Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

:D doctoru ilk çıktığı sezondan beri takip ediyorum.  yeni doktor nasıl olcak sabırla bekliyorum :D

yeni sezonu çıktı mı acaba önceki sezon bitti galiba ben de doktor'un yeni halini merak ediyorum :admire-onion-head-emoticon:  inşllh yakışıklı biri olur  :embarrassed4-onion-head-emotico

önceki halllerini de çok seviyorum hem adamdaki cesaret süper ben olsam o kadar macerada hayatta kalamazdım  :help-onion-head-emoticon:

tardis'in içinde ölür giderdim adrenalinden  :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lost-dexter bunlar güzel diziler değil tavsiye etmiyorum.

lost da gizem üstüne gizem daha biri çözülmeden yenisi geliyor insan bişeylerin açıklanmasını bekliyor ama hak getire. 

dexter bilindiği gibi bi seri katil ve her sezon da yakalanma tehlikesi geçiriyor yeni bi ipucu bulunuyor acaba dexter olduğunu öğrenebilecekler mi diye izliyosun ama izlerken aynı zamanda daha 5 tane daha sezonunun olduğunu bildiğin için dizi kendi kendine spoiler vermiş oluyor.

prison break güzeldir onu izleyin. 

chuck mükemmel bi dizi çok tutulmadı ayrı mesela biz anime severler olarak bayılırız. ezik bi adamın yanında koruyucu meleği ve gelişimini izliyoruz klasik bi anime konusu gibi. 

spartaküs başrolü gerçek hayatta öldüğü yere kadar izledim yeni oynayan adamın tipi hoşuma gitmediği için devam etmedim ama çok iyi yorumlar aldım

the big bang theory effffsane bir dizi. bnm gibi zamanında fizik dersi almışsanız lisede yada üni de  komikliği 3 katına çıkıyor.

friends.. how i met your mother ve big bang theory gibi dizilerin babasıdır. 6 karakter var 6 sıda sheldon kadar komik. hiç sıkmıyor.

how i met your mother ilk 5 sezonu mükemmel daha sonradan komikliği karakterlere alıştığınız için düşüyor

supernatural ilk 5 sezonu mükemmel sonradan sıkılmaya başlıyosunuz en azından beni sıktı. 

daha var ama şuan aklıma gelmiyor. umarım birilerine yardımı olur  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni sezonu çıktı mı acaba önceki sezon bitti galiba ben de doktor'un yeni halini merak ediyorum :admire-onion-head-emoticon:  inşllh yakışıklı biri olur  :embarrassed4-onion-head-emotico

önceki halllerini de çok seviyorum hem adamdaki cesaret süper ben olsam o kadar macerada hayatta kalamazdım  :help-onion-head-emoticon:

tardis'in içinde ölür giderdim adrenalinden  :dead-onion-head-emoticon:

yeni doctor belirleneli çok oldu zaten sezon bitti ya yenisini bekliyoruz :D bu son doktor olıcak ama. peter capaldi idi yanlış hatırlamıyosam adı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kişi mi diyosun?  :cruch-onion-head-emoticon:

peter-capaldi-doctor-who-2014.jpg 

neyse canım  :depressed2-onion-head-emoticon: fena değilmiş ama neler olacağını çok merak ediyorum yaa  :bye2-onion-head-emoticon:

not: bana eski doctorlar da yeter zaten 

Always-Trust-Doctor.gif Matt Smith

nope.gifDavid Tennant

filmin izlenmesini sağlayanlar onlar bence Doctor'ı çok iyi yorumluyorlar  :wub:

yeni elemandan da aynı performansı bekliyorum  :cheer3-onion-head-emoticon: önyargılı olmamak lazım  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kişi mi diyosun?  :cruch-onion-head-emoticon:

peter-capaldi-doctor-who-2014.jpg 

neyse canım  :depressed2-onion-head-emoticon: fena değilmiş ama neler olacağını çok merak ediyorum yaa  :bye2-onion-head-emoticon:

not: bana eski doctorlar da yeter zaten 

Always-Trust-Doctor.gif Matt Smith

nope.gifDavid Tennant

filmin izlenmesini sağlayanlar onlar bence Doctor'ı çok iyi yorumluyorlar  :wub:

yeni elemandan da aynı performansı bekliyorum  :cheer3-onion-head-emoticon: önyargılı olmamak lazım  :good-job-onion-head-emoticon:

sen son 2 bölümü izledinmi?

50. yıl özel bölümü adı the day of the doctor ve peter capaldi nin göründüğü son bölüm The Time of Doctor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

50. yıl özel bölümünü izlemiştim de the time of the doctor'ı izlememişim söylediğin için sağ ol hemen izleyeceğim bugün  :cheer2-onion-head-emoticon: 

peter capaldi bu bölümde çıktığı için haberim yok demek ki son bölümde de vardı galiba o adam ama tam emin değilim  :bird-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.