Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum güncellemeleri bölümüne AdminSlayer kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Adettendir, çıkmadan önce bir konu hortlatayım da adminler çıldırsınlar

1. LeornKayn

LeornKayn

bir katilin ortaya çıktığı rivayet edilir.Güçlü bir summon büyüsüne sahip bu katil belli başlı konuları hortlatarak forum ileri gelenlerinin ölümüne sebep verir.Katilin gün yüzüne çıkışı arasında rutin aralıklar olmadığından yakalanması neredeyse imkansızdır.

The Admin Slayer

director:Nakaşi isşio

Seeyuilar:Narada , Barada ,Sarada ...

...

..

2. Yıllar sonra foruma bir bakayım neler oluyormuş dedim. Emel başganın admin olması dışında her şey çok değişmiş. 

1. Amygirl

Amygirl

Ahshshshdjd özledik yaw 

2. LeornKayn

LeornKayn

Nükleer savaş sonrası ufak bir grubun hayatta kalması gibi bir şey oldu forum.

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Forumun öldü sanılan kayıp üyesi gibi hissediyorum

3. Gençler akşam yengenizle film izleyeceğiz de, şöyle bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz güzel bir yenge var mı?

4. 9 aydır uğraştığım oyunun ilk yayınını yaptım. Her hafta güncelleyip yeni bölümler atacağım, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IQGames.FireAndWater

1. LeornKayn

LeornKayn

Biliyorum ben bu oyunu ya vaktinde flash gamelerde takılırken 1-2-3 ünü oynamıştım :D yeni jenerasyon ha :D hayırlı olsun :)

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Eyvallah kardeşim :D

5. Gear 4 vs. Nightmare Luffy?

1. AdminSlayer

AdminSlayer

Bence Nightmare ya. Haki olmasa bile op yani

2. Kai

Kai

gear 4+3+2 :D

6. Ezgi buralarda mı ya? Bu şarkı ona gelsin -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Gaza getirmeye calisma oglum. Ben muzik dinlemekten sogudugum bir donemden yeni yeni cikiyorum. :D

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Sen öldün mü kaldın mı ne oldun sen ya? Face'e de girmiyorsun. Bence sen kesin öldün o.O

4. LeornKayn

LeornKayn

Bişe olmaz ölmüşsse summon ederiz çaktırmasamda eski mesleğim necromancerlıktı...diyom ben size kötüyüm ben inanmıyonuz daha kaç tane penuenin ölmesi lazım bunu anlamanız için..

7. Gece gece çok güldüm ya :D iyi geldi ^_^

8. İşler bitse de hayvan gibi uyusam modundayım. Game tester'lık yapmak isteyen varsa alırım fikirlerinden bir dal :D

9. İmzam çok güzel oldu, ehüehüehü

10. Aaaa, forum ahalisine bilgi amaçlı açtığım konu vicdansız bir admin tarafından kapatıldı. Nazi yönetimi var forumda -_-

2. Just Haz�do

Just Haz�do

Abi ben seni Can Çekin benzetiyorum

bkz: https://vine.co/u/922298385745195008

3. AdminSlayer

AdminSlayer

He benzetiyorlar öyle ya, Mehmet Günsur diyen de var mesela.

4. Just Haz�do

Just Haz�do

Yok yok tam bir can çekin

11. Son zamanlardaki favori animem Shokugeki no Soma. Aşçılığa olan sevgim ve hayranlığımın anime olarak şekil bulmuş hali :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bir seriye başlayacaksan eğer legends of the galactic heroes (Ginga Eiyuu Densetsu) öneririm. Gelmiş geçmiş en iyi animelerde ilk 5'de dünyada her daim

3. Barış

Barış

tamam teşekkürler öneri için :)

4. AdminSlayer

AdminSlayer

Toriko'nun zaten hastasıyım ayrı mesele. Hatta Toriko'yu geçtiğimiz değil önceki ramazan bitirmiştim. Mazoşistlik resmen :D Hazado sen de izle gülüm.

12. İnsan toplumsal değil bireysel bir varlıktır. Yalnız olmak doğru olandır

13. Allah'ım beni bu finallerden kurtar lütfen. Amin. Amin deyin

2. Milli Midilli
    3. AdminSlayer

AdminSlayer

Gon ne yaptı ki Zeynep :( Yani bencilce davrandı tamam ama Killua onu bu şekilde sevip kabullendi zaten başında. Bu elemanın gözü dönünce bencilce düşünüyor işte

14. Sıkıntıdan çılgınlar gibi teori yazdım. Uyuyayım bari

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Uyu abi. Ama forumda hiç görünmüyosun bu aralar :(

15. Zoro Gps Gps No Mi'yi yese yenilmez olur

1. DHspark

DHspark

:D o marimonun gps i olsa bu sefer kalkıp gps teki sesle kavga eder sanmıyorum bir faydası olacağını :D

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Türk değil ki Zoro :D

16. Gomu gomu no Jet elephant redhawk gatling (Bunu söyleyip vurana kadar dayağı yersin bence)

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen, saçma sapan teknik isimleri...şöyle ayssss taaaym diye bağırsa aokiji gibi veya ururusu şokkku dese kuma gibi :D

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Ururusu şokku A:DAWD.a Dragonball'daki isimlendirmeler efsaneydi. Zaten ondan sonra moda oldu bu olay, bence

17. Heisenberg öldü.. Seni hep hatırlayacağız Walter reis!

2. Namida

Namida

Yine de diziye başlar başlamaz "ehehe başrol ölecek ehehe" demeleri izleme şevkimi kırdı. :D The Walking Dead e başlamıştım, birkaç güne onda güncele gelip devam etmeyi planlıyordum.

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Kesinlikle devam etmelisin. 5 sezon nasıl izledim, ne ara izledim bilmiyorum ama su gibi geçti

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Daha doğrusu ios uyumsuz

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Şu an iOS developer hesabı 100$ ve ben bütün parayı harcadım :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

:D Sağlık olsun napalım daha büyük şeylere o zaman :P

18. Nasıl sevgili oluyorsunuz lan? Yani hilesi falan mı var bu işin? Biz niye olamıyoruz? Neyse by ya

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Bak bakış açın yine dar. Mesele ilişkide yalan olup olmaması değil. Yalan hayatın hiçbir yerinde olmamalı. Yalan çığ gibidir, saklandıkça büyür, en sonunda saklanmayacak ve kontrol edilemeyecek hale gelir. Gerek yok.

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Canim benim iliskiden bahsediyoruz diye oyle dedim ben. Bahsettigim sey sadece bana yalan soylemesi falan da degildi. Insan oyle bir durumda bana da soyler diye dusunuyor haliyle. Ki ben yalan soylemeyen -soyleyemeyen-, surpriz icin falan bile olsa olayi bozan bir insanim. Ki genel anlamda da karsiyim haliyle.(sanki soyleyemedigim icin karsiymisim gibi gorundu ne kadar guzel. :D) Yalan dedigin sey guveni sarsar, guven olmadiginda da herhangi bir iliski yurumez; is, arkadaslik vs.

4. AdminSlayer

AdminSlayer

Ben senin nereden canın oluyorum?

19. Annem nasıl tatlı ya, kurban olduğumunun annesi

1. mustafalrsm
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

canımızın içi -.- kadrini bilmezsen sonra pişman olursun. fayda etmeyen bir pişmanlık.

3. Milli Midilli
  20. Gençler benden bugünlük bu kadar. Yarın devam ederiz :)

1. kawaii kereste

kawaii kereste

ben de diyodum nereye gitti bu Samet...

21. Ezgi bana uyarı vermiş. Davranın Direniş üyeleri. Savaş çıktı!

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Geçen bir tanışma konusunda Emine diye bir arkadaşa Amywhat dedim. Sonra kendimden tiskinerek biri beni banlasın dedim. Hiçbir fırsatı kaçırmıyor Ezgi, "küfürlü davranış" uyarısı vermiş :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence cok yerinde bir uyariydi. Hem rica etmistin, kirmak istemrdim guzel arkadadimi.

4. AdminSlayer

AdminSlayer

Güzel değil de yakışıklı falan dersen kabule derim, cidden. Güzel olmadı çünkü hiç, oldu mu? Olmadı.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.