Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gorkito got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Boş yapan Gorjek kostümu 50tl
  2. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Mühendislik fakültesi kötü diyebilirim, rektörler genelde tıpçı veya hukukçu olduğu için hepsi kendi bölümüne bir şeyler yapıyor. Eğitim açısından da yani iyi sayılır. Hangi bölüm için?
    Ben düzenden yanayım. :)
  3. Beğen
    Gorkito reacted to explorer in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    sen niye yenileri giymiyorsunki, ama benziyormuşuz dert ortağımsın .d
  4. Harika
    Gorkito got a reaction from ChYRoN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @ChYRoN Bu mesleği düşün bence :D
  5. Harika
    Gorkito got a reaction from Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    hoş geldin.

yok o muhabbet şöyleydi

+izmirdemi oturuyosun?
    -benim evimden kordona gitmek 2 saat.
    +nerde oturuyosun çiğli falanmı?
    -hayır bayındırda oturuyorum
  6. Harika
    Gorkito reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Demir çalıların arasında ki adam ve stalker
  7. Üzgün
  8. Üzgün
    Gorkito reacted to lntegral in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Çok güzel gereken bütün özelliklere sahipmişim 
    Tarihleri takip ediyim seni bulıyım da bi ifşa ediyim 
  9. Beğen
    Gorkito reacted to lntegral in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Neyse ki her kötü hissettiğinde yalnız hissetmene izin vermeyecek arkadaşların var  
    :D Ege şivenin hatrına söylüyorum baş harfi ''T''  Bi de köy olduğunu söylediğin için 
  10. Teşekkür
    Kardeşim ben kitleme sanatını ığdırın zorlu koşullarında yaptım.Bu skillerimi sana karşı kullanmak istemiyorum.

Neyse hadi iyisin buseferlik eğer ki gelebilirsem çaylar benden.
  11. Üzgün
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ne yaptılar sana orda pegam 
  12. Beğen
    Gorkito reacted to Noya in Anime İstek ve Önerileri   
    Senin kadar olamasak da yapıyoruz işte bir şeyler
  13. Beğen
    Gorkito reacted to PelikanFaruk in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Sırf arkadaş ortamında havalı görünmek için kendi gurubuyla alakası olmayan ama ortamda bulunan sosyal statü olarak kendinden küçk gördüğü kişilerle dalga geçip arkadaşlarını güldüren tüplerden nefret ederim birkaç tanesini arkadalarıma laf attığı için dövmüşlüğüm bile vardır .  Benden uzak dursunlar iğreniyorum kendilerinden 
  14. Harika
    Gorkito got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  15. Harika
    Gorkito reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Pek bişi yaptığım yok ama yinede sağ ol.Kendimi oy toplamaya çalışan yeni açılmış partiler gibi hissediyorum ya.
  16. Beğen
    Bana güvenebilirsin.
  17. Beğen
    Seni çok tanımasam da mikkemel bir insan olduğun anlaşılıyor.
    Keşke devamı gelse pislik herifler animenin tam kızışacağı zaman final verdiler.

Gelmiş miyim.Hatırlamıyorum.
  18. Beğen
    @GorjekNan hao &shang feng bakabilirsin.

19. Beğen
    Yani bugün çalıştım diyenden ziyade şey önemli ya, "Gel birlikte çalışalım." Yani mesela ben çalışıyorum sende eşlik edeceksen et tavrı ilk başta biraz zorlasan da sonrasında gene bırakıyorsun ama öbür türlü birlikte yapalım daha etkili oluyor. Daha güzel bir psikopat bulman temennisiyle. :D 
  20. Harika
    Gorkito reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    zaman boyaman sıkıntılı aynen. Bira zdaha yuvarlaktan ziyade tarama gibi boyamışsın. Ilk hatı yumuşak geçip ikinciyi.....
    Ay ben ne yazıyordum burada kalmışım. Valla unuttum.
  21. Beğen
  22. Beğen
    Gorkito reacted to Pika-sama in Anime İstek ve Önerileri   
    "Bir çevirmeni anlamak için önce çevirmen olmak lazım"
                                                                              - Herhangi Biri

23. Beğen
    Gorkito got a reaction from SoredemoDodo in Rewatch yapmaktan neden nefret ediyorum   
    Konuya göre giden animelerde rewatch yapmak cidden sıkıcı oluyor ama Grand Blue gibi komedi veya gintama,Saiki K gibi anime arclar halinde olunca tekrar izlerken bile zevk alıyor insan, olayın ne olduğunu ve nasıl biticeğini biliyorsun ama insanı tekrar tekrar güldürüyor o tür animeler.
    Bu sadece animelerde de geçerli değil bazı dizileride rewatch yapmak güzel oluyor.
  24. Beğen
    Yapabiliyorsan neden olmasın? :D 
  25. Beğen
    Gorkito got a reaction from Orewaousama-EmreArs in Bir Anime Magazası Açıyorum - Orewaousama-Emre Ars   
    Satışlar başlayınca trendyoldan falan mağza linklerini konunun altına atarsan çok memnun olurum 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.