Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Avatar Legend of korra; Ve olaylar başladı...Avatarımız yine o hırçın öfkeli gösterdi yargıcın arabasının yolunu kesti baya çoştu :) Boline gelince abim ne güzel orada Asami dururken niçin gidip Eska'ya teklif ettin yaktın başını sağlıklı bir ilişki göremiyorum düşünsenize evlendiklerinde çocuklarına nasıl evlendiklerini anlattıklarını :D Bu arada şu birleşmiş kuvvetler kesinlikle hikayedeki Abd,Ruhlar diyarı mevzusuna tahminimce Unalaq'ın oraya gitmesiyle arkasında onu durdurmak için...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

açıcam az sabır edin :D düzenliyorum

3. Paprika

Paprika

Eheheh yaşasın. Bekliyorum o zaman :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Yeni açılmış bir mağazanın sahibi gibi hissetim kendimi :D

2. Ve Shounen onmyouji bitirmiş bulunmaktayım...finali bi hüzünlendirip bii mutlu etti sonra yine ah ulan dedirti...özellikle 20 bölümde başlayıp finale kadar giden bölümler çok iyidi...ama guren mevzusuna çok canım sıkıldı öyle olmayaydı iyidi...ayrıca Mashiro harbiden dedesini geçecek son yaptığı savaşta yaptığı büyüler boyundan büyüktü 2.sezonunu yapsalar olurmuş...ayrıca biri bölümlerine baksa iyi olur final ile finaldan bi önceki bölüm karışmış yani fnail 25 bölümde 25 bölüm ise 26'da

3. League of Legends...Savaşta bu denli bir minyona her takımın ihtiyacı var insan bi yardıma gider o kadar çabaladı orda :D Link;

4. Avatar Legend of korra'da işler ilginçleşmeye başladı güzel bir bölümdü ayrıca Tenzin bumi ve Kya'nın çocukları hakkında bilgi edindik Aang'in yolculuğa çıkarken sadee Tenzini yanına alması Aang'in diğer 2 çocuğuyla daha az ilgilendiğini gösteriyor...garip bizim bildiğimiz Aang yapmıyacağı işler bunlar adamı resmen kötü baba figürü gibi gösterdiler az bişe bi iş vardır ama artık ileri ki bölümlerd yada flash back olursa bu çocuklarıyla alakalı o vakit görücez...

2. veritas

veritas

aslında kardeşlerin asıl yarası aang dünyayı kurtarmakla ilgilenmekten sadece tenzine vakit ayırmışta ondan şikayet ediyorlarmış gibi geldi bana

3. LeornKayn

LeornKayn

"Tenzin bumi ve Kya'nın çocukları hakkında bilgi edindik "

Yanlış yazmışım yukarıda çocuklukları yazıcaktım...ayrıca Korra'nın amcası çok garip bi rolde yaptıkları davranışları...bi onaylıyorum adamı birde onaylamıyorum izlerken sürekli farklı düşündürüyo :) Yanlız Bolinin haline acıdım ya :D...ama şuda var tenize vakit ayıra bilirsen diğerlerinde ayırabilirsin hatta 3'ünüde aynı anda gideceğin gezilere çıkarabilirsin Aang bunu yapmamış vardır bi bildiği ama nedir bu?

2. Songena

Songena

BEni kız karakterlerden soğutan hep seiyu ve bilmem ne-kun deyişleri. Pek sevmesem de bazı replikleri çok içten Orihime'nin bak yine ağlayasım geldi. :(

3. Amygirl

Amygirl

Yağmur olsaydım… sonsuza kadar kesişmeyen yer ve gökyüzünü birbirine bağlayan…İki kalbi birbirine bağlayabilir miydim? bana göre de bu replik çok güzel :)

4. Mileydi

Mileydi

366 bölüm boyunca aklım da kalan 3 replik; senin paylaştığın, Amygirl un paylaştıgı ve Kurosaki-KUNNN

bunun ile ilgili nette guzel bir paylasım var hatta :D

http://p1309.hizliresim.com/1f/p/swfw7.jpg

5. Jimi Hendrix-All along The Watchtower wuhuuuuuuuuuuuuu Rock kadar varmı şu dünyada güzel bişe... http://www.youtube.com/watch?v=pJV81mdj1ic

6. Şimdi bu rockçı arkadaşınız hiç pop disco dinlemezmi dinler nadirende olsa nasılmı dinler aynen böyle Boney M https://www.youtube.com/watch?v=yD8DcgpLp_w

1. Mileydi

Mileydi

vayyy yıllar öncesinin hit olmus bir sarkısıdır, o zamanlar cok dinlerdik :P daha ne cevherler varda bilinmiyor :D

7. Avatar Hakkında: Ben Toph BeiFong üstüne toprak bükücü tanımam Avatar The Last airbender daki en sevdiğim karakterdir kendisi çok sevecen ve cana yakındı özledim valla özelliklede kör olmasına rağmen kendiyle çok barışıktı...http://www.youtube.com/watch?v=1j5CaLbUaEI

2. Pryda

Pryda

aşk için mi avatar izliyosun anlamadımki

3. LeornKayn

LeornKayn

Hayır onlar aşk için avatar yapmaya başladılar...özelliklede Korra'da Avatar the lastairbender'daki dostluk ortamı karakterlerin canı yakınlığından çok beğenmiştim aynı şey Korra'da sadece Bolin için geçerli...Ben orada yazarlara kızıyorum Sokka'yı baya severim elemanı yüzecek senaryolar yazıyorlar :D kafam ona bozuk...

8. SAçları kestirdik okul için...yanlız şakaklarımdaki saç dökülmesi baya gözeme battı saçlar uzunken kapatıyorduda şimdi resmen Sakuranın anlına benzedi anlım genişledi :D ailede hiç kel yok ama ilk ben olacam gibi şu durumda kalırsa iyi dahada ilerlerse kötü olacak :D

1. Ogeday

Ogeday

Çok uzatma 1-2 sene hep 3 e filan vurdur daha iyi olur saç uzadıkça güçsüzleşiyor bir de 3e vurdurmak filan kökleri kuvvetlendiriyormuş ^^ Bu arada sıhhatler olsun ^^

2. LeornKayn

LeornKayn

Sağol...

Deneyecem inş. işe yarar... berber dedi ki olum sen hep böyle 5 ayda bir gelirsen biz nasıl para kazanacağız :D ayrıca makine ile zor kesti saçları taramadan çıktım direk acele acele karma karışık makine harbi bozulacaktı... en iyi saçları uzun bi süre uzatmamam gibi...

3. SUNA

SUNA

Saçlarının diplerine zeytinyağı ile masaj yapıp bir saat kadar bekle,sonra yıka...özellikle yeşil sabun ile..

9. Eğer cennete gidersem Allah'tan çok değişik bir dilekle bulunacağım Naruto Sasuke Hinata Kurosaki Orihime vs ve bir kaç karakterin gerçekte var olmasını çok seviyorum lan elemanları:D

2. LeornKayn

LeornKayn

Onlardan biri olmayı niçin dileyim ki :Dkendim olabiliyorken...

:D pokemonmu oynuyoruz seni seçtim ichigo :D kapıştırırız :D:D::D Anlamadığım olay Sakura ile Orihimeden neden bu kadar nefret ediliyor ? benim 2'siylede bir problemim yok problem olması için 2'sinin de sevdiğim karakterleri öldürmesi veya sebep olması lazım :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Orihime için sebebim şudur; kendisinin son derece cıvık, mıymıy bir karakter olduğunu düşünüyorum. Sevgiyle dolu kalbi benim için yeterli değil sanırım.

10. Şimdi az evvel bi muhabette gördüm 10 gün devamsızlık hakkımız olmuş çok dehşet içinde olup öfke kin ve nefret doluyum :D Narutoda olsak köyü terk edip milli eğitimden intikam almaya kalkardım :D :P

1. Pryda

Pryda

Ustteki supermis :D

2. Shishi

Shishi

Alttaki de iyi. Nereden buluyon böyle şeyleri :D

3. LeornKayn

LeornKayn

http://www.ailevadisi.net/naruto/533158-naruto-konu-disi-609.html bu sitenden çalıyorum :P bir çok naruto ve bleach resminide bu siteden indirdim :D bleach ve naruto mangasını eklemede çok hızlılar ayrıca bir çok gif ve resim paylaşıyorlar Madara Hashirama giflerine kopuyorum :D çok kafa yaptılar adamlarla...
  11. Oyunbozan Ralp izledimde çok hoş bir animasyon olmuş disney her zaman ki gibi yapmış işini pixarında katkılarıyla 90'lı yıllardan gelmea olanlar ise filmde nostajik bir hava yakalamıştır kesinlikle gerçi bende az bişe yakaladım :D Ayrıca Türkçe seslendirmesini yabncıdan daha başaralı buldum ve bence animasyon tarihinin en tatlı en şirin karakterini barından bir yapım olmuş Vanellope Von Schweetz http://24.media.tumblr.com/b7aaab138ad4bb63e36b921590910613/tumblr_mhyih73lmO1rw2jwno3_500.gif

2. Paprika

Paprika

Yaşasııın! İzleyecek animasyon arıyordum arıyordum bulamıyordum ben de. Tişikkirlir.

