Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gallardo

SHAMAN KİNG 2021

Fragmandaki ses Megumi Hayashibara olmalı. Kendisi eski seride Anna Kyouyama'nın seiyuusu. Yani eski seiyuular yeni seride de olacak sonucunu çıkarabilir miyim? Umarım eski seiyuularla devam ederler.
  2. One Piece'in 2011 yılındaki yıl bazında manga satış rekorunu Kimetsu no Yaiba bu yılın ilk yarısında hem de 40 milyon cilt fark atarak kırmış. Diyecek söz bulamıyorum.

https://myanimelist.net/news/59888183?fbclid=IwAR0IldTid-6BInuwfxMdwUi7tJj8Ykg-DeYUwOU7btSQ0aEDKnyltnXXsNo

Spoiler

ig4ljkrvaj151.jpg

1. AndaAtsushi

AndaAtsushi

İnanamıyorum ya. Şoklar içerisindeyim. Ben de bulamıyorum diyecek bir şey. Anca şaşkınlık ifadeleri...

3. Yesterday wo Utatte bu endingle daha da güzelleşti.

Spoiler

4. Gallardo

( 12 / 12 ) Yesterday wo Utatte

Playerlardan izleyemiyorum buradan izliyorum haftalık aktivitemi gerçekleştirmeye geldim teşekkürler.
  5. Gallardo

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Amir Halgal: Eski Türk kavimlerine ilginiz varsa etkisi çok daha yüksek olan, Otoyomegatari mangasının ana karakteri. Ultimate waifu'dur kendileri.
  6. Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.

1. Mileydi

Mileydi

Kaç katmandan bahsediyoruz burada :booger-crazy-rabbit-emoticon:Katman deyince aklına katmerli çörek gelen bir ben değilimdir dimi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. Gallardo

Gallardo

Animeler için 3. Konu, senaryo gibi içeriği oluşturan kısımlar puanı belirliyor. Çizim, müzik, ambiyans gibi sunuma dayalı kısımlar ise katmanı belirliyor. Acıkınca benim de aklıma gelebilitesi var bence senin de bir katmerli çörek yeme zamanın gelmiş yanında da çay kahve iyi gider :D

3. Mileydi

Mileydi

Heee çok katman varmış sende yawf, bende aklımda kalan ve kalmayanlar diye bir katman olabilir anca  :) 

7. Gallardo

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Ekşi'de gördüm hoşuma gitti buraya da bırakıyorum. Anime: Fullmetal Alchemist.
  8. Bölüm yok https://www.turkanime.net/video/macross-plus-movie
  9. Aradığın anime Devilman Crybaby ama animeden bahsettiğin kısımları silsen veya spoiler butonu içine alsan iyi olur.
  10. Bölümler komple gidik. https://www.turkanime.net/anime/trinity-blood
  11. Romantizm animesinde bulunmamasına rağmen nice romantizm animesinden daha güçlü duygular hissettiren 3 bölüm:

-Space Dandy 2. Sezon 10. Bölüm

-Mushishi 1. Sezon 20. Bölüm

-Gintama 1. Sezon 39. Bölüm

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. Gallardo

Gallardo

Hoş bi karaker. Seiyuusu da uygun. Gerçi 1. bölümdeki pilot kız ve 6. bölümdeki rahibe ile çok benziyor hemen hemen aynı etkiyi verdi bana. Şimdilik.

12. Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.

1. Mileydi

Mileydi

O milleti patlamanın zamanı yaklaşıyor bu kadar araştırma tembeli bir kitle görmedim.

2. Perfectum

Perfectum

Belki de sen fazla seçici değilsindir. Belki de Vega'nın da dediği gibi millet fazla tembel :D. Açıkcası ben tembel kısma giriyorum. Onun dışında eskisi kadar anime sevdalısı değilim artık :(

3. Gallardo

Gallardo

Eski animeler söz konusu olduğunda evet fazla seçici değilim. Ve tam tersi çok araştırmacı olduğum için ilgi odağım sürekli değişiyor. O yüzden bir animeye başlayıp sonra dönüş yapmadığım sıkça oluyor. 

13. Tam olması gerektiği gibi bir animeyle karşılaşınca içimde oluşan sevgi tsunamisi tsunojikusu tsuvivisi <3

1. Perfectum

Perfectum

O nasıl betimleme :D 

2. lntegral

lntegral

Öyle oluyorsa sonun iyi değil

3. Gallardo

Gallardo

Heyy masum duygularla yazdım bunu ben.

14. Gallardo

( 12 / 12 ) Yesterday wo Utatte

Türkanimedeki izleme linkleri inadına donukluk yaptı ben de sinir oldum buraya geldim teşekkürler.
  15. Okumanın zevkine, kitap sizinle konuşmaya başladığında varırsınız.

16. Gallardo

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

9 bölüm mü? Mümkünse ilk 15 bölümden hiçbir şey bekleme. 2003 animesinin 25 bölümde işlediği kısımları 15 bölümde hızlıca geçiştirdiler. Animenin açıldığı kısımlara gelmen için bi 10 bölüm daha izlemen lazım.
  17. Birkaç isim de benden gelsin: Sinbad - Magi Serisi Masrur - Magi Serisi Hakim Atawari - Emma Sukari - Koutetsujou no Kabaneri Amatori Biba - Koutetsujou no Kabaneri Daryun (siyah) ve Narsus (sarışın) - Arslan Senki Gieve - Arslan Senki Masami Kugimiya - Ballroom e Youkoso Kumagami Takehito - Charlotte Jean Otus - ACCA 13-ku Kansatsu-ka Tomioka Giyuu - Kimetsu no Yaiba
  18. Merhaba Alp Ege. Yazdıkların ''Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?'' sözlerini hatırlattı bana. Sanırım her animeseverin yaşadığı bir durum bu. Buraya bakınca her yerdeler ama dışarıda neredeler? Buranın da eski popülerliği artık yok. Burası ile birlikte forumun ve sitenin discord sayfalarına ulaşırsan daha kolay arkadaş bulabileceğini düşünüyorum. Discord daha canlı. Neticede imkanları değerlendirmek lazım. Tekrardan hoş geldin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.