Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. güzelim güneşin altında çimlere uzanmak güzelde uyumamaya dikkat etmek lazım tabi :/

2. Hadi atilla taşı anladımda beni niye yunanistana iteklemeye çalışıyolar anlamadım. naptım lan ben bu millete :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Resim atarım sana yeter o kadar :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ne kadar zekisin sen öyle Erdem. Gözlerim yaşardı valla. :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Kalitenin düşük olduğunu fark ettim ama başım ağrıyo ve yorgunum malesef daha iyisi çıkmadı. -.-

3. hafta sonundan nefret eder konuma geldim. bari vizeler başlasada yapacak bir şeyler olsa -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Yağmur var ama :/ amaaan bn yatmaya gidiyom. Belki yaz tatiline kadar uyumayı beceririm. Hadi iyi geceler.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Şeker değilsin sonuçta kızım :/ Neyse iyi geceler

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Nedense şu yazıyı yazarkende aklıma kızın masasına giden genç geldi " Oooo kahveyi şekersiz içiyor olmalısınız herhalde çünkü çok tatlısınız" asdfasadsafa :D Neyse tamam tamam bende gittim :d

4. hay ******** spoileri. çok sinirlendim >:(

5. hayaaaat beni neden yoruyosuuuuuun ??? bi gün duygularıma sedar ortacın tercüman olcağını söyleseler hayatta inanmazdım :(

1. Misafir

Misafir

aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem

6. hayatin adaletsiz oldugunu biliyordum ama bunu suan iliklerime kadar hissettim.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Muko, buna sebep olan ne ola ki :(

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Heheh garsondan cevap alamadın mı :3

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ağar bi konu hani senden kötü insanlar senden daha iyi yerlere gelir ya hemde en çok çabaladıgın konuda. Bu insan su an bana tüm çabalarım boşunaymis gibi hisettiriyo. Ama en azından gittide kurtuldum. Iyi yonden bakiyorum olaya pozitifim. Hem de cok !!!

Garsonu unuttum ben ya o dun geceydi. Plajdaki akcaabat sebat sporlu futbolculara ilani ask ediyorum bugun :D

7. Hayatımda ilk defa bi dersten kalmak istiyorum. Böyle muhteşem bir şey olamaz ya :3

1. Lucifèr

Lucifèr

Kalmayı istemek aman tanrım didim uhaa! Ben geçmeye çalışıyorum,çalışsam bile kalcam da niyse xkckfk o kafadan istiyorum bende. -,-

2. Babbin

Babbin

ben yapmıştım çok kolay

3. K@rboniQ
  8. hayatımın en büyük şokunu bu gün iftar saatinin geri gelmeyip ileri gittiğini öğrendiğimde yaşadım. neden ya? :'(

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Tabi siz lisede coğrafya görmediniz

3. Yuki-chan

Yuki-chan

9. sınıf sayılıyor mu? ya ne biliym hep geri geliyodu alışkanlık işte.

4. Strix.
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

welcome to the club yuki!

3. Lynx

Lynx

Kabul et artık Yuki-chan.. :D

Niye bunlar bu kadar suratsız ya akljşalfasf.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben sizin kulübe falan gelmem. Köpekler forever <3 sadece bu kediye özel istisna yaptım.

9. hayırlısı ya -,-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bravo o zaman sana.

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    4. Milli Midilli

Milli Midilli

Evet bravo bana. Hayatımı güzel hale getirdiğim için.

10. Her uygulama dersinde bi tarafımda bi anormallik çıkıyo yakında hoca 3 aylık ömrün kaldı dicek diye korkuyorum. -,-

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Neyin uygulaması bu o.O

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Uç tane uygulama dersi varda bende surekli sorun cikan fizyoterapide ölçme ve değerlendrme diye bi ders bir sürü duruş bozukluğum kaslarımda kısalık dizimde limitasyon vs vs ölüyorum ercan :/

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Yuh 3 uygulama mı o.O Birde kızım ammada defoluymuşsun :D Hani tamam duruş bozukluğu neyse de kaslarda kısalık dizde limitasyon ( Bu ne kireçlenme gibi birşey mi ? )

Go to Acil pls

11. Hocalara atar yapmanın ilk meyvesini aldim hayirli olsun AA lik dersim artik CB ^_^

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben hala burdayim :P ya sirf son yorum yapan bn olmak icin heldim nasi hirs yaptiysam :D

3. free word

free word

eve gelince o 80 iletii yarısı buradandı galiba baksana 46 ileti nedir :D

12. hoş bi durum mu şimdi bu ??? Dün yarısını izleyebilmiştim game of thrones un adam diğer yarısında ölmüş !!! Bari kimin öldürdüğünüde söyleyin tam olsun :/ nası bi şanstır bu !!!

