Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sciathán

Fairy Tail FC (Yeni Masterı İle Yola Devam Ediyor.)

Önerilen İletiler

Bende katılmak isterim de FC olayı nedir önce bunu bir açıklayabilir misin ?

FC : Fan club

İnsanların ortak sevdikleri bir olgu için oluşturdukları topluluk.. Gerçekte resmi fan kulüpleri mevcut... Hayranı oldukları şey bir sanatçı bir müzik grubu bir film bir şahıs ya da bizimki gibi bir anime ya da karakter için erkinliklerde bulunan ona her zaman destek olan tooluluklar yani :)

Bizim forumumuzda olan sadece sanal topluluk.. İnsanlar sevdiği anime ya da karakterler için bu kulüplere katılıyorlar.. Genelde resim fan art ya da müzik paylaşımı yapmaktalar... Ek olarak bendeniz eski master çeşitli yarışmalar düzenleyip Türkanime tv loncasının kıdemli büyücüleri seçiyorduk kazananları :) henüz gerçek hayatta buluşup erkinlik düzenleyen bir FC miz olmadı .. Olsa güzel olurdu ama pek mümkün değil :(

Üyelere beni de ekleyebilirsiniz emekli master olarak :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FC : Fan club

İnsanların ortak sevdikleri bir olgu için oluşturdukları topluluk.. Gerçekte resmi fan kulüpleri mevcut... Hayranı oldukları şey bir sanatçı bir müzik grubu bir film bir şahıs ya da bizimki gibi bir anime ya da karakter için erkinliklerde bulunan ona her zaman destek olan tooluluklar yani :)

Bizim forumumuzda olan sadece sanal topluluk.. İnsanlar sevdiği anime ya da karakterler için bu kulüplere katılıyorlar.. Genelde resim fan art ya da müzik paylaşımı yapmaktalar... Ek olarak bendeniz eski master çeşitli yarışmalar düzenleyip Türkanime tv loncasının kıdemli büyücüleri seçiyorduk kazananları :) henüz gerçek hayatta buluşup erkinlik düzenleyen bir FC miz olmadı .. Olsa güzel olurdu ama pek mümkün değil :(

Üyelere beni de ekleyebilirsiniz emekli master olarak :)

Şimdi ona niyetlenmiştim Mavis'in yeri sizindir  :ph34r: ama Mavis duymasın 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok