Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Uzun süredir takip edemiyordum okul sebebiyle.Şimdi HeteroPhobia Fan clubu görünce aklıma geldi biraz paylaşım yapayım dedim.. (Not:Paylaştığım resimler daha önceden paylaşılmış olabilir ama sanmıyorum..)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Özellikle fazla açık saçık paylaşmadım riske atmayayım kendimi :D

o son resim... Resmi ekleyen

2. Dodi dodi dodiiiiiii :D Nedense aklıma ilk bu geldi :D KitKat da güzeldir...

PS: İtiraf ediyorum...Sütlü çikolatadan ziyade Bitteri daha çok severim...Ah ahhh Lindt % 70 :wub:

KitKat varken Dido yenir mi, naptın sen :D Dido da iyi gerçi ama çok şekerli geliyor bana KitKat daha kıvamında ^_^

3. İtiraf ediyorum az önce Death Note'ın 25. bölümünü izledim ve tek üzülmeyen kişinin ben olduğumu düşünüyorum.

Ama şöyle bir şiir yazdım bak:

L Lawliet öldi mu

Issız acun kaldi mu

Light öcin aldi mu

Emdi yürek yırtulur

Aslında üzülmedim değil biraz üzüldüm.

Ama en çok Rem'e üzüldüm ya. Favori karakterlerimdendi.

Bu anime nereye gidiyor yaaa?!

Aslında problem şu ki nereye gittiğini de biliyorum. Buradan bana bütün spoiler'ları veren arkadaşlara, özellikle Oğuz'a ve ekşisözlük ve tumblr ahalisine ayrıca sülalelerine selam ederim.

Şiir demişken bi' de şunu buldum: http://www.alpertungaoldumu.com/

bir de bana sor o spoiler işini :D yalnız dikkat edin, bu entrydeki spoilerlar cidden spoiler, izlemeyen bakmasın...

One Piece izliyorum 450. bölüme falan gelmişim

tamamiyle alakasız bir yerde görüyorum ki 482. bölümde Ace ölüyor.

Naruto'nun 1. sezonuna başlamışım, dövüş soundtracki çok hoşuma gidiyor Youtube'da onu ararken

yandaki önerilan videolar şeyinde Jiraiya'nın ileride öldüğünü insanın gözüne sokan bir video görüyorum.

Angel Beats! izlemeye karar vermişim, animenin yorumlarına bakıyorum

gördüğüm yorum "finali çok güzeldi yaaaa kızın kalbi aslında çocuğunkiymiş çok duygusaaal <3"

Dusk Maiden of Amnesia(animenin adının ingilizcesi, japoncası uzun ve ezberimde değil) izle diye tavsiye alıyorum bir arkadaştan, "finali iyi mi" diye soruyorum

"evet önce ağlatır ama mutlu sonla bitiyor sonunda güldürür yani" e dayı oldu mu şimdi -.-'

neyse işte devamı gelir bunun...

4. çıktığım ilk kızın bir gün ağzı kokuyor diye evde işim var deyip kaçmıştım yanından, aynı gün ayrıldım kızdan... o koku hala burnumda...

annemin ördüğü kazaklara bayılırım ve severek giyerim, ufakken dışarda da giyerdim ama artık ev içinde giyiyorum sadece(üstüme tam oturmuyor artık ördükleri :D)

lise 3te kantinde kimyacıyla kız-erkek ilişkileri konusundaki tartışmamızda "hocam azıyoruz dalına bakıyım o yüzden kızlarla arkadaş oluyoruz." diye bir çıkışım vardı, okulda feymıs olduydum. kimyacıyı seven hiç kimse yoktu o yüzden beni tebrik ediyordu herkes yaptığım rage yüzünden :huh:

6. sınıfta sadist türkçe hocası beni ve sıra arkadaşımı tahtaya kaldırıp birbirimizi tokatlattırdı. ilk arkadaş vurdu tabii kanundur birbirimizi tokatladığımız için yavaş vururuz. yavaş vurmadı, bayağı sert vurdu aklınca hınzırlık yapmış yani. sıra bana gelince nasıl asıldıysam çocuğun kafası tahtaya girdi, bir daha da hoca biz 2mizi kaldırmadı -.-'

edit: ha bi keresinde öğle arasında kutu kola içtiydim, hoca sınıfa girdi herkes ayağa kalktı tam "Sağol!" derken ben sağol demek yerine devasa bir kükreme eşliğinde geğirdim. o "Sağol!" gürültüsüne rağmen bütün sınıf+hoca duymuş.

ergenliğimde yurt tuvaletinde aynanın önünde güneş gözlüğü takıp telefonumla fotoğraf çekindim. evet bunu yaptım. ve bunu feyse koydum utanmadan. şimdi utanıyorum tabii...

5. Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne olur olmasa ne olur bunu kastetmiştim.

Amaaaa Shikamaru nasıl animeye bir şey katmıyor yaa? En başta bir kere Hidan'ı harcadı adam, onu geçtim stratejistin dibi adamın dibidir Shikamaru!

Shikamaru animeye bişey katıyorsan niye gereksiz dedin o karaktere orası enteresan gözüktü şu an :D o değil de ben o yorumları Chouji'yi düşünerek yaptım, benim gözümde olsa da olur olmasa da olur karakterlerden biri Naruto'da.

6. Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.

Toriko'yu çevirecek çevirmen:

-kesinlikle ağır işsiz.

-çevirecek anime bulmakta çok zorlanan.

-boş vakitlerinde anime çevirmek dışında bir şey bulmakta zorlanan.

kusura bakma ama Toriko'yu aklı başında birinin alıp da güncele getirmesi çok zor görünüyor. grup kurularak yapılabilir belki, onun için de çevireceği seri olmayan 3-4 tane hevesli çevirmen lazım, ki bu da zor. serinin bayağı hayranı var ama şu an itibariyle türkçeye çevirme olayı için iş işten geçmiş gibi görünüyor bana.

7. üsttekileri çok güldüğüm için beğenecektim nerdeyse :D

Yalnız başında hentai diyor ne iş! :D

Şimdi bakmak ayıp değil de beğenmemekmi ayıp :lol: neyse şaka şaka beğeniriz evel allah ;) zaten güzelden anlayanlar ecchi izler başkan ve resimlerden görüyosun biz güzelden anlarız B)

başında hentai diyor işte nasıl ecchi olmaz bu anime ben de şoklardayım :(

8. ben Kübra'ya Chouji konusunda(Shikamaru hariç) hak verdim :D sanırım demeye çalıştığı:

Chouji ve Shikamaru'nun karakterleri çok iyi ama animede varlıkları animeye çok bişey katmıyor benim gözümde. olmasalar da ben animeyi izlerdim yine. merhametli olması veya iyilik meleği olması animede vazgeçilmez yapmıyor bi karakteri.

yine de Suzaku ve Souta varlıkları bana gıcık veren karakterler, o yüzden rakipsiz 2si de benim gözümde.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.