3. Emre-kun
    4. LeornKayn

LeornKayn

Cesur ile birlikte sanırsam oscara aday olmuş bence cesurdan daha iyi bir yapım Cesur yerine oscarı Oyunbozan Ralp alsaymış daha iyimiş...vakit buldukça bulduğum her animasyonu izlerim...:)

12. "Sen yarını düşünerek yaşıyorsun...Yarını düşünüp yaşanlar günü yaşayanlara yenilirler" Mazisi Olmayan Adam(The Man From Nowhere) 'den hoşuma giden bir replik...

13. Efsane beşliyi izledim güzel bir animasyondu ben gibi animasyon tarzı yapımları sevenlere tavsiye ederim...gelelim ikinci filme Mazisi olmayandan adam kore yapımı bir filmdi...dramatik göze toz kaçıran cinsten filmdeki gösterilen o organ mayfalarının gerçekten var olması cidden insanın içini acıtıyor asıl iç acıtansa hikayedeki gibi onları kurtaracak bir kahramanın bulunmaması lanet olsun dünyanın karanlık köşelerine...her 2 filmide tavsiye ederim

14. Güzel olmuş gerçi Orihime street fighter'a bağlamış biraz ama :D Naruto Vs Bleach

15. Bu Lol Tr'deki elemanlar ne velet ne bebe herifler metin2 mantığıyla oynuyorlar...herifle takımız adamı ben alıyorum diye bana sövmeye başlıyor diyorum lan ulan yanlız takıl yanlız takılıncada ölüyor gerzek herif hala farkında değil oyunun takım oyunu olduğunun böyle aptal bir nesil var işte Türkiyede...Üst liglerdede durumlar aynımı gençler?

16. Şu riot çalışanları league of legends'ın anime kısmı gibi bir bölüm yapsa ne güzel olur oynarken bi düşümdümde Naruto ile Bleach'in karakterlerindeki özel güçler olur yanii Naruto Q:Kage bun...E:Rasengan...R:Rasenshuriken harbi çok güzel olurdu hem riot daha fazla oyuncu çeker hemde biz animeciler çok güzel vakit geçirirdik belkide vardır ben bilmiyorumdur:D varmı öyle bişe animeci arkadaşlar:)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Warcraft 3: Reign of Chaos - 2002 yılında Blizzard Entertainments tarafından çıkarılan RTS / RPG tarzında bi oyun. oyunla birlikte gelen World Editor adındaki program haritaların oldukça kişiselleştirilmesine imkan verdiği için kısa sürede bi yığın fanmade haritalar üretiliyor. Blizzard'ın sunduğu haritaların büyük çoğunluğu melee tarzında, yani klasik strateji oyunları gibi. ama World Editor'ün reklamı olsun diye 4-5 tane custom harita da eklemişler oyuna, bazı patchlerde farklı cust...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

lan o kadar şey yazdım yarısından çoğu burda yok. neyse tekrar hayatta uğraşmam sdfasdf

4. gereksiz

gereksiz

yazmana gerek yok knka ben biliyorum onları ama sonra anime ile ilgili olan mapların çoğaldığını görünce şirken bir kaç tane kendi map hazırladı bunlar sikillerin görünüşleri karakterler bağabından item olsun herş ey olarak tamamen dotadan farklı ide bunlardan bir kaçının araştırıp sana göndere bilirim ne dersin fan yapınları sadece karakter görünüşünü değiştiriyor yüzde sekseni öle gerşçekte olan sikilleri adını değiştirip koyuyorlar ama bir sikill hazırlamaak bir heroı ayarlamak bunun çoğu...

17. league of legends başladım büyücü olan ben yine büyücülerden giderken bu sefer iyi büyücü oldum karanlık tarafa geçmedim ama para biriktiriyorum karabüyü yapıcam yine açıcağım karakterimle yaşasın karabüyü ihuehuehuehe (kötü gülüşü)

2. LeornKayn

LeornKayn

:):):):):):):):):) :D Sağol... Türk oyunlarında duymaya alıştım bu lafları ateistlerden :D İngilizcem kötü genelde anlarım ama konuşamam:)

Ama cidden çok kötü oynıyanlar var ama kafama göre buluncada iyi takım çalışması yapıyoruz...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

kötü oynamalarını demiyorum, keşke sadece kötü oynasalar :D o küfürler falan...

