Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://forum.turkanime.tv/topic/10495-chihayafuru-tanıtım-civciv-konuyu-istila-etti/#entry188713 Tee 4 Mayıs'ta tanıtım yapmak istediğimi demiştim. Bugüne denk geldi. :D
    1. animestoxic

animestoxic

ha 4 mayıs ha 7 haziran ne fark eder :) bence çok güzel olmuş tanıtım :)

2. Songena

Songena

:D :D Teşekkürler :)

2. http://galeri.uludagsozluk.com/r/yarın-okullar-açılıyor-324220/ Biri beni teselli etsin lan. :( Bölüm değiştircem bir de. Ayrı bir stresi var okulun açılmasının. :|
    1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hangi bölüme geçiyosun kanka? :3

2. Songena

Songena

Sozel.:D Sonunda arka siraya oturabilcem.TM'de arka siradayken tahtayi gormuyodum. Sayisal derslerde sorun oluyordu. :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

Nasıl dediğimi hatırlamak istemiyorum aslında... :D

3. Lethal

Lethal

Ben okunması gerektiği gibi okudum, ödül varmı? :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yazıyı okuduktan sonra kendimi kandırılmış gibi hissettim niyeyse :'(

3. http://imgur.com/ke8Y6o9 Bitmiyor, uhuhuheg. ;( 70x50cm kagida yaparsam boyle olur. Kagura' yi da ins. tekrar boyle yapabilirim.
    2. Songena

Songena

Foto cekince renksizler iyi durmuyor ama. Soluk gorunuyo.:( 1 Mayis' a kadar yetisir ins. http://imgur.com/hFbl1nn

3. Bronex

Bronex

Güzel olmuş, ellerine sağlık. :)

4. Songena

Songena

Sagool. Bir de bitse... :D (Az kaldi gerci. )

2. konoha

konoha

Katiliyorum. Ayrica ben hic bu acidan dusunmemistim.

3. Songena

Songena

İyi ki düşünmemişsin. :D Denizkızında ve Kırmızı Başlıklı Kız'da üzülmüştüm çocukken. :|

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hadi hepsini yasaklayalım

2. Songena

Songena

İnşallah. Tembellik olunca olmuyor, bırakma. :D

3. asci

asci

geçen bilgisayar,çeviri derken bi baktım 2 ay kalemi elime almamışım.Zaten pek güzel değilken yeni sonuç felaketti:) o an anladım 1 gün bile ara vermemem gerektiğini:D

4. Songena

Songena

1 gün ara bile etkiliyor maalesef. :( Zaman olmadığında 5-10 dk çizgi çizip, 1-2 basit obje çizildiğinde bile insan paslanmıyor aslında. Düzenli çizmek önemli. :D Bende yaklaşık 2 ay ara vermiştim. 1 haftadır çiziyorum. Elim kalemi tanımıyormuş gibi davranıyor. Sanki ilk defa gördüğü bir yabancı gibi. assgfdsgs

4. http://www.atv.com.tr/webtv/elin-oglu/ozelvideo/elinoglu-yakinda-atvde?id=88dff59d-fbc3-45e2-a016-3d5973d3ecc3 Abnormal Summit Turk versiyon. :D İsmi sevdim. Fragmanda yazilarin altindaki biyik disinda ilgimi ceken sey pek yok. :(
    2. Songena

Songena

En azindan durustler. :D Koreliler de cok diziyi Japon dramalarindan ya da mangalarindan aldiklari icin pek garipsemiyorum. -_-

3. Songena

Songena

Artik bu durumu gectim bizde. :/ Uyduruk diziler bile hep uyarlama. Duzgun yaparlarsa hosuma gider acikcasi. Kore' deki programda Turkiye temsilcisine saygisizlik yapildi. Gecmiste Koreli esinden evlemenmeden birkac ay once bir kizla sanalda hos olmayan konusmasi ortaya cikti diye o kadar yalan hikayeler uyduruldu, abartildi. Sonra adam programdan atildi. :/ Bu olaydan sonra Satin almamiz hos olmayabilir ama Kore den cok daha iyisini yaparsak da sevinirim yani. :(

4. Songena

Songena

İlk bolumden sonra gorcez artik. :D

1. Songena

Songena

Bende onu daha cok sevdim de ilki bu oldugu icin paylastim. :D ( Gerci sona haksizlik etmek olmaz. Zeytin burnu' lu diycekler simdi deyip kimligini gostermesi... Ahdhdjghds

5. Kaağğ... neeeöğ haa.. me HAAA :D Gintama'daki en iyi Dragon Ball parodisi. :D
    2. Amygirl

Amygirl

ben madao ile shinpachi ye çok gülmüştüm :D

3. Songena

Songena

Shinpachi orda kendini aştı zaten. :D

4. Amygirl

Amygirl

geçen evde tek başımaydım.. Lavaboya giderken evde tek olduğumu fark ettim birden ve Shinpachi gibi yapasım geldi :D Sonra aklıma o sahne gelince gülmekten yapamadım :D

6. :|
    2. Songena

Songena

Hem havalı hem de bu kadar tatlı karakter görmedim. :D

3. ohmy34

ohmy34

ben iki sezonu da üşenmeden izlemiş ve bütün şarkılarını telefonuma indirip 1 sene hiç bıkmadan dinlemişliğim vardır o derece seviyordum aslında hala seviyorum da başka animelere haksızlık olmasın diye bıraktım :D

4. Songena

Songena

Animeyi ve şarkıları o kadar sevememiştim ben. :D Hoş karakterleri vardı ama. <3 Bir de saçları jöleli gibi durmasa iyiydi. :|

2. Songena

Songena

Hosbuldum. :D

Senpay didiii. :admire2-onion-head-emoticon:

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Miraba, nerelerdeydin 

4. Songena

Songena

Merabaa. 

