Jump to content

Game of Thrones Tartışma

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Bu Jon Snow'u öldüren yazarın tam olarak amaç ney ? Cidden ölüyormu kitabı felan okuyan varmıdır aranızda acaba? .

Kitapta

yaşadığından bahseden birkaç yorum gördüm ama hep mi yaşıyordu yoksa ölüp mü yaşattılar bununla ilgili bir bilgim yok :D

Bu bölümün Jon dışındaki en önemli kısımı dothrakilerin gelişiydi :D Herhalde ejderhanın tepesinde gördüler ve peşine düştüler ya da bizim drogon bir dahi ve onu bilerek buraya getirdi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sezon 4 8 bölümde...Dizi kendi içinden birsürü spoiler verdi :D benim gibi spoiler yemiş veya kitabı okumuş olanlar anlamıştır... Bölüme gelirsek açıkası o kadar çok iyi adam harcandı ki ve büyük olas

Dikkat Spoiler!    

Posted Images

Kitapta

yaşadığından bahseden birkaç yorum gördüm ama hep mi yaşıyordu yoksa ölüp mü yaşattılar bununla ilgili bir bilgim yok :D

Bu bölümün Jon dışındaki en önemli kısımı dothrakilerin gelişiydi :D Herhalde ejderhanın tepesinde gördüler ve peşine düştüler ya da bizim drogon bir dahi ve onu bilerek buraya getirdi. :D

Ohhhow spoilerin köküne vurmuşsun.  :D İzlemeyen kızacak haberin olsun . :dd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izlemeyen bakmasın zaten buraya pts günü yeni bölüm çıkıyor belli yani ne olduğu.

Abi yok her ne kadar illa ki bişi vardır bişiler olur desem de yazardan nefret ediyorum artık ya niye Stark'lar her seferinde ölüp yerin dibine giriyor bişiler oluyor biz deli gibi onların yükselişini bekliyoruz da Danerys ikidebir power up yapıyor.5.sezon hep danerys hep.Hayır tam da Jon Snow'u iyice sevdim 8.bölümden sonra gaza geldim falan küçük çocuk dahil böyle olması nedir,yazık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT

LAN NASIL JON SNOW ÖLÜR? DİZİDEKİ TEK STARK DELİKANLISIYDI AYIP BE HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYONUZ İZLEYENLERİ! ANA KARAKTER KALMADI LAN ÖLDÜRE ÖLDÜRE. OLLY DE AYRI Bİ ŞEREFSİZ ÇIKTI. BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ. Bİ AN JON SNOW "SEN DE Mİ BRÜTÜS" DİYCEK SANDIM :D

STANNIS? OLM SEN REYİZDİN LAN? NASIL ÖYLE ÖLÜVERDİN LAN? YAPILIR MI LAN BU TEK GERÇEK KRALA? UTANACAKLARINI BİLSEM YÜZLERİNE TÜKÜRECEM AMA ONLARDAN DA ANLAMAZ Kİ BUNLAR.

Cersei'ye oh olsun valla az bile yaptılar, o kadar hoşuma gitti ki halkın Cersei'den nefret etmesi ara sıra açıp tekrar izlemeyi düşünüyorum o sahneleri. hatta keşke bütün suçlarını söyleyeydi de bi linç etselerdi karıyı. Sansa da b.k yoluna gitti galiba göstermediler gerçi. Arya'ya da bişeyler oldu ölceğini sanmıyorum ama bişeyler olcak sanırım. yahu her sezon finalinde en az 1 Stark zarar görmeyince rahat etmiyolar sanki. Brandon'ı da sezon boyu göstermediler, gelecek sezondan beklentilerim büyük.

alttaki fan teorisi, spoiler sayılmaz ama istemeyen okumasın:

bazıları Jon Snow Akgezen olarak geri gelcek diyor. hatta Akgezenler vs. İnsanlar savaşında Akgezenlere önderlik ediceğini söyleyenler var. Khaleesi de insanlara da önderlik edicekmiş, bi nevi Ateş vs. Buz gibi. bana pek inandırıcı gelmedi çünkü insandan Akgezen olması garip görünüyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT

LAN NASIL JON SNOW ÖLÜR? DİZİDEKİ TEK STARK DELİKANLISIYDI AYIP BE HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYONUZ İZLEYENLERİ! ANA KARAKTER KALMADI LAN ÖLDÜRE ÖLDÜRE. OLLY DE AYRI Bİ ŞEREFSİZ ÇIKTI. BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ. Bİ AN JON SNOW "SEN DE Mİ BRÜTÜS" DİYCEK SANDIM :D

STANNIS? OLM SEN REYİZDİN LAN? NASIL ÖYLE ÖLÜVERDİN LAN? YAPILIR MI LAN BU TEK GERÇEK KRALA? UTANACAKLARINI BİLSEM YÜZLERİNE TÜKÜRECEM AMA ONLARDAN DA ANLAMAZ Kİ BUNLAR.

Cersei'ye oh olsun valla az bile yaptılar, o kadar hoşuma gitti ki halkın Cersei'den nefret etmesi ara sıra açıp tekrar izlemeyi düşünüyorum o sahneleri. hatta keşke bütün suçlarını söyleyeydi de bi linç etselerdi karıyı. Sansa da b.k yoluna gitti galiba göstermediler gerçi. Arya'ya da bişeyler oldu ölceğini sanmıyorum ama bişeyler olcak sanırım. yahu her sezon finalinde en az 1 Stark zarar görmeyince rahat etmiyolar sanki. Brandon'ı da sezon boyu göstermediler, gelecek sezondan beklentilerim büyük.

alttaki fan teorisi, spoiler sayılmaz ama istemeyen okumasın:

bazıları Jon Snow Akgezen olarak geri gelcek diyor. hatta Akgezenler vs. İnsanlar savaşında Akgezenlere önderlik ediceğini söyleyenler var. Khaleesi de insanlara da önderlik edicekmiş, bi nevi Ateş vs. Buz gibi. bana pek inandırıcı gelmedi çünkü insandan Akgezen olması garip görünüyor.

Bu olayda sıkıntı ney biliyormusun Jon Snow'u çok kolay öldürdüler adam o mevkiye oy çokluğu ile geldi hani nerde bu adam oy verenler neden kurtarmadılar çıldırdım ya en son starkları düğünde katlettiklerinde bu kadar nefret etmiştim diziden ama ciddi anlamda artık diziyi izleyesim felan kalmadı Stanise oh olsun gebersin dedim haketti bana göre. :D

Jon Snow diziden çıkartmazlar ak gezen olarak doğsun ya . :D Belki o zaman izlerim. :dd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu olayda sıkıntı ney biliyormusun Jon Snow'u çok kolay öldürdüler adam o mevkiye oy çokluğu ile geldi hani nerde bu adam oy verenler neden kurtarmadılar çıldırdım ya en son starkları düğünde katlettiklerinde bu kadar nefret etmiştim diziden ama ciddi anlamda artık diziyi izleyesim felan kalmadı Stanise oh olsun gebersin dedim haketti bana göre. :D

Jon Snow diziden çıkartmazlar ak gezen olarak doğsun ya . :D Belki o zaman izlerim. :dd

Arya kör olur. Jon ölür. Stannis ölür. Khaleesi sezon 1'e döndü. Ramsay hala hayatta.

süper dizi.

o değil de Ghost nerdeydi Jon ölürken? oy verenleri geçtim Ghost'u görmeyi bekliyodum ben :/

edit:

AHA AKLIMA NE GELDİ. HANİ THOROS ÖLÜLERİ DİRİLTİYODU YA YANINDA BİŞEYLER SÖYLEYİP MELİSANDRE DE O YÜZDEN CASTLE BLACK'E DÖNMÜŞ OLMASIN? JON SNOW'U DİRİLTMEK İÇİN? GELDİĞİNDE HİÇ BİŞEY SÖYLEMEMİŞTİ GİZLİ BİŞEYLER YAPCAĞI BELLİYDİ SANKİ.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arya kör olur. Jon ölür. Stannis ölür. Khaleesi sezon 1'e döndü. Ramsay hala hayatta.

süper dizi.

o değil de Ghost nerdeydi Jon ölürken? oy verenleri geçtim Ghost'u görmeyi bekliyodum ben :/

edit:

AHA AKLIMA NE GELDİ. HANİ THOROS ÖLÜLERİ DİRİLTİYODU YA YANINDA BİŞEYLER SÖYLEYİP MELİSANDRE DE O YÜZDEN CASTLE BLACK'E DÖNMÜŞ OLMASIN? JON SNOW'U DİRİLTMEK İÇİN? GELDİĞİNDE HİÇ BİŞEY SÖYLEMEMİŞTİ GİZLİ BİŞEYLER YAPCAĞI BELLİYDİ SANKİ.

İyide Jon Snow'un öleceğini nereden biliyordu yoksa onuda mı o ayarladı ? Beklerim . :D Harbiden nerdeydi bu kurt ya sen diyince aklıma geldi. Her neyse de cidden Jon Snow'un ölümü çok pis koydu banaya. Adam hayallerimde kış tepesini fetih ediyordu düşün ne hayaller kurmuşum . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gencler taze taze spoiler yemis bulunuyorum. Ama hani oyle boyle degil bastan sona yedim spoileri fakat isin ilginc tarafi bu hosuma gitti, daha bir sevklendim. Her neyse John konusunu ogrenmek isteyenlere ufacik aciklayacagim:

Olmeyecek. Yani tahmin edemeyeceginiz kadar kilit karakterlerden biri zaten. Melisandre ve Davos tarafindan kurtarilacak sanirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gencler taze taze spoiler yemis bulunuyorum. Ama hani oyle boyle degil bastan sona yedim spoileri fakat isin ilginc tarafi bu hosuma gitti, daha bir sevklendim. Her neyse John konusunu ogrenmek isteyenlere ufacik aciklayacagim:

Olmeyecek. Yani tahmin edemeyeceginiz kadar kilit karakterlerden biri zaten. Melisandre ve Davos tarafindan kurtarilacak sanirim.

yani haklıymışım :D spoiler yemeden tahmin ettiydim ama yanlış bilmiyorsam 5 sezonda 5 kitap işlendi, 6. kitap daha çıkmadı sanırım. yanlış biliyor olabilirim gerçi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.