2. Yuki-chan

Yuki-chan

kimse sevmesin o adamı boşver :D o kadar mı zevkli lan :D ay ben daha gelemedim oraya :D

3. Pryda

Pryda

Kurtulduk sonunda bugünü ne zamandır bekliyorum :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

öldü nihayet :D

13. içimdeki acı depreşti :/ ah ahhhh ne mal şeylere takıyom kafayı ben ne zaman akıllancam ben ya *_*

2. Hiro

Hiro

kendime yeni abla bulcam vaz geçtim abi bulcam mert abiye sorsana abim olurmuymuş senden güzel kek yapıyo.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bu durumda nası knkam oluyosun hı hı hıııı ??? Uçünzü bir iyi idare ediyom ha -_-

14. İçimdeki ders aşkı kimsede yok ya. Ders dinleyebilmek için yerlerde sürünüyorum.Benden iyi fizyoterapit olur. Bence ben mezun olunca bana gelin. -,-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Uykum yok. Uyuyamıyorum.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Lan erdem senden beterleride var bu dünyada sevinebilirsin. Oda arkadaşım odaya bibergazı sıktı salak geberiyorum galiba.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya telefonu zor tutuyorum tüm kaslarım titriyo yerimden zor kalkıyom. Kız tek eliyle gebertir beni şu an. Ayrıca laf sokmalarına feedback verecek durumda değilim lutfen benim yerime kendine laf sokar mısın ???

15. iibf ye konulan jammerdan sonra kopya çekeni indiren keskin nişancılar gelecek herhalde :D

1. kata silvia

kata silvia

ahahahaah ağır olur dikiz aynasının komutuyla inerler

16. ilerde bi entrüman çalmayı öğrenmeye zamanım olursa bu kesinlikle çello ulucak http://onedio.com/haber/izlenme-rekorlari-kiran-muhtesem-bir-cello-performansi-258487

1. Lethal

Lethal

Waooooouw cidden harikaydı :D

2. Mileydi

Mileydi

Muko soldaki sen sağdaki ben olam :D olmadı karşı karşıyada olur :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

bi çalmayı öğrenekte sağlı sollu önlü arkalı hiç fark etmez :D biz bunlara bin basarız hem :D

17. ilk günden bardak kıran beceriksiz garson kız varya isye o nenim TT.TT

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Sen garson? Hangi akla hizmetle oldun kiz

3. LeornKayn

LeornKayn

Birde yağmurlu havada yap onu daha havalı olur...ama bak şimdi çok ilginç bi noktaya değinecem eğer sen ağlarsan o zaman bardağında seni kırmış olması gerek...o zaman bardağında ağlaması gerekecek ancak cansız bir varlık olduğu için ağlıyamayacak...sonuç ağlamaya değmez bi bardak nedir ki iyisi sen bi http://j.bobiler.org/upload/photographs/32958027957.jpg çay iç ...

...sonuç olarak bu ileti ileti listemde bi kara leke olarak kalıcaktır...

-LeornKayn-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

bu forum benim özgüvenime yerle bir ediyo biri geliyo dalga geçiyo birinin ne dediğini bile anlamadım zaten kendininde farkında olduğu bi saçmalama çabası içinde :/ Allah tan Lydia bacım var ( ^3^)

18. insan telefon numarasini degisince kime guvene bilecegini anlayabiliyor. vay canina kalbim kırıldı oglum.

19. kaç ay üstüne eve geldim yine aynı şeyler ya babam zavallı hala bulaşık yıkıyo :D niyse artık evde olduğuma göre gelsin animeler diziler filmler ( ^3^)

20. kadın bana sen kendi kendini hasta ediyon dedi ya. abi bunu demek icin mi uc ay gittim geldim ben. bende kadina bunu arkadasim bir saatlik konusmanin sonunda soylemisti parami geri istiyorun dedim.

21. kaplumbağalara iyi davranın. > :(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Çok çekiyolar ya öyle böyle değil yazık :'( dersi anlatan gözlemci otellerin yanlış uygulamaları yüzünden yavru kaplumbağaları diskolarda turistlerin ayaklarının altndan topluyoz dediya >:(

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

off ya :'( insan bu yazdığını okurken bile çok kötü oluyor :' -Allah hepsini bildiği gibi yapsın-

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Selam özellikle 9 olsun diye bekledim :) ı like turtles

22. Kendime taşınma fobisi gibi bir şey edindim. Benim için tebdil-i mekanda ferahlık değil depresyon varmış meğer. :/

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Gözükmüyon kız :(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Foruma girmeyi geçtin milletin mesajlarına bile cevap vermiyorum şu sıralar. Ölmüşüm ağlayanım yok ya. :(

23. kendimi eve kardeşimin ödevlerini yapmak anneme ev işlerinde yardım etmek ve babamdan kaçmak kaçamadığım zamanlarda da kavga etmek için gelmiş gibi hissediyorum.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

cağrafya matemetik vs vs.

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Gecmis olsun annem kiyamam ya. :(

4. sadece okan

sadece okan

aynı kaderi paylaşıyoruz :D bende eve gidiyorum direk mat - geo soruları ile karşılaşıyorum. ama ev işlerine yardım etmiyorum ya annem beceremiyon diyip kızıyo :D

24. kendimi olmayan sevgilim tarafından terk edilmiş gibi hissediyorum TT.TT

2. Mileydi

Mileydi

durum sahibi burda ruh halinin abukluğunu belirtmek istemiş :D

ben de elinden misketleri alınmış, dondurması yere düşmüş çocuk gibi hissediyorum o.O uyff nolcek böyle ):

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Abla bi sen nalamışın beni valla :D bu aralar çok fena kız tiriplerine girmiş durumdayım :P 14 şubatında etkisi varmı bilmiyom ama kesinlikle o gün romantik bi filme gitmek gibi bi niyetim yok

(-__-)

4. jans09

jans09

eğer o gün romantik bir filme gidersen o günlük de olsa hayatın gerilim filmine döner (PS: aynı endişeleri taşıyan biri daha!)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.