Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

836
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. şimdi bizim türkçe felsefeyi kaldırıyor mu kaldırmıyor mu gençler? ayarları falan kıssam gölgeleri kapatsam idare etmez mi? yoksa yeni bi sistem mi almam lazım? help pls

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Sana çok felsefi bir soru soracağım Furkan : Silifkenin yoğurdu kız seni kimler doğurdu?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

kekliği düz ovada vurmuşlar, şıkıdık mıkıdık şıkıdık mıkıdık oynamışlar Amy, bu işin felsefesi mi kalmış :( yazık kekliklere :(

4. Amygirl

Amygirl

Götürdüm götürdüm çam dibine batırdım batırdım tam dibine buha buha can Hatice kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine açtırma ağzımı demiştim di mi sana :D

2. şimdi bu Japonya'da bi yığın çeltik tarlası var ya, bunlar sivrisinekleri napıyor?

3. Simpsons'ta Miyazaki emekli oluyor sanıp da bölüm içinde göndermeler yapmışlar, halbuki adam yine emekli olmaktan vazgeçti...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

daha genciz de bütün bunlar haneye yazılan skor benim için. ilerde mesela böyle gaza gelirken aklıma bu olay gelcek falan temkinli olcam gibi. ondan sonra "niye erkekler kızlara yürümüyor" diyolar, ahanda bu yüzden.

3. aizen-

aizen-

Ama murat 131 kazanır yani.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bnimkide bunun farklı versionu. Zor ya. Ahh ah -,-

4. sonunda Hobbit'i izleyebildim. kötü bir film mi? kesinlikle hayır. bir Yüzüklerin Efendisi eder mi? kesinlikle hayır.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

kitabında da zaten Galadriel'i daha güzel diye anlatıyor Tolkien reyiz, sen ne anlarsın lan!

Galadriel'deki zariflik kimde var!

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam abi güzel, harika ama ben oyunculardan bahsediyorum. Ve bence her türlü Arwen yani. Bu benim zevkim. Erkek olsam Arwen'e yazardım. Şimdi de yazarım. Her türlü yazarım.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yazmasına ben de yazarım. ama Galadriel daha iyiydi. hem Arwen bacımızdır Aragorn reyizden ötürü.

5. Steins;Gate'in yazarı ile Infinite Stratos karakter tasarımcısı Plastic Memories diye bi projeye başlamışlar. GET HYPED!

1. h3n4

h3n4

Çok büyük umutlarım var harika bir proje olacak :)

6. şu Free'deki elemanları One Direction tiplerine benzeten bitek ben miyim ?

7. su içince yüzde 70 yamyam mı oluyoruz?

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Su canlı mı? :D Muz yeyince de yüzde elli yamyam mı oluyoruz? :) Kafamda deli sorular. :D

2. Paranoiac

Paranoiac

Bence her türlü yamyamız :D Ölen insanlar toprağa karışıyor ve bizde o mahsülü gömüyoruz mideye :D Ama tabi bu yamyamlık tanımının nasıl bir şey olduğuna bağlı :/

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Fazla zorlama. Bu kadar derin düşünürsek ohoooo -.-

8. şu Level 2 üye iconundan nefret eden tek ben miyim :(

1. ayanatsume

ayanatsume

Şu an bi baktımda pekte sevilesi bişey değilmiş.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

şimdi farkettim de nefret etmek biraz abartı olmuş :D

9. Suzuniye Haruhi no Yuuutsu'da aynı bölümü 4 kere yapmışlar sanki. izlemesi bi garip.

10. taiko'da türkiye 12.siymişim öehöehö gururum okşandı

2. Ogeday

Ogeday

Taiko?Osu daki mi? :D

3. Ogeday

Ogeday

Evet öyleymişsin baktım sitesinden :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

ben dün keşfettim oraları, ülke sıralamalarını falan. öyle bi anda şok oldu :D

11. Taikoda Türkiye 4.lüğüne çıkmışım, yok mu hiç burda Osu'nun Taiko modunu oynayan :(

1. Witch

Witch

Isıriim mi

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bi de çakallığı yapmadan önce bi etrafı kolaçan ediyor.

kediler harbi sırf bizi ayar etmek için yaşıyo galiba :D

12. tek uyku günümde binada çalışma var... beni kaldırıp kulak tıkacı aldırdılar... ulan Murphy evine ateşler yağsın...

