Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Skip Beat manga Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler.............................. Kyoko hanim aga(hanim abla da olur ahshfjs) oldu . :o Rol bile olsa... Meltem şokk!

1. Songena

Songena

En son Corn' u hala peri sandiginda sasirmistim bu kadar. :D Forumda biri ciksa da mangayi konusup eglensem. :D

2. Giselle Night

Giselle Night

En sevdiğim animelerdendir kendisi :) mangasını da biraz okumuştum dizisini izleyip sonunu öğrenince de okumayı bırakmıştım anılar anılar ... :)

3. Songena

Songena

Dizisinin ilk bolumunu izlemistim. :D Odil beni rahatsiz ediyodu o zamanlar. Sonra da devam edemedim bir turlu. :D Yine de canın sıkılırsa bir ara mangaya devam et bence. Sonunu bilsen de harika olaylar var, okutturur kendini. :D Bir de Ren' in menejerinin degerini anladim mangada. O yuz ifadeleri tavirlari falan... Tatliligindan olecem, yanagini sıkasim geliyo. :D

2. "Irzımızdır çiğnenen, evladımızdır doğranan Hey sıkılmaz! Ağlamazsan, bari gülmekten utan!" Mehmet Akif Ersoy

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mehmet Akif'i bende severin, çok güzel söylemiş.

2. Nayru

Nayru

keşke sözü idrak edebilecek birileri de olsa...

3. Songena
  3. Annemi özledim. ;(

1. Songena

Songena

Annanem icin Malatya'ya gitmisti. Annanemin caresi olmayinca hastaneden eve gondermisler. 1-2 gundur de bilinci kapaliymis evde. Bende tum bencilligimle annemi ozluyorum.:D Annanem icin hissettiklerim ayri bi olay. ;(

2. Songena

Songena

Anime karakterini bile ozleyebilen insanim. :D Gitmiycegim kesin. :| Dedem burda, yalniz kalamaz. Yarin filan geliyomus annemde. Az kaldi. :D

3. Songena

Songena

Gidebilse herkesten önce giderdi. :D Madara'yı da özledim. ;(

1. jans09

jans09

değmiş ama.

2. Songena
    3. Songena

Songena

Tanıtılmış o ya. :( Gintama karakterleri diye ayrı konu bile açılmış. Yoksa tanıtırdım. :D

4. Bu hokageler (1. ve 2. ) mangada da mı böyle? :| Çok saçma bir soru oldu ama hayal kırıklığı yaşadım. :D

1. Songena

Songena

Ses ifadeler filan umrumda değil de çocuk gibiler ya. :| Tobirama'da hayal kırıklığı yaşasdım. Sasuke'ye direk böcek görmüş gibi baktı. :|

2. Songena

Songena

Hashirama'yı i uyuz ve ciddi biri bekliyodum. :o O Tobirama'dan daha mantıklı davrandı. :| Herif duvarı yumrukladığında orayı yıkıp savaşa gitcek sandım. asdfadsfs İleri bölümlerde görcez artık. :D Gerçi sen linki atınca dayanamadım manga okuyorum artık. Haftaya bölüm yok. Sonra da Madara flashback geliyo. :| Animeyi bekleyemem artık.

3. Songena

Songena

Neyse ki flashbacklere alıştım. :D Gerçekten de mangada daha şekillermiş. :o İlk animede görmeseydim keşke. :|

5. Of ağzıma takıldı. :D

1. Sakuragi

Sakuragi

Elvan daltondan sonra buda süper ya :D

2. Mileydi

Mileydi

her yer de bu o.O kendiniz kurban oldunuz bizi de kurban edeceksiniz :D

3. Songena

Songena

Televizyonda görmez olaydım. :D

6. Biticek, biticek! Sınav günlerinin bitmesine son 6 gün. Ne işim var burda ya gidip inkılap çalışayım. Bir de ingilizce var bööğğ.

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

-_- Küfür mü edem şimdi sana ben :D

2. Songena

Songena

Amacın ne Eren. :D Motivasyonumu düşürüyorsun bak. :(

3. Hokage_Minato
  7. Çok dertliyim çok :(

1. free word
    2. Mileydi

Mileydi

kırılan sandalye bacağından mı yoksa :D diğerini de kır eşit olsun :P

3. Songena

Songena

O sandalyeyle yaşadıklarımı hayatım boyunca unutmuycam. :D Tekli koltuk var şimdi ama boynum ağrıyo yüksekliğine alışamadım :D free word http://i.hizliresim.com/AZ2aov.jpg sözün bittiği yer... :(

8. Dil Anlatımı testi çözerkene. :| http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v2yh1.jpg Süper ders çalışıyorum. :D

1. LeornKayn

LeornKayn

İçinde İtachi geçen anlatım bozukları sıfatlar paragraflı sorular olsa sen bunları yapmaz kitaba odaklanırdın...milli eğitim bakanlığı ile konuşmak lazım

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Bu arkadaşı dışlıyoruz :D

3. Songena

Songena

Yok, o soruda İtachi olursa yanlış yapmaya dayanamam. Bence İtachi olmalı.Özellikle İngilizce'de falan... :D

9. Kamina'nın animesi güzelmiş

1. free word

free word

tengen toppa gurren lagan kast ediyorsun :D (kendim yazdım ismi kopyalamadım :D )

2. Songena

Songena

Dainshi Kokouse Nichijou ve Hanazakari no Kimitachie 'yi ezberlerken beynimi yaktım. :D İsim hatırlama özürlüsüyüm. :( (Kendin yazdığın için gıpta ve teşekkür ediyorum. :D )

3. free word

free word

heeeeee ben buun izlediydim çok iyiydi :D

10. Foruuum. :3

1. Songena

Songena

Forum bir tek bana mi kapaliydi. o.o

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Biz burda cok eglendik sen nerdeydin?

3. Songena

Songena

Sstem bni dsladi .s .s

11. Çok mutluyum. :D Neden? Forumdan eskisi kadar çok zevk alabiliyorum. :)

1. LeornKayn

LeornKayn

Deme öyle böyle diyince zehir oluyor herşey :D kötülük,şansızlık,kavga bu lafı demeni bekliyor ortaya çıkmak için :D

2. Songena

Songena

Ahaha. :D Bu aralar gelnesinler. Gerci alistim artik bunlar olunca durum guncekleme kisminda kaliyorum. Geconce tekrar rahatca konulara bakiyorum. :)

12. Ahan da şimdi Shingeki no Kyojin'in yeni bölümünü hayatta bekleyemem. :D Leviiğ

1. Paprika

Paprika

Haşin görüntüsünün altında bence nazik bir karakter var Levi'nin kjdshfds

2. Songena

Songena

Zaten mahkeme bittikten sonra niye öyle yaptığını anladım. :D Çok abarttı ama ya. :( Bir de kızlar niye Eren'in ağzını yüzünü dağıttığı zaman fangirllük etti anlamıyorum. :( Düşene tekme atılmaz bikerem. Üstelik bağlanmış birini döcmenin nesi bu kadar havalı. :D O koltuğa küt diye oturuşuna öldüm ben. :D

13. Saftiriklik basa bela. Uhuuu. ;(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Niçın, ne oldu ki. Yazıyı heyecanlı yerinde bırakmışın :(

2. Songena

Songena

Heyecanli yerde kalmasi iyidir. B) Keske sadece bir sey olmus olsaydi. Ahdhshs Hep bir sey oluyor. Gulcek ani oluyor sonra gerci... Biri sinifiniz anime olsa sen ana karakter olurdum demisti. O geliyo aklima saflik yaptigimda. Hayatimdaki en buyuk hakareti yemis gibi hissediyorum. :D

14. http://forum.turkanime.tv/topic/10495-chihayafuru-tanıtım-civciv-konuyu-istila-etti/#entry188713 Tee 4 Mayıs'ta tanıtım yapmak istediğimi demiştim. Bugüne denk geldi. :D
    1. animestoxic

animestoxic

ha 4 mayıs ha 7 haziran ne fark eder :) bence çok güzel olmuş tanıtım :)

2. Songena

Songena

:D :D Teşekkürler :)

15. Hayatimin hatasini yaptim. :/

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hakkı bulut şarkısı gibi mi :D yani duygusal anlamda mı :P

2. Songena

Songena

Forumsal anlamda. :D Yuushin' in duruma bak. Cool nick, cool avatar var. Foruma yaptigi giris de bunlar gibi cool olabilirdi. Bende " O benim kardesim B) " diyerek hava atabilirdim. Ajshdhsh

16. Açlığı, susuzluğu anlatan durum sezonu hajimeri. (Baslamak anlaminda da kullaniliyordu bu kelime degil mi?)

1. Barış

Barış

hajimaru* sanırım yanlış hatırlamıyorsam :) hava sıcaklığı 15'in altına düşmeden ve gündüzler biraz kısalmadan ben oruç tutmayacağım sanırım. açlık değilde susuzluk bela yazın.

2. Songena

Songena

Tesekkurler. ^^ Disarda olacaklar icin cok zor. Hafta sonlari Uskudar' da kursa gidiyorum. Cok sicak. Deniz kenari zaten nemden nefes alamiyorum. Otobuste gec geliyo. Gunes' in tepede oldugu zaman dikiliyorsun durakta. -.-' ve bende albinoluk var, hala gunes kremi recetesi versin diye doktora gitmedim. Ay rahatladim. İcim ne kadar doluymus benim. Ajshdhd

17. Özlemişim...

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Kesinlikle buraya "beni mi" yazsam mı diye düşünmedim :SD:ASD:AS

2. Songena
  18. Sınavdan çıktım. Mutluyum. :D Öksürüyorum ve dondurma yedim. :D Kardeşim yerken gördüm dayanamadım. :@ Neyse su içmeye gideyim bari sonuçları ağır olmadan. :|

1. torotoro

torotoro

Hoşgeldin :D

2. Songena

Songena

Ahaha. :DGerçekten dedin. Hoşbuldum. :D

19. http://galeri.uludagsozluk.com/r/yarın-okullar-açılıyor-324220/ Biri beni teselli etsin lan. :( Bölüm değiştircem bir de. Ayrı bir stresi var okulun açılmasının. :|
    1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hangi bölüme geçiyosun kanka? :3

2. Songena

Songena

Sozel.:D Sonunda arka siraya oturabilcem.TM'de arka siradayken tahtayi gormuyodum. Sayisal derslerde sorun oluyordu. :D

20. Kafamda Lilium melodisi çalıyor(Elfen Lied etkisi)

1. Amatsu-MıkabosHi

Amatsu-MıkabosHi

Oyy.O olay ben yoldayken olmuştu..Lilium'u dinleyerek otobüste falan mırıldanarak eşlik ediyodum..Otobüs'ün b kesmi beni izliyodu genelde :)

2. Songena
  21. Tsukuyo... :o Şarkıcı kız yerine o görünsün az Ginama'da. :P Tam da şarkıcı kızın arclarından kurtulmuşken oldu mu şimdi sınav haftası... :(

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Kesinlikle katılıyorum :D

Sınavdan önce 2-3 bölüm Gintama moral yükseltiyor :D Gülünce deşarj oluyor insan...

2. Songena
  22. Rezil olmuşum of. ;(

1. Soranohikari
    2. Songena

Songena

Naruto rp oyunundaki halim. ;( Noobluk bir başka. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.