4. LeornKayn
  18. hotel transylvania animasyonunu izledimde az evvel baya hoşuma gitti izlemeyen varsa tavsiye ediyorum özelliklede alacakaranlığa gönderme yaptıkları kısımda koptum fovarim görünmez adam :D birde cesur'u izledim oradada iskoç kökenli kaslı elemanın haraketleri yardı :) Konu bakımından biraz ayı kardeşe benzemiş cesur...cesurada tavsiye ediyorum

1. ayanatsume

ayanatsume

İkiside çok güzel kaliteli animasyonlar. Ama ben cesurda aşk olmamasını çok eksik buldum *-* Cesura şöyle yakışıklı beyaz atlı bi prens olaydı iyiydi :D

2. Songena

Songena

Aynen o 3 prensin hali neydi öyle. :D Ama eğlenceli kızdı o yüzden gözüme pek çarpmadı bu durum. :)

19. Tsubasanın tüm serilerini izleyeceğim tvde izledim hoşuma gitti...Adamım Kojiro Hyuga olacak gibi :) ayrıca Jun misugiyede helal olsun :)

20. Son zamanlarda çok konu kilitleniyor ne yapsak bizdemi #DirenUser diye isyanmı başlatsak sonrada sanal biber gazlarımı yesek :D :P

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Oyle bir sey olursa herhalde bu sefer direnise katilamam. -.-

2. LoVeR

LoVeR

Diren user :D one laaa sanal biber gazının tadı nasıl olur acaba...

Hayatımda istemeden bir kere yedim ondan başka da istemem sanal da gerçekte doğruca kurucunun profilini basalım bence ne olduğunu anlamazlar bile zuhahaha

21. Beşiktaşlı olmak harbi farklılık be...http://img6.mynet.com/ha8/c/carsi-destek.jpg

2. quincy

quincy

Eee kendi yorumlarınızı yazdınız bıraktınız.Ben de söyliyim ondan sonra gidicekseniz gidin :) .Dini yönetimi kabul etmeyen müslüman olmaz böyle başlıyım söze.Zanaat ile uğraşıcak diye bişeyde yok günüzde zanaatten başka ve özel şirketler bulunuyo.

Ben zaten laiklikten yıkıldı demedim ki.Sadece osmanlı zamanında böyle ayaklanmalar yoktu.laiklik geldikten sonra çoğaldı.

Amerikan ingiliz mandası felan onlar osmanlının son dönemlerinde artık padişah tarafından değil de dış güçlerin eliy...

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Dini yönetimi kabul etmeyen müslüman olmaz mı ? Ben dini yönetimi kabul etmiyorum ve kimse bana müslüman değilsin diyemez. Herkesin görüşüne saygım var ama bu konularda kimsenin dini inancının sorgulanacağını düşünmüyorum ve tartışmayı kendi açımdan sonlandırıyorum. Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar.

4. LeornKayn

LeornKayn

Buraya Cevap yazmak zorundayım kapattım demiştim ama bu Quincy son lafı bildiğin hakaret...Ne demek dini yönetim kabul etmeyen müslüman olamaz...Ben şahsen şu son yazından sonra senin beynin büyük bir kısmının dini yanlış anlamış "abiler" denen kişiler tarafından yıkandığını düşünüyorum veya dini yanlış anlamış bir hocanın tarikatın...

22. Ve sınavlar bitti kapanışı ingilizceden 80 alarak yaptık :D mutlu bir kapanıştı darısı sizlere ve Leorn artık dahada özgür sınav stresi olmayan bir Leorn geliyor yaşasın özgürlük :D

2. Songena

Songena

Quincy ben de kadının sorunu ne anlamıyorum... Son 2 ders beden. 6. ders ortak sınav olduğu halde geçen hafta arıza olduğu için eşofmanları getirdik ama son ders sınav var diye dışarı çıkmadık. Bu hafta da kıyafet getirmedik diye 25 verdi notu. :( Allah'tan seneye gidiyo da kurtuluyoruz. Bakalım o zaman hangi okulun başına bela olucak. Haftada 2 ders resimden iyi kredi geliyo. Nolur 5 versen?!! Aman neyse :D

3. quincy

quincy

Bitmeden önce egolarını tatmin ediyo galiba :)

4. LeornKayn

LeornKayn

Beden dersinin itibarını artırma çabaları bunlar son zamanlarda çoğu beden hocası o hali aldı bizim okulda 3 beden hocasıda eskiye göre daha sertler gerçi bizim ki bu sene baya eskiye döndü...yumuşadı...

23. Yarın sınav ve ben yine okulda çalışacağım...çünkü sınava 1 ders kala acaip bir adrenalin salgılıyon gören seni vietnama gidecek sanıyor sende kendini rambo

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.