13. Tenacious D'yi yeni keşfettiğim için kendime küfrediyorum -.-'

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bu jack black tam troll ^^ ama sağlam söylüyor grup da iyi çok hoşuma gittiler :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Baya iyi güldürüp söylüyorlar ;) Fenix geri dönüş şarkılarıdır .Asıl onu tavsiye ederim

4. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen güzel şarkıymış ^^ geri dönüş falan orasını bilemiyorum dediğim gibi yeni keşfettim, sanki bütün şarkıları tek bir albüme toplamışlar gibi hissediyorum şimdilik :D

2. aizen-

aizen-

Dignitas lcs maçlarında oynamış takım demeleri normal :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

eski kadrosundan 3 oyuncusu kaldı, ADC ve top lanerları değişti. ama yine de 2 yedek oyuncuyla oynayan bu takıma maç vermeleri garip.

4. aizen-
  14. Tokyo Ghoul 2'ye başlıyorum ulan o kapaktaki ölü kız Touka'ysa yakarım bu gezegeni!

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ulan :'( nasıl ya :'(

yalnız cidden bok gibiydi anime. anlaşılan 1. sezon para getirdikten sonra bok gibi de çıkarsalar para getirir diye pek sallamamışlar. yorumlardan dolayı kötü bekliyodum daha da kötü çıktı :D

3. Barış

Barış

kötü olan beklentilerini aştılar o derece boktan bir sezondu. hele o final var ya. kaç haftalık saçmalıklar silsilesinin sonucu olarak kahkahalar attım o son uzun yürüyüş esnasında.:D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

o kadar çok arkaplanı olmadan olan olay vardı ki bikaç kere eski bölümlere göz attım acaba ben mi bişey kaçırdım diye. bi olay oluyor "böyle oldu sebebi yok nasıl olduğu yok oldu işte" diye yutmamızı istiyolar. berbattı ya. ilk sezondan aldığım tadı alamadım.

15. True Tears: gelmiş geçmiş en iyi romantizm/harem serisi !

16. turnuvanın ilk ayağı: 2-0 victory! fazla iyiyim...

2. gereksiz

gereksiz

hoho banamı kaldınız gençler hahaha yanlız ben oynadımmı kaybetme lüksümüz olmaz :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

PAÜ öğrenci kartın varsa düşünebiliriz Cem :P

4. gereksiz

gereksiz

alırım problem değil :D ama ben sizin takıma gelmeeemki B-Baaagaaa sana anca çekiç diyorum baaaaaaga

17. ulan BakaBT'de farketmeden ratio'mu 0.03'e falan düşürmüşüm -.- gel de toparla şimdi.

18. ulan bildiğin yaktım be balığı :'(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

yurtta tüm temizlik işlerini yapan bi kankam varken tek yaşıcamı sanmiyim. Ben mesela tek yaşasam senin gibi balık alıp yapmakla hiç uğraşmam :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

zaten alırken temizlettiriyorsun, sana kalan eve gelip pişirmek :D ben yanında bira içtim sadece, salata falan yapıcaksan o zaman yorucu oluyor evet :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Biranın tadı berbat. Ya yok ben tek yaşasam herhalde dolapları hazır ramenle hızlı çorba ve meyveli sodayla doldururdum.

19. ülkemin insanları ne iyi yahu /s

1. Strix.

Strix.

öyleyiz :)

20. vizeler öncesi haftasonu dağlara çıkalım derken lodoslarla karayellerle bozan hava... ayıp ayıp.

21. Wall-E çok güzel filmmiş be, bunca yıldır izlemediğim için kendime küfrediyorum.

1. OrangeBox

OrangeBox

Keşke 2 si çıksa :/

2. Cувєя

Cувєя

Konusu ne filmin ben izlemedim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.