderatör
  • İçerik sayısı

1788
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    heymely got a reaction from Lycaenidae in Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla   
    Gokushufudou’yu bende merakla bekliyorum. Harem üyelerimden biri ev erkeğim. 
  2. Beğen
    heymely reacted to Real-Men-Frrranky in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    hayırlı olsun izlemiştim tekrar izleyip sonra da mangasına geçerim iyi oldu
  3. Teşekkür
    heymely reacted to Pseudohomophylus in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    Teşekkürler Mely
    Umarım bu da bol katılımlı ve eğlenceli bir etkinlik olur.
  4. Beğen
    heymely reacted to yumulonely in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    Detroit metal city. Listemde duruyor ama hiç bakmamışım sjsj
  5. Harika
  6. Beğen
    heymely reacted to Pseudohomophylus in 4 Ekim hayvanları koruma günümüz kutlu olsun. Sessiz çocuklarımızı bir gün değil her   
    Son dakikalarda da olsa yetiştim
    Hayvanlar, senin gibi bir koruyucu meleği olduğu için çok şanslı
  7. Beğen
    heymely got a reaction from Eolo-sama in Hakim bey böğün canlı duruşma var mı   
    @Eolo-sama
  8. Beğen
    heymely reacted to Eolo-sama in Hakim bey böğün canlı duruşma var mı   
    Yakışırlar :D @heymely
  9. Beğen
    Olsa mis gibi izlenir shipim de olursa benden mutlusu olmaz herhalde... Olsa da izlesek. @Eolo-sama

10. Beğen
    Bir şans vereyim madem... Bir de belki animesini yeni bir stüdyo devralıp devam ettirir bir gün @heymely Olur mu olur
  11. Beğen
    Mangada bile yarım kalmış diyebilirim yine de ship damarımın arttığı bölümleri var o yüzden okumuştum çok ümitle başlama yine de derim  @Eolo-sama
  12. Beğen
    İyi iyi profilim güzel bir şeye vesile olmuş demek ki :D İtiraf edeyim mangasını okumadım ben ama güzel devam etti diyorsan okuyayım @heymely
  13. Beğen
    Geçenlerde profilinde görüp 2. Kez izleme gereksinimi duyup tekrar izledim. Kesinlikle devamı gelmesi gereken bir animeydi üzdü ama mangasından idare ettik. Animeyi izleyip Nicolas’ı sevmeyen olabilir mi bilemiyorum hem çizimleri hem karakterin kendisi harika @Eolo-sama
  14. Beğen
    @heymely Gangsta güzel animeydi de stüdyo batınca devam edememesi kötü oldu. Devam edebilse ünlenirdi iyice şu an pek bilinmiyor ona rağmen hem izlemiş olup hem de Nicolas seven biriyle karşılaşmak güzel :D
  15. Beğen
    Nicolas kadar olmasa da iyi bir kızımız  @Eolo-sama
  16. Beğen
    Ndhhshshshshd @heymely net iyi pp bu arada Alex candır 
  17. Beğen
    Ona göre zomzoma girelim 
  18. Beğen
  19. Beğen
    heymely got a reaction from Eolo-sama in Sonbahar sezonunda King's Raid çeviriyor olacağım. Yarın Re:Zero'yu bitirip cuma günü   
    Şimdiden elinize sağlık. 
  20. Beğen
    heymely got a reaction from yumulonely in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
    Kura sonucu çıkan anime: Death Parade
    Anime 12 bölüm olduğundan dolayı 5 Ekim’de incelemesini yapmak üzere konu açılacak. Herkesin katılımını bekleriz. 
  21. Beğen
    heymely got a reaction from herhangibiri in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
    Anime 12 bölüm olduğundan dolayı 5 Ekim’de incelemesini yapmak üzere konu açılacak. Herkesin katılımını bekleriz. 
  22. Beğen
    heymely got a reaction from ShadyRogue in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
  23. Beğen
    heymely got a reaction from Perfectum in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
  24. Beğen
    heymely got a reaction from Sejiuku in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
  25. Beğen
    heymely got a reaction from Chibi-chan in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.