Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne veritas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Chinese Zodiac filmi Jackie Chan reyizin başrolünde olduğu son aksiyon-dövüş filmi olacakmış. Tam da 100. filmi adamın. Bir kere bile dublör kullanmamış ve 59 yaşında adam. üzülsemmi "yeter la canın çıktı zaten" mi desem...

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Üzüldüm :'(...Filmlerinin birinde kamera arkasında alçılı ayağına tekrar ayakkabı giyerek oynuyordu...

2. LeornKayn
    3. Paprika

Paprika

filmleriyle yıldızım hiç barışamadı ama hakkını vermek lazım atom karıncanın.Emektar oyuncudur kendisi :D

2. hunterxhunter neden izlenmeli? konusu ya da youtube da bulduğum dövüşleri ilgimi çekmedi. bir şey kaçırıyormuyum?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Fena değil bence.Tarza göre değişir aslında.Doğa-Üstü ,dövüş filan seviyorsan seyredilebilirsin.Birde iki tane var.2011 yapımı olan çizim oalrak daha iyi...

3. asla yazdığınız FF i sınav zamanı devam ettirmeyin...ASLA!

4. tsundere=japon kezbanı?

1. Cold Dewil
    2. Witch.

Witch.

Dehşet-ül Otaku?

5. tam bir konuya girecem heves edip fikrimi söylemek için hepsinde kavga çıkmış hevesim kaçıyor :/

6. sonunda FF için güzel bir konsept ve hikaye buldum şimdi de yazmaya üşeniyorum...

7. bingougami ga da bitti, o sonları neydi ya öyle... 3 5 satır inceleme/tanıtım da yaptım dergiye yollasam mı :D

8. bilg ı yedekledim şimdi bir sürü indirecek şey çıkıyor karşıma ya :/:D

9. kimse de demiyo ki "dark, o kadar zamandır burdasın ddoğru düzgün bi avatar koy

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Hakkaten lo değiştir şunu :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kendin farkedersin sanmıştık :D

3. veritas
  10. one piece döktürdü bu hafta :D naruto içinde aynı şeyi söylememe şu kadar kalmıştı ki ms açtı, ems ye noldu ne alaka?

11. tatildeyim diye bütün gün bilg başında olma hayallerim abimin işim var diye bilg ıma el koymasıyla son buldu

12. insan ne yerse odur lafından dolayı mı insan olmak uğruna birbirimizi yiyoruz

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

bencede ya insan,insan eti yermiymiş günah günah!

2. Grkmvc

Grkmvc

2. Dünya Savaşı sırasında Japonya' da ki kıtlık yüzünden bir çok kişi insan etine alışmıştır. Hatta aileler çocuklarını dışarı bırakmıyormuş. Kaçırıp yiyorlarmış çocukları.

13. Biz, Rihanna T

1. Witch.

Witch.

Oy aney aney aneeey, bi tane sıktım adam öldüüüü (Rihanna Man Down Türkiş Version :D )

2. kzsill

kzsill

asldşjasşfjsaklfhasfhas bi tane sıktım adam öldü asldajsdfkhsaslksahahaskdhaahah

3. Amygirl

Amygirl

şimdi facede resmini gördüm bu kadının tipine bak dedim tam üstüne oldu :D sana aynen katılıyorum :D

14. 3 g

1. veritas

veritas

evet şimdi attım mesajı

2. Paprika

Paprika

Hepsine yorum atsaydın keşke :P

15. vee fanficlere başladım :D

16. finallerden sonra okuyacam fanficleri:)

17. kağıtları top yapıp yaktıktan sonra sokağa atıp milleti korkutma fikri neden benden başka kimsenin aklına gelmiyor ya :D

1. Amygirl

Amygirl

kolonya şişesi+tuz ruhu+alüminyum folyo tavsiye ederim ;)

2. Songena
  18. facebook tan eklerseniz bu siteden olduğunuzu söyleyin :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.