Jump to content

Ari01

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Ari01 got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ah doğru yazılılarda çıkacak sonuçta, haklısın o zaman. Biz de çoktan bitirdik yazılıları da aklımdan çıkmış bir an. :)
  2. Üzgün
    Ari01 reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyiyim bende. Benim de var öyle arkadaşım. Vardı ...
  3. Beğen
    Ari01 got a reaction from sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha thank you. :)

Herkese Günaydın 
    @sakurazozo good morning to you too. :)
  4. Harika
    Ari01 reacted to sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    I love your talk
  5. Beğen
    Ari01 got a reaction from sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hiç kimse yazmamış bari ben yazayım.
    Herkese Tünaydın. 
  6. Harika
    Ari01 reacted to spike in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ari-channnn affet beni.. çok geç cevap vermiş oldum, ders çalışma amaçlı biraz foruma ara vermiştim.. sorularını kaçırmış oldum :( senin soruların benim için:
    ... öyle bir bağ var yani :D

sorunu da cevaplayayım, sanırım 25 :D o da Code Geass'ı izlemem için arkadaşlarım baya önerdiğinden dolayı büyük bir gazla açtım, ilk sezonu bitirip öyle kalkmıştım. Hatta hatırlıyorum sabah 9-10 gibi başlayıp akşam 6-7 gibi bitmişti:D temel ihtiyaçlarım hariç kalktığımı da hatırlamıyorum bu arada:)
  7. Harika
    Ari01 reacted to ElegantWave in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sevindim :)
  8. Üzgün
    Ari01 reacted to Ucanbirkedi in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Attack on titan mangasınında yeni bölümü ile ilgili ve nisanda final yapıyor . 
  9. Beğen
    Ari01 got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bu aralar  çok fazla izleyemediğim için yaz tatilinin 1-2 haftası tam zamanlı otakuya bağlar, sonra kendime gelirim diye düşünüyorum. :D
  10. Beğen
    Ari01 got a reaction from Caprihorn in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Caprihorn
    Doğumgünün kutlu olsun!! Nice mutlu sağlıklı, başarılı yılların olur inşallah. 

11. Üzgün
    Ari01 reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş geldin abi. :)
    İyi geceler.
    Bildirim sesi gelmemiş. :D Bir de yeni yetme gelmiş kimse yok diye burun kıvırıyor. :D Sen yokluk görmemişsin, ben sabah yazdığım günaydın mesajına iyi geceler diye cevap yazdığımı bilirim. :D 
  12. Beğen
    Ari01 got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Gorkito Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın baban.
    Geçmiş olsun. Çok geçmiş olsun.
    Ne demem gerektiğini bilemiyorum, özür dilerim. 
    Sana diyebileceğim tek şey ağlaman gerektiği, bu öyle içinde tutabilecek bir şey değildir çünkü. Hiç kimsenin görmediği bir yerde bile, sessizce olsa bile ağlamalısın. 
    Hayat bundan sonra bir garip ve eksik olacaktır. (Ben kasım ayında hayatımda ilk kez birini, dedemi kaybettiğimde 3 hafta kendime gelememiştim. Senin acının ne kadar fazla olduğunu düşünemiyorum  bile.)  Ama ne zaman kendini yalnız ve üzgün hissedersen şunu sakın unutma, o bedenen yanında olamasa bile ruhen her zaman senin yanında olacaktır. Seni izleyip hep senin için en iyisini istemeye devam edecektir.
    Çok geçmiş olsun tekrardan. 

13. Harika
    Aa, kim senin gibi ponçik kalpli birini satar kii? :D

Yine bir derste iyi hallediyormuşsun. :) Ya illaki Rimell, sen de iyi dinlesene şu dersleri. :D
  14. Harika
    Ari01 got a reaction from Sawako in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Sawako bu arada hala fark etmediysen şu ^^ işaretini senden gördüm. Ama çok hoşuma gitti ya. ^^ :D
  15. Harika
    Haha. :D Sonunda sesli konuşmanızı yapabildiniz mi? 

Sende haklısın, fazla tatlı olmak da ayrı bir sıkıntı. :D 

Tmama tamam iyi olmaya çalışırım. :)
    İnşallah bir sıkıntı çıkmaz yarın. :)

Melek deyince aklıma gelecek iki kişisiniz. 

