Jump to content

Chairo

Kayıtlı Üye
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • İlgi :
  Bilgisayar oyunları
  Edebiyat
  Sanat

Recent Profile Visitors

250 profile views

Chairo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Tabii, özel mesaj attım. Nereden bakacağını biliyor musun ?
 2. Merhaba hoşgeldin. Forumu kullanmaya çalışırken zorlanabilirsin biraz. Ben de yeni katıldım ama yardım etmeye çalışacağım. Şimdi özelden mesaj atacağım. Aktif olduğunda geri dönüş yaparsan bildiklerimi anlatabilirim.
 3. Çok harika olur, yapılırsa gelirim. Her yerde oynayabilirim, feedlerken bile eğleniyorum. Oyuncuları susturayım yeter. Ayrıca @bilemedim kardeşimiz de oynuyor, gergin olsa da prelerine iyi davranır.
 4. Çok teşekkür ederim, forumu çok güzel ve samimi buldum. Umarım iyi geçiniriz :)
 5. Merhabalar, hoşgeldiniz. Ben de katılalı çok olmadı. Ayarlara alışması zor olabiliyor ama ortam gerçekten hoş. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.
 6. Teşekkür ederim, yaptığın işte başarılar.
 7. Çok teşekkür ediyorum bir sürü gifi olan hanımefendi. Sabahtan beri dolaşıyorum gayet güzel ve samimi bir platformmuş, kontrol ettiğin için teşekkürler.
 8. Sakin ol şampiyon :D İstediğin yerde oynayabilirsin. Benim için problem değil birlikte feedleyebiliriz! Mutlaka haber vereceğim. Tanıştığıma çok memnun oldum.
 9. Çok isterim fakat şu an oyuna girecek kadar müsait değilim. 1-2 saat içinde müsaite düşeceğim, istersen sana mesaj atarım sen de uygun olursan o zaman gireriz. Bu arada Xayah oynuyor musun ?
 10. Ah kalbim... Bildiğim çoğu kişi dramı gereksiz buluyor ya da sevmiyor. Ama sana katılıyorum ana tür ne olursa olsun içinde dramda bulunmalı. Çok mutlu oldum böyle düşünen biri tanıdığıma. Evet en sevdiğim şampiyon, benim küçük tavustavuğum.
 11. Bana da aynı şekilde :D Ama bir yandan sempati duydum. Pek tarzım olmasa da ben de bu aralar romantizme takığım.
 12. Merhaba Emre, hoşgeldin! Romantizm ve dram favorisi olan bir erkek ilk kez görüyorum. Ama bunu duymak beni mutlu etti. Umarım iyi vakit geçirirsin forumda.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.