Cagri merkezindeydim. Yetenenek sinavlari yaklasti diye Nisan' da biraktim.  Beni niye ise  aldilar hala cozemedim ama is tecrubesi oldu, guzel oldu.  Ahsgshd

Yeni tema her geldigimde mat. sinavindaymisim gibi hissettiriyor. Oyle bir kafa karisikligi... agsgahdh

7. Özlemişim.

2. Amygirl

Amygirl

Wayyys ünilisin artıkın bende işte iş güç koşuşturmaca

3. Songena

Songena

İkinci sınıfa geçtim ya, zaman çabuk geçiyor. Ben burdayken lisede 10.sınıfa gidiyordum. :D Bir ara eski yorumlarıma bakıp en saçmalarını siliyordum. Agsfsgg Hala bitiremedim, uykum var... :(

4. Amygirl

Amygirl

hahahahahah boş ver ben arada görüyorum benimkileri :D Cem Yılmazın bir yazısı var ya küçükken salaktım aynen öyle hissediyorum :D 

8. :(

2. asci

asci

güzel sanatlara uğraşıyordun o konuda mı sorun oldu

3. Dj-Morphosis
    4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence de. Honk diye dalmisiniz da olmamis o.

9. "Gerçek dediğiniz şey halkı cayır cayır yakar. Umudu anlayamazlar , diyalog canlarını sıkar. Özgürlükte ise tereddüt vardır ..."

10. "Irzımızdır çiğnenen, evladımızdır doğranan Hey sıkılmaz! Ağlamazsan, bari gülmekten utan!" Mehmet Akif Ersoy

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mehmet Akif'i bende severin, çok güzel söylemiş.

2. Nayru

Nayru

keşke sözü idrak edebilecek birileri de olsa...

3. Songena
  11. "Soylemedim mi ogul. Tanzimat var, gavura gavur denmeyecek. " YGS' den bir alinti. Şok gecirdim o soruda. :D

1. Songena

Songena

Trajik anilara bir tane daha eklenmis oldu. :|

2. Nayru

Nayru

neydi o sorunun cevabı?

3. Nayru

Nayru

o kadar da sosyal kasmıştım hiç değmezmiş meğer

12. 2 bölüm izleyip yoruldum. Monogatari'de çenesi düşmüş karakterlerin. :D O kadar konuştukları halde sıkılmadım, ilginç... :| Daha 2-3 karakter gördüm birinin dedikodusunu duydım ve hiç birini pek sevemedim şu an, hayırlısı. :|

1. kawaii kereste

kawaii kereste

Bakemonogatari izleyip de başladın değil mi seriye ? bi ileti yazmıştın da bunun hakkında, orda Bakemonogateri'den bahsetmiyordu o yüzden bi sorayım dedim :D

2. Songena

Songena

4. sezondan başladım. :| Diğerleri gözümü tutmadı nedense. :D Ve merak ettiğim karakterler o sezonda. Gerçi daha ismini duydum. Bi' göremedik şerefsizi. :@ O kadar dedikodusunu duyunca tanımadan sevemedim. :D

13. Aaağ vaaağ ağ ağ ağğ yoooğ ;(

2. Lynx

Lynx

Hadi ya ne olucak ki 2-3 bölüm sürmicek mi. :D Neyse söyleme. :D

3. Songena

Songena

Bu arc degil o baska. :D Bu da daha uzun olsaydi keske. ;(

14. Aaah ah Gintama sen nasıl bi' animesin? Filmin bitmesinden çok,Gintama'yı tekrar özliyceğimden çok seriyi izlemeyenlere üzüldüm. Film ne kadar çok şey kaçırıldığını anlatıyor. :| Hiç sıkılmadan kaç kere tekrar izlerim acaba? :D

2. Songena

Songena

Bir yandan izlemeni istiyorum. Bir yandan da Gintama'yı bitirip izlersen daha çok anlam bulucağını düşünüyorum. Şu an benşm kafam daha çok karışık. :P Karar senin. Spoiler yok onu diyim. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

İzleme bence...Her ne kadar izleyip gülmeni istesemde muhteşem bir anime olsada,şimdilik yeni bölüm gelmiyeceğini bilmek (T.T) O boşluk hissi...

4. Songena

Songena

:( O da var. Bir de çok hızlı ilerleme bence. Hele 200 lerde. Pat diye bitirince etkisi kötü oluyo. :|

15. Abnormal Summit ... :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.