Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

50. yıl özel bölümünü izlemiştim de the time of the doctor'ı izlememişim söylediğin için sağ ol hemen izleyeceğim bugün  :cheer2-onion-head-emoticon: 

peter capaldi bu bölümde çıktığı için haberim yok demek ki son bölümde de vardı galiba o adam ama tam emin değilim  :bird-onion-head-emoticon: 

son bölümde gözleri gözüküyodu sadece o kadar :D  david en iyi doktordu bence :D matt e alışmak çok zaman almıştı. ama dizi biticek bu son doktor üzülmeye başla :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

son bölümde gözleri gözüküyodu sadece o kadar :D  david en iyi doktordu bence :D matt e alışmak çok zaman almıştı. ama dizi biticek bu son doktor üzülmeye başla :D

ben de en çok david'i sevmiştim ama insan zamanla alışıyor matt'e de

ama david'in eski takımının, pardösüsünün ve spor ayakkabılarının verdiği görüntüyü bir papyon da veremiyor hani kolay kolay  :D 

ben daha çok sezonları olur diye düşünürken bunlar son sezon hazırlığındaymış yaa!  :desperate1-onion-head-emoticon:

en azından beni bir diziyi daha takip etmekten kurtarırlar peh! :hate-onion-head-emoticon:  (aslında çok üzgün)  :dead-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de en çok david'i sevmiştim ama insan zamanla alışıyor matt'e de

ama david'in eski takımının, pardösüsünün ve spor ayakkabılarının verdiği görüntüyü bir papyon da veremiyor hani kolay kolay  :D 

ben daha çok sezonları olur diye düşünürken bunlar son sezon hazırlığındaymış yaa!  :desperate1-onion-head-emoticon:

en azından beni bir diziyi daha takip etmekten kurtarırlar peh! :hate-onion-head-emoticon:  (aslında çok üzgün)  :dead-onion-head-emoticon: 

al yaranı deşeyim .d 
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

al yaranı deşeyim .d 

:dead-onion-head-emoticon:  :desperate1-onion-head-emoticon:  :dying-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :crying3-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:  (kelimelerin kifayetsiz kaldığı an)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 - Game of Thrones

2 - Vikings

3 - Supernatural

4 - Fringe

5 - Spartacus (1 - 2 - 3)

6 - The Mentalist

7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)

8 - The Walking Dead

9 - Dexter

10 - Chuck

11 - House

12 - Arrow

13 - Merlin

14 - The Big Bang Theory

15 - Leverage

16 - How I Met Your Mother

17 - Breaking Bad (En çok severek izlediğim dizi)

18 - Prison Break

19 - Doctor Who

20 - Shameless

21 - The Tudors

22 - Being Human 

23 - Mad Men

24 - Nikita

25 - Sons of Anarchy (2.favorim)

26 - Hannibal

Bu diziler benim izlediğim ve hala izlemekte olduğum dizilerdir.Herkese tavsiye ederim.Bazıları +18 olsa da o kadar yaş sınırının gerekli olduğunu düşünmüyorum.İzlemek ya da izlememek size kalmış durumda.Herkese iyi günler dilerim.

~ One Piece Forever ~

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.