Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum yanıtları bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir arkadaşa bakıp çıkar mıydınız? http://witchtennotlar.tumblr.com/

2. Her allahin gunu ayni sey.

3. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

4. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

5. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

6. AdBlock satılmış. elveda reklamsız internet, merhaba ayca_22 :'(

7. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

8. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

9. Windows 10 düşüncem: süper!!!! Tabi işin uzmanı ne der bilemem en azından Win 8 den kurtardı bizi :D

10. ingilizce yayın yapan bi kanalda İsveç - Danimarka maçının kısaltmaları SWE - DEN, kullanılmayan harfler de DEN - MARK oluyor. #mindblown

11. Papillon gelmiş *-*

12. kapalı havalardan nefret ediyorum

13. kapalı havalardan nefret ediyorum

14. Keep calm and watch Avatar:The Last Airbender

15. Bu üniversite benlik bir şey değilmiş ilk günümden anladım,gerçi ilk günden ne,ne kadar anlaşılır tartışılır da neyse...

1. kawaii kereste

kawaii kereste

her şey çevrene bakıyor diyelim ona Ertuğrul :D bikaç kafa dengi arkadaş yaptığın gibi üniversite çok güzel biyer oluyor, hiç bitmesin istiyosun :D

2. (See 15 other replies to this status update)

16. Forum imza kuralları kalktı mı?

17. Keep calm and watch Avatar:The Last Airbender

18. Keep calm and watch Avatar:The Last Airbender

19. Kan tadı gerçekten de çok güzel değil mi ya. o.o

1. kawaii kereste

kawaii kereste

özellikle dolunayda kurban edilen kedinin kanını şarapla(papazkarası tercihim) karıştırıp bakır bi kaptan içince tadına doyulmuyor

2. (See 77 other replies to this status update)

20. Kan tadı gerçekten de çok güzel değil mi ya. o.o

21. Diabloyada başladık hadi hayırlısı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.