Jump to content

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

free word

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 271
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Claymore un mangası hala devam ediyor gençler... O yüzden animenin sonu çok tatmin etmiyor ama benim favori animelerimdendir. Beğenmeyeceğinizi düşünmüyorum :)   Ayrıca orda Elfen Lied FMA falan görüy

çabucak bitirip başla iki müthiş seri bekletme :)

Ben yazmı yorum çünkü destan çıkar :D ama bir kaçtane örnek vereyim... Code Geass One piece claymore Elfen lied ve dahası...

Posted Images

En başta 670 kadar bi bölüm olan One Piece var çok uzun abi başlayamiyorum ki sonra HxH var onu da çok met ediyorlar ama gene uzun olduğu için başlayamiyorum sonra Rurouni Kenshin, Samurai Champloo var Bakemonogatari serisi, Pandora hearts, Phsyco Pass, Zetsuen no Thempest diye gidiyor da gidiyor şimdi bunlardan birini izlemem duramaz bütün ömrümü bunlara harcarim :) Çalışıyor olmak çok kötü yaz tatilimiz yok yani bizim pc ye geçip animeye gomulemiyoz :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazayım mı cidden ? :D

d gray man

Katekyo Hitman Reborn
mirai nikki
Samurai Champloo
Rurouni Kenshin(Samurai X)
Guilty Crown
Elfen Lied
Shingeki No Kyojin(Attack On Titan)
Fairy Tail
Sword Art Online
Hunter X Hunter
Code Geass:R1
Fullmetal Alchemist
Steins Gate
Kuroko No Basket
Another
Rosario+Vampire
Koi to Senkyo to Chocolate
Kamisama no Inai Nichiyoubi
Tonari no Kaibutsu-kun
Kyoukai no Kanata
Koto no Ha no Niwa

...ve daha dahaa fazlası T-T

İzleyecek vakit bol anime bol ama..   -_-

Kotanın gözü kör olsun !1 >-<  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne iyi özetlemissin :) Sword Art Onlineye katılıyorum o kadar saçma bir anime olamaz ya ilk sezonu izledim galiba bir 6-7 bölüm yani gram tat alamadım. Bu arada OP un yarattığı boşluğu Hunter X Hunter tamamiyle dolduruyor tavsiye ederim. İzledin mi bilmiyorum ama OP dan sonra heyecanla izlediğim arka arkaya ikinci serim oldu . Hunter X Hunter Keza Full Metall de öyle olmuştu ama Hunter kadar sürüklemedi : :)

Sword Online'ı bende o civar bölüm izleyip bıraktım. Konu bölük pörçük gidiyor ordan oraya atlıyordu ondan devam edesim gelmedi.

Full Metal Alchemist iyi bir şeye benziyor gerçekten konu olarak beğendim ama eski diye başlamadım. Eski anime çok bitirdim artık eski görüntülü animeler kesmiyor da. :) Shounen boşluğu olursa başlarım kesin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.