Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2 bölüm izleyip yoruldum. Monogatari'de çenesi düşmüş karakterlerin. :D O kadar konuştukları halde sıkılmadım, ilginç... :| Daha 2-3 karakter gördüm birinin dedikodusunu duydım ve hiç birini pek sevemedim şu an, hayırlısı. :|

1. kawaii kereste

kawaii kereste

Bakemonogatari izleyip de başladın değil mi seriye ? bi ileti yazmıştın da bunun hakkında, orda Bakemonogateri'den bahsetmiyordu o yüzden bi sorayım dedim :D

2. Songena

Songena

4. sezondan başladım. :| Diğerleri gözümü tutmadı nedense. :D Ve merak ettiğim karakterler o sezonda. Gerçi daha ismini duydum. Bi' göremedik şerefsizi. :@ O kadar dedikodusunu duyunca tanımadan sevemedim. :D

2. Sen neymişsin be Akash,? Bi yerlerden çık da yüzünü görelim artık ya. Anlata anlata bitiremediler Umarım beklentilerimdeki gibi bir karaktersindir. GErçi mucize neslin hepsi müthiş. Karakter olarak da hepsi manyak tipler. :D

1. Super Otaku

Super Otaku

aynen izlerken dedim ki abi ne adamış resmen mucize neslin komutanı gibi :D

2. fuyu

fuyu

Bi yüzünü göstermediler çocuğun bi maç yapsalarda görsek :D

3. Sonunda eve geldim. :D Ve yılbaşı planım; anime(Monogatari :| ), aiilemin yanında televizyon karşısında durucam biraz. :D Sonra da bir köşeye çekilip resim çizerim artık. :D Herkese mutlu yıllar. :)

1. Cold Dewil
    2. Mileydi

Mileydi

hem mutlu, hem sağlıklı, hem de bol paralı günler :P

4. Chihayafuru'nun 2. sezonunu da bitirdim. ;( OVA'yı bile hemn izledim. :| (Aman, OVA bir şeye benzemiyi zaten. ) Hanano gıcığını bile özledim şimdiden. :D Umarım 3. sezon gelir. ;(

1. Kutatgu

Kutatgu

shinobi chan'ı da özledin mi :)

2. Songena

Songena

Evet. :D En çok Arata'yı özledim. Zaten animede hep özlüyodum. Çok az gösterdiler onu. :|

5. Tiksinince neden kusmak isferiz? Sacma bi' merak dogdu icime. Hani arastirmak istiyotum ama arastirnaya tiksiniyorum. Bi' google gorseli karsima cikar falan... :/ Tamam vurmayin. :(

1. NatsuJun

NatsuJun

why do we puke when disgusted, bunu yazınca bir sürü yantı geliyor google'dan.Aslına bakarsan insan için edinsel bir refleksmiş,midemiz için zararlı bir şeyler yediğimizde-özellikle zehirli- mide asiti yükselip kusmamıza sebep oluyor.Burun ve beyin bu kokuyu hatırlıyor ve kötü kokular alduğından bu yediğin zehirli madde olur dışkı olur vs aynı hissi sen daha yapmadan hatırlamanı sağlayıp beyin seni uyarıyor gibi gibi.

2. Songena

Songena

Tesekkurler. :D İcim rahatladi boylece. :D

6. Songena kullanıcısı durumunu güncelledi.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bu da yeni moda, sitemizin sürprizlerinde efem :P

7. Tabanca gördüğüm herkesi Helsing'den (adı neydi o adamın :P ) sanmaya başladım. :D İzleyip kurtulayım şu dertten artık. :D

1. Amygirl

Amygirl

Alucard :)

2. Songena

Songena

heh ondan :D anime güzel mi :) kanlı şeylerle pek aram yok da elfen lied i sevmiştim aslında :)

8. Gintama'nın filmi çııkmış. Bu aralar hep imkansızı istiyorum ama 2. sezonu da gelirse (Ki Gintama ekibini son kez filmde göreceğimiz açıklanmıştı. :( ) söz arkadaşlarıma simit ısmarlıycam. :D

1. another..

another..

unutma ! anime izlemek insana imkansızı bile hayal ettirir :D

9. ben kazandım kazanmasına daa. :( Ölüyorum yorgunlukta. :D O botların acısı hala içimde. Giymedim. Giyemedim. asdfadsf

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

ama çocuğumuz var çoluğumuz var.. çocuğumuz var..

10. Otoyomonogatari okuyan var mi? (Eski Turkleri anlatan manga. )

1. asci

asci

ben 2-3 sayı okumuştum

11. Ginko sesnsei Madao' nun onna halini gosteriyor. Endingden sonraki kismi izlemeyi unutmayin. Ahzhdhxhfh

1. Lynx

Lynx

Süperdi asjdalsjfşlaff. :D

12. İtiraf ediyorum. Gidip karneyi alasım yok. :D E-okulda görüyoruz zaten. Bir de sınıftakileri görücem duygusallaşcam. :( En yakın arkadaşlarım bölüm değiştiriyo diye gidiem artık. :P

1. GaNGeSTeR

GaNGeSTeR

Bir kızın dramı ühü ühü....:,(

13. Hiçbir şey aynı kalmaz. Bazılarıysa asla değişmez.

1. Lynx

Lynx

"Kawaru koto osorete, kawaranai koto akiramete" -Mikako Komatsu. Tsumetai Heya şarkısından alıntıdır. :D

14. Hooğ Chihaya'm bitiyo. :(

15. Forumdaki büyük acım yarım kalmış Baharın Gizemi'ni (ff) tamamlamaya karar verdim sonunda. :D Sınav haftası bitince 4. bölümü yazıcam. Belki okunmuycak ama yarım kalması içime sinmedi. :)

1. Lucy_Heartfilia_02

Lucy_Heartfilia_02

Ben okurum merak etme :D

1. Songena

Songena

Bende onu daha cok sevdim de ilki bu oldugu icin paylastim. :D ( Gerci sona haksizlik etmek olmaz. Zeytin burnu' lu diycekler simdi deyip kimligini gostermesi... Ahdhdjghds

16. Kalbim kirildi. :( (Naruto Gaiden 4. bolum sonu )

17. Ne kadar da cesaretliyim öyle... :D Sayfayı açar açmaz yayından kaldırmak... Duvarda paylaşımlara devam etmek ama sayfayı hala yayınlalamamak süper. Kalsın böylr, çok gizli sırlarım varmış gibi geliyo. :D

18. Çok güzel animeci yapma yöntemlerim var. Seni de bizim gibi yapcam! diyorum. Sanki kötü yola düşcekler. :D

19. Gintama FC!!! ;(

20. Len Kagami. Hırsını kontrol et olmuyo böyle. Bu şekilde kendini kaybederek gelişemezsin de. :( Ama kendini aşıp Aomine'ye ağzının payını vericeğin gübü hayal ediyorum o ayrı. :D Kısa ve öz bir maçtı. Kuroko'nun engelsiz sürüşünü göremedik. :P Bir de Kızıl saçlı oğlanı 1-2 saniyelik gösterişlerine uyuz oluyorum.Meraktan daha ne kadar çatlacak? :( Nedense koçla takım kaptanının konuşmaları çok hoş geliyo. Bunlardan iyi çift olur. :)

21. Özlemişim forumu. :D Sonunda açıldı :)

22. "Gerçek dediğiniz şey halkı cayır cayır yakar. Umudu anlayamazlar , diyalog canlarını sıkar. Özgürlükte ise tereddüt vardır ..."

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.