Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Durum yanıtları bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

2. Bu Ballroom e Youkoso'nun mangası neden devam etmiyor anime manganın üstüne ekleyerek final verdi. Birde 2. sezon söylentileri dolanıyor. Seri sadece anime üzerinden mi devam edecek acep

3. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

4. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

1. Mileydi

Mileydi

@Estable Övünç ?
      @Amygirl Reyting kaygısı yaşıyorum ?

@Singularity Birde üye olacak ?

2. (See 9 other replies to this status update)

5. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

6. Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 

7. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

8. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

9. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

10. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

1. Mileydi

Mileydi

Spoilerlarımı aldım canım yaaa, neyse ki bana pek işlemiyor ?İlk sezonunu izledim, 2 sezonu yarım kaldı ama izleyeceğim güncel takip etme özürlüyüm ben ? Bahsetmişsin gördüm 98558652 gözle bekliyorum ?

2. (See 10 other replies to this status update)

1. Mileydi

Mileydi

Yaaa bayılırım senin yazdıklarına ama hem Steins Gate izlememişim hem oyunlardan anlamıyorum okuyorum ama sadece okuyorum yinede bir takipçin var haber edeyim dedim ? Bu arada Steins Gate için serzenişte bulunabilirsin etrafımdaki diğer anime severlerin beni bir dövmediği kaldığı için bu konuda oldukça deneyimli sayılırım ?

11. Houseki no kuni diğer adıyla mücevherler ülkesi diye bir anime buldum ve bendenizin sabah erkenden kalkıp işe yol alması gerekirken oturdum izledim bunu. Deli gibi gülüyorum gece gece. Sonuç olarak küçük gözler ve uykusuzlukla geçmiş eziyet bir gün ama güzeldi

bir daha yaparsam?

Neyse şuraya ost' unu da kondurayım.

12. Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz ifadesinden belli ne kadar sağlam bir karakter olduğu.

Spoiler

DgBOHcBX0AEWmL8.jpg:large

1. Mileydi

Mileydi

Özkanımm, bana göre uzun soluklu olması lazım işlenmemiş oldukça çok konu ve işlemeye açık bir ton konu var ama bunlar capon ne olacağı bilinmez :P

Ve günaydın bu arada ?

2. (See 12 other replies to this status update)

13. Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz ifadesinden belli ne kadar sağlam bir karakter olduğu.

Spoiler

1. Mileydi

Mileydi

One Piece  sadece 2 bölüm izleyip bıraktım ? Mangasını çok övüyorlar ama o.O Şöyle bir düşündüm de fangirllük yapmadığım sayılı serilerden biriymiş BNHA ? Ama Todoroki fanı olduğum doğrudur ki kendisinin hikayesi beni çok etkilemiştir, bence, türüne ve yüzeysel bir şekilde bakıldığında fark edilmeyen ağır bir dramı var serinin, sadece bunu izleyicin gözüne burnuna sokmadan yapıyorlar. İleride ne olur bilmiyorum ,mangaka nasıl bir yol izler, ne çizer, hikaye nasıl bir değişikliğe uğrar belli olmaz,  ama internette deli teoriler dolaşıyor ? Ayyy izleyinde azcık seri hakkında konuşacak birileri olsun etrafımda kimse izlemedi pehhhhh ?o kadar da öneriyorum ? Güncel izleme özürlü olan ben 3 sezonunu güncel takip ettim siz düşünün...

14. Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz ifadesinden belli ne kadar sağlam bir karakter olduğu.

Spoiler

1. Mileydi

Mileydi

Anlatsam spoiler anlatmasam içime dert ama kısaca başla, benim en sevdiğim son dönem shounenlerinden ?

15. Chat yok, konular var ama yok, sağ tarafta iletiler kısmının yanında olması gereken konular bölümü yok, eee yok o.O

16. Koe no Katachi animesinden kimselerin bahsettiğini görmemek ve bu kadar geç bulup izlemiş olmak çok kötü hissettiriyor. Animeyi izlerken yaşadığım duygu seli de üstüne tuz biber oldu.

17. Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni

18. Barakamon sen çok güzel bir animesin.
    dgb2gnpfm3twt7vwn2fw.jpg

Çok az animeyi 2. kez izleme zahmetine girerim ve Barakamon ise bunlardan birisi.

19. Ablakadabra :super-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

Bakmadım ki bakarım eve geçince mesai bitiyor benim :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

20. Ablakadabra :super-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

Kolay gelsin bebem aynı çalışmaca keyfine bak sen müsait olunca yazarsın aramızda iki kelamın lafı mı olur :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

21. Ablakadabra :super-onion-head-emoticon:

1. Mileydi

Mileydi

ADahdjadjKAHDhfjf hokussingularisssss :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

22. Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle. :gasp:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.