Haha öyle olsun. :D 
  16. Beğen
    Ari01 got a reaction from lunaninka in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Tanıştığımıza memnun oldum İrem. :) Ben geleli 1.5 ay oldu sayılır. İsmimi vermeyi pek sevmem ama buradakiler genelde bana Ari, Ari-chan veya Ariel diyorlar. Üçünden istediğin gibi seslenebilirsin. 
  17. Harika
    Ari01 reacted to spike in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    umarım ari-channnn sen de istediğin yeri tutturursun ilk senenden:)

18. Teşekkür
    Hadi inşallah. :) Sanki kaçmaya hazır gibisin bu konuda da emin olamıyorum o yüzden. :D 

Gençler herhangi bir derdiniz olursa veya bir şeye sinirlenirseniz falan gelip benimle konuşabilirsiniz, elimden geldiğince tavsiye vermeye çalışırım. :) 
  19. Harika
    Ari01 reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkürler Ferris^^   
    Ariel- chan  teşekkürler^^
    Benim forumda daha önceden takıldığım sıralar denk gelseydik çoktan sohbeti dibine kadar etmiş olurduk,
    hatta konuşulacak konu bırakmazdık emin ol.
    İkimizin de müsait olduğu zamanlarda her zaman konuşabiliriz.
  20. Beğen
    Ari01 got a reaction from spike in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @spike Öncelikle soruma böyle uzun ve hoş bir cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ben de  kendi görüşümü açıklayayım: (Senin kadar ciddi olamayabilirim ama. :) )
    Ben de neden olduğunu anlayamadım ama  sen canınız pizza çekecek diyip hamburgeri anlatmaya başlarken benim canım hamburger çekti, o mayonezin tadını aldım adeta.  (Çok güzel anlatmışsın yani. ) 

Şimdi, ilk olarak, pizzayı sevmene saygı duyuyorum. Pizza da çok güzel, dediklerine aynen katılıyorum. Ama sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. 

Bana göre hamburger, evet karışık oluyor ama, mesela köfte ve turşunun uyumu falan çok hoşuma gittiği için birden çok tat duyumun uyarılmasını seviyorum. 

Pizza konusunda da haklısın. :D Dediğin o flört testi ayrıca hoşuma gitti, çok zekice bir taktik aslında. Bir üstteki paragrafta da dediğim gibi bende kız arkadaşlarım/ erkek arkadaşımla yerken hep pizzayı tercih ederim. Zeytin olayını daha önce duymamıştım açıkcası, ama bir sonrakine denemek istedim şimdi. (Aramız bir zeytin yüzünden bozulursa biraz garip olur aslında. Ama pizza zeytinini sevmeyen de ne bileyim. :) )

Bu arada pizzayı canımın çekmemesinin nedeni daha dün pizza yemiş olmam da olabilir.

Diğer soruma verdiğin cevap da çok eğlenceliydi. Ama açıkcası çılgın olduğun bir zamanda nasıl bir cevap vereceğini de merak etmedim değil. Yine çok eğlenceli olacaktır cevabın, o anlamda. Çilekli süt tercihin çok zekice, zaten mantıya diyecek yok, kalbimizde yeri ayrıdır. 

Spike, tabii ki ben de sana daha çok soru sormak isterim, bende cevaplarını çok sevdim! O konuda üzülmene hiç gerek yok, malum ben de pek vakit bulamıyorum bu aralar. Ben aklıma geldikçe sorarım, sen de uygun oldukça yanıtlarsın, böyle döngüye gireriz. Ve bir de, genelde sorularım bundan daha efsanedir söyleyeyim, bulmasın biraz zor oluyor ama  sizin cevaplarınız buna değiyor. .
  21. Beğen
    Ari01 got a reaction from RiseRevolution01 in Yeni, garip bir kullanıcı   
    Hoş geldin. Ben 17 yaşındayım ve YKS kurbanıyım. Sen atlatmışsın ne güzel o stresi. :)

Ben de anime izlemeyi 9. Sınıfta arttırdım diyebilirim ama benim yaklaşık 50 - 60 tane olmuştur. Burada yine 100 küsürlerde izleyen birçok kişi vardır, ben biraz yavaş izliyorum sanırım.

Neyse foruma hoş geldin. (İki kere yazmış oldum ama neyse). Umarım zevkli vakit geçirirsin. :)

Buradan muhabbet mekanına gelebilirsin. Konuşmak istersen hiç çekinmeden dal sohbete, öyle belli bir konumuz olmuyor genelde. :)

22. Beğen
    Ari01 got a reaction from spike in Selam Arkadaşlar!   
    Hoşgeldin Spike. Ben 17 yaşındayım ve lise sona gidiyorum. 
    Duygularıma tercüman olmuşsun adeta. Umarım burada zevkli vakit geçirirsin. 
  23. Harika
    Ari01 reacted to Raikiri in Merhabalar! Raikiri kullanıcı adıyla foruma katıldım!   
    Memnun oldum. Teşekkür ederim yanıtın için :) 
  24. Harika
    Ari01 got a reaction from Raikiri in Merhabalar! Raikiri kullanıcı adıyla foruma katıldım!   
    Hoş geldin. :) Ben 17 yaşındayım ve aynı şekilde son 1-2 yıldır neredeyse bulabildiğim her vakit anime izliyorum. :D Bakemonogariyi hiç izlemedim ama Overlord ve NGNL iyidir. İngiliz Dili ve Edebiyatı hoş bölüm bence. :) 
    Umarım zevki vakit geçirirsin burada.  
  25. Üzgün
    olur. 
    Topu topu 8 sesli harf var ya, bulursun koçum. :) 
    Bulamazsan da bir sonraki sefere. Haha.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.