Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

76 milyon nüfusumuz var. %2 %3lük oynama olsa bunun 53ü kundaktaki bebeğe kadar askere alınsa yine yetmez. 43 milyon insanı askere çagırsan öğle yemeğini zor verirsin :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Heheh düzenleme yaptım kaldın öyle :D

4. free word

free word

yanlız tank-uçak oranlarına inamadım ben ya benim tahmin etteğim sayılar ilk 5 te mevcut :D

1. Tiyatromun premiere mükemmel geçti :) ufak tefek aksaklarlar oldu olacak o kadar :D unutmadan buradan Komşumunoğlu Süleymanndı sanırsam ismi :D) buradan selam kardeşim kabadayı rolündeydim :P TEKE KAZIM :P

2. 715x200 imza yapabilirmiyim tam öyle gif buldum :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Yüksekliği 200 ise sorun olmaz ama başka spoiler falan olmasın imzanda.

3. LeornKayn

LeornKayn

Peki ya yüksekliği 201 olursa o 1'den kaybediyormu herşeyi...biri neden dışlıyonuz

4. Toprakezgi

Toprakezgi

201 goze batmadigi icin fark edilmeyecektir pek. Ben etmem diye dusunuyorum en azindan. Zaten mobilden girdigim icin imzalari kirk yilda bir goruyorum.

3. inceleme\tanıtımı yazdım ayarladım yarın kısmetse sunacağım umarım beğenirsiniz :)

2. Kaxell

Kaxell

Olsada boşver farklı bir açıdan bakılmış olur guzel olur(tahminim ao no exorcist diyorda hadi bakalim tutucakmi) :)

3. free word

free word

yok be o değil 2 tane açılmış zaten ondan dahada uzatmaya gerek yok :D hadi söliyim kokoro connet

4. Kaxell

Kaxell

Oo. Bilmiyordum bak onu. Okur ona gore baslarim ismi guzelmis.

4. İlk Tantım\İNcelemem biraz eleştirin sövün :D eksik gedik varsa yazın :D http://forum.turkanime.tv/topic/10170-kokoro-connect-tanıtım-inceleme/

2. free word

free word

ha anlamadim ben :D

3. Kaxell

Kaxell

Hahaha yanlış duruma yazdım :D

4. Kaxell

Kaxell

Dur siliyim kötü durmasın. :)

5. Nobunaga Concerto şidetle tavsiye edilir :D

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

3'ü indiriyorum 1 2 bitti zaten 14 Gb işte benim net biraz yavaş 350 kb/s 'yle indiriyor. (Aslında yavaş degilde bi 2 kişi kullanınca bide tabletten falanda giriyolar internet hızı pert oluyo :P)

3. Centılboy

Centılboy

Nasıl güzel anime değil mi kanka yarıda bırakılmış gibi geldi bana nedense :D

4. free word

free word

talha kanka sözde anicharta göre 3 bölümü 1d 23h geelcek amma myanimelist baakrnsak tek bölüm dafuq diyorum ben :D

6. bleach' i bitirdikten sonra anime izliyesim gelmiyo la (2-3 aydır)

7. Harem animesindeki erkek baş karakterin en yakın erkek arkadaşı gibiyim

2. free word

free word

ulan şu anime benim izlediğim ilk animedr ve çocuk benim favori karakterimdi 2012 yıılnda asdfg bölüm başına 1 kızı yata atmak nedir ya .s .s

8. F kalvye kullandığımdan bazı oyunlarda nedense Q kontrolleri işlemiyor bir tuhaf oluyor T_T

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Q klavyeyi ezbere biliyorsan şu an ki F kalvyeni Pc den Q ya çevirebilirsin.F'e bastn mı Q yazar. Nerden yapıldığını hatırlamıyorum ama yapılıyordu

3. free word

free word

biliyorum öyle çevirmeyi canım am sonra ikide bir f dönüyo felan sinir ediyo :D ama öyle yaparım heraled artık :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Yeni alasıya kadar idare edicen gibi işde :D

2. eXt

eXt

Selfie bence ideal :D

Özçekimliyorum demek biraz :S

3. LeornKayn

LeornKayn

Selfie bana çok gıcık geliyor :D arkadaşlar çekmese çekileceğim yok ayrıca bu Selife muhabetiyle eskiden ne dalga geçilirdi kendi kendini çekiyor lan diye ünlüler yaptı kimse ses etmedi sevmiyorum böyle muhabetleri döneklik resmen

4. free word

free word

aynenHollywood yapmasa gene dalga malzemeysi zaten bu sorunla inci sözlük az dalga yapmadı

Bkz: bizim yanlızlıktan yaptığımız şeyler şimdi moda *q

9. 5-6 saatlik emek, dikkatsizlik, yanlış alınan item, batan çar depresyona girdim lan T.T taktik verin bana kurtulmam için :(

hiç anladıgım için bişey diyemicem sdajkfa gel satranç oynayak jaskdlsaf erdem 2-1 yendi aq 3. maçta kafa 1 milyondu ama :D

3. free word

free word

cümlenin başı efsane asdfg

4. Cувєя efsanedir. :)

lkfsaşasdklfsdgjksdkg

10. Profilimdeki kızın hangi animeden olduğunu bulmak çok hoş ya asdfg

2. free word

free word

ya ilk öyle aradım siteler ya banlıydı ya da japonca :P sonnra biraz derin araştırdım ve buldum asdfg

3. Kaxell

Kaxell

o derin araştırmayı anladım ben qweqweqweqweqwewqeqwe.

4. ohmy34

ohmy34

banlı siteleri açmak için zenmate kullanınız iyi günler ^-^

11. Bilim kurgu film öneri alınır :D

2. free word

free word

teşekkürler.. :)

3. Amygirl

Amygirl

Oblivion şu Tom,crouse ın,filmi miydi? Güzel o.. Bir de The,contact eski ama sağlam film

12. Bugün hocalar sınıv tarihlerini verdi şaka maka pc açmayıp ders çalışsam benim için olucak gibi :D iyi dersler=i iyi notlar= güzel bir staj yeri :D not: demin açtığım rezil konuyu kuzenim zorla açtırdı :D neyse efenim 2 hafta a yokum kendinize iyi bakın :)

2. free word

free word

teşekkürler :)

3. LeornKayn

LeornKayn

Bence çalışma...ama bana sorarsan çalışma...yani çalışmak zorunda değilsin :P :D

Nasıl bir insan ders çalışabilir hala anlıyamıyorum...kolay gelsin :D

4. free word

free word

sınavlar başlıyon annemin memleket işi çıkıyor dedim bende çalışmıcam :D

13. hastalandım :|

2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

geçmiş olsun..Allah şifa versin..

3. free word
    4. animestoxic

animestoxic

geçmiş olsun umarım hemen iyileşirsin ...

2. eXt

eXt

6 olsun dedim,acıdım.2dk lık bi tane vardı o daha etkili geldi :D

3. free word

free word

ben onun görünce bi an şok oldum konu şöyle 1 saatlik movei idi 2 dk sürüyor fragman mı acep :P çünkü saç göründü bana :P

4. eXt

eXt

Bence de fragman gibi bi havası vardı *-*

14. Fairy taildaki ichiya izle Bleachteki Aizen seiyuları aynıymış şok geçiriyorum intahar felan mı etsem lan en cool karaterden en gereksiz karaktere atılmış adam T_T

2. Amygirl

Amygirl

Çok tatlı yaaa :D

3. free word

free word

buun git erzaya söyle bence asdfg

4. Amygirl

Amygirl

Erzanın parfuuuuuumeeeeee u da çok hoş olmasın alala Ichiya san ne yapsın :D

15. yapacak bir şey bulamıyorum T_T

Bende oynamadım beraber trolleriz işte :D Acayip kendi kaleme gol atma yetenegim var :D

3. ohmy34

ohmy34

o adamın şarkıları çok güzel oluyo hele ki macera animeleri izledikten sonra iyi kafa yapıyor bende :D

16. 20 ok şu vidyoya ayırın ya çok iyi olmuş asdfg hele 14 dk sonra karakter tanıtımı :D
    2. free word
    3. LeornKayn

LeornKayn

ben direk sonunu açtım :D yoksa çok uzun sürecekti... ama şu ... çocuğu diye tanıttığı karakteri merak ettim ne yaptı o kadarda sinir oldu :D oyun god of war'ın japon yapımı gibi geldi bana...

4. free word

free word

öyle zaten yani bir bakıma ama bu gow daha hoşuma gitti benim :) yanlız karakter tanıtı mı efsane ya açıp açıp gülüyorum :D

17. 4 saatimi verdiğim performanslarıma en az 70 vermezse hocama hakkımı helal etmiyorum !

2. eXt

eXt

Hocalarla iyi anlaşçan bro,tarih sayfalarında kaybolmuş çivi yazısına 90 larda veriyorlar :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Resme dayalı bir konuysa araya 3-5 resim atmanı tavsiye ederim :D

4. free word

free word

Yazmaları geçtim slayta tam 45 dk farcadim o notu verecek !

18. 40 yılın başı haber izleyeyim dedim asansörü, üst geçidi, ağacı, silahlı çatışması derken içim bunaldı lan

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen yaaa bende bakmıyorum artık haberlete falan, ülkenin saçmalıklarından başka bişey yok

3. Kaxell

Kaxell

Tuğrul anladın sen.

4. LeornKayn
  19. http://www.haberself.com/h/6630/ kesin otokudur bu :D
    2. free word
    3. Songena

Songena

Ya cocuk evlenme teklifi planini yapmissa , ustune yuzuk almissa ve dogru zamani bekliyosa ? Bir bakmis ki karsisinda evlenme teklifi ediyo. Kizin sabirsizligina kizardim onun yerinde olsam. İns. durum boyledir.:D

4. ohmy34

ohmy34

yav o surat neydi öyle :D e tabi çocuk o kadar milletin arasında hayır diyemezdi :D

20. yeni Assassin's Creed oynunda 4 karter yönetecekmişiz lan bu bildiğin GTA örnek alıyoruz demek :D :D ama eğlenceli olabilir :P

2. free word

free word

ben ana görevleri bırakıp yan görevleri girişmiştim u yapınca sıkıldım bıraktım :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ben size söyliyim iş en son Desmond Miles'ın ışın hanceriyle şehirde dolaşmasına varacak asdfgfdsa :D

4. free word
  21. School days seven bir tek benmiyim ya hu :(

Ben nefret edecegimi bildigim için finalini izledim bi *** anlamadım güzeldi

3. free word

free word

isterseniz animeyi özet şekilde anlatayım :D

Bu anime benim ilk animem animeye bunla başladım ben 2 sene önce çok seviyorum ya :(

4. Barış

Barış

yok anlatma şu staj defterini bitireyim izlicem ben onu ne zamandır görüp duruyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.