Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Cold Dewil in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    ben anime karakterlerine aşık olmayı bıraktım ama sasukeyle kandayı sevmiştim 
  2. Beğen
    Yuki-chan reacted to jans09 in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    hangi birini seçsem ki :D 

3. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ErvaSude in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    ben türkçe bekliyodum aslınsa  :mellow:  ne biliym bide eren konu açınca sonunda demiştim ama hayal kırıklığı resmen  :(
  4. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ecem_yuki in Vampire Knight~FC   
    zeronun güzel gözlerininhatrına bende katıliym FC ye  :lol:
  5. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Toprakezgi in Gerçek Anime Kızı   
    kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS ( benim zamanımda öyleydi) dediler çalıştık lisede YGS LYS dediler çalıştık stres yaptık yüzümüzde sivilceler çıktı stres yaptık tatlıyı fazla kaçırdık külo aldık saçlarımızın şaftı kaydı stresten şimdide üniversite de ded hevesim kaçtı süslenmiyom arkadaş benim suçum yok valla  <_<  nası ??? :D
  6. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from AmyRoChan in Gerçek Anime Kızı   
    kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS ( benim zamanımda öyleydi) dediler çalıştık lisede YGS LYS dediler çalıştık stres yaptık yüzümüzde sivilceler çıktı stres yaptık tatlıyı fazla kaçırdık külo aldık saçlarımızın şaftı kaydı stresten şimdide üniversite de ded hevesim kaçtı süslenmiyom arkadaş benim suçum yok valla  <_<  nası ??? :D
  7. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from AmyRoChan in Gerçek Anime Kızı   
    lanet olsun çok güzelmiş kız ya  <_<  benim buna benzemem için önce kilomun 3. derecen kökünü alıp sonrada iğrenç espiriler yapmayı bırakmam lazım  <_<  kısaca bana rimelle ruj yetmez  yani  <_<
  8. Beğen
    Yuki-chan reacted to Cold Dewil in Gerçek Anime Kızı   
  9. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from AdminSlayer in Gerçek Anime Kızı   
  10. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Songena in Gerçek Anime Kızı   
  11. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Songena in Gerçek Anime Kızı   
    lanet olsun çok güzelmiş kız ya  <_<  benim buna benzemem için önce kilomun 3. derecen kökünü alıp sonrada iğrenç espiriler yapmayı bırakmam lazım  <_<  kısaca bana rimelle ruj yetmez  yani  <_<
  12. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Amygirl in Gerçek Anime Kızı   
  13. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ♠Misaki♠ in Naruto 667   
    bu kadar zor olurmu bilemicem ama ölcek herhalde bu madara sonunda  :hehe-onion-head-emoticon:
  14. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Zura in Naruto 667   
    bu kadar zor olurmu bilemicem ama ölcek herhalde bu madara sonunda  :hehe-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Pryda in Naruto 667   
  16. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Spirivable in Naruto 667   
  17. Beğen
    Yuki-chan reacted to Songena in Yaoi Fc (+15)   
    Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin.

Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur. 
    Kurucu: Songena (Eski nicki yazasım geldi. :D )
    Yaoi animeler:
    http://www.turkanime.tv/anime-turu/Yaoi
    Özel üyelerimiz:
    Cувєя Yaoi Elçisi. 
    MSempai (Beni Yuri FC'a eklediği için küçük jestim(!)... )
    ohmy34 Kulübün yazarı. :lol:
    Bu da ff: http://ohmy34.blogcu.com/
    Hakuro Hazare Özene bezene attığı swf li yorumu için...
    Üyeler:
    Ilithyia
    ♠Misaki♠
    sanzu
    Yuki-chan
    Nikkitta
    Witch.
    Mileydi
    jans09
    Michishi
    Haruka
    ~fankafa
    Cholota
    -Melody-
    sanzu
    siwona
    Kalika
    Sena.UZUMAKİ
    ARE-YOU-SURE
    AnimeLove43
    Zez
    tubiş :)
    Sullen
    FuneraireS
    Filia
    Nones
    Nones,
    h3n4
    Ancaks
    nemesiss
    sonruya
    badiparmak
    Koala
    britomartis
    Annalisa
    Vologirl
    Witch
    Pelin-chanง︡'-'︠)ง
    Hei's Sister
    Evallark
    1456ha
    Victuuuri
    Arcangelo

Resimler:

Son olarak yakışıklı yaoi karakterleri oleey.
  18. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Centılboy in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    recep 4 adam yine iğrençliğini konuşturmuş berbat bişeydi. Sinemada sinemaya benzemiyodu zaten eğimli değildi dümdüzdü <_<  
  19. Beğen
    Yuki-chan reacted to Mileydi in En Üzüldüğünüz An!   
    sevmedim bu konuyu <_<

20. Beğen
    Yuki-chan reacted to Amygirl in En Üzüldüğünüz An!   
    Çoğunuzun üzüldüğü nokta yemek ve anime :D Forumcak tembel tenekeyiz :D

Ben size bir olay anlatayım; bu olay 2 hafta önce başıma geldi...

21. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from free word in benden size   
    hoşgeldin mukades ben ^_^ yavaş gelin ya yetişemiyom girdiğimden beri hoşgeldin yazıyom lan  :blink:
  22. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Haruka in benden size   
    hoşgeldin mukades ben ^_^ yavaş gelin ya yetişemiyom girdiğimden beri hoşgeldin yazıyom lan  :blink:
  23. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from fuyu in 2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.   
    ya ben hemen bi oy verip çıkmak istiyorum :D

Forumun en güzel avatarı: erende (Hazado olanda)

itiraf ediyorum Tüm avatarlarını çok beğeniyom valla eren. :D
  24. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Tinywing in 2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.   
    tamm kendimize oy vermek yok  :cool-onion-head-emoticon: ama şık olaydı bari bu böyle kılasik sınav gibi insanı sitrese sokuyo  :crying3-onion-head-emoticon:
  25. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from kaizokugari in 2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.   
    tamm kendimize oy vermek yok  :cool-onion-head-emoticon: ama şık olaydı bari bu böyle kılasik sınav gibi insanı sitrese sokuyo  :